czwartek, 31 października 2013

Heinz Guderian

Poczytajcie o zbrodniach Francuzów na Polakach i w to wierze . Francuzi byli jednymi z najbardziej krwawych legionów Hitlera . Gwałcili palili mordowali na ziemiach polskich i nie tylko . Guderian ich potępił i nic poza tym . Przeczytajcie - Wspomnienia Żołnierza - wydanie pierwsze z 1952 .... Reszta to szajsie ... Przeczytajcie wspomnienia -płk . Krebsa , ppor. Wolfa , mjr Bussinga , por Krause , ppłk Barsewicha .... .... Przeczytajcie o mordach pod Szkłowem lub pod Gorodiszczem Guderian jest odpowiedzialny za mordy około 40 tys cywili .

4 komentarze:

 1. No, ale przecież Francja walczyła przeciw Niemcom...więc skąd to się wzięło, że to "krwawe legiony Hitlera"??? Przecież Francja nie była sojusznikiem Niemiec!!!
  Piłeś coś Darek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gastria co ty wypisujesz , nie słyszałeś o Rządzie Vichy o kolaboracji francuzów . Dwa tygodnie po napaści Hitlera na Francję przeszli na jego stronę !!!!!!!!! Francuzi dopiero pod przywództwem de Gola stworzyli Ligę Wolnych Francuzów . Nawet Lomel w afryce miał wsparcie ze strony Włochów i Francuzów . Armia Francuska się nie poddała lecz przeszła na stronę niemców . Takie są Gastria fakty nie podważalne !!!!!.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://fakty.interia.pl/polska/news-dziennik-pl-siemoniak-czysci-w-sluzbie-kontrwywiadu-wojskowe,nId,1053077

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.youtube.com/watch?v=N0ymZXI_QtM
  1066 - obce jednostki obronią rząd przed Polakami!

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.