poniedziałek, 25 marca 2013

Romana Israel

 Ale się porobiło
                                                  Witam panie Darku .
Na pańskiego bloga trafiliśmy z donosu jakiegoś szaleńca , który rozsyła do różnych organizacji żydowskich informacje iż pan jest faszystą i antysemitą . Z racji struktury naszej Organizacji musieliśmy się zapoznać z treścią bloga jak i przyjrzeć się bliżej pańskiej osobie  .
 Muszę przyznać , przytoczę cytat  jednego z wielu komentarzy  , Robi Pan dobrą robotę Panie Darku .
Zapraszamy pana do współpracy z naszych informacji wynika iż pan osobiście zna Rabina  Idziego . Wystarczy aby pan się udał w Lodzi na ul Pomorską i przedstawił list jaki pan otrzymał w całości .
Ludzie opisują nas żydów jako źródło całego zła na ziemi to jak opisać takiego człowieka , który pragnie pana zniszczyć za wszelką cenę . Na swej stronie udowadnia iz nie jest żydem , a zło i jad wręcz znamiona choroby psychicznej podkreślają jego fiksacje  . Wszystkie wpisy tego człowieka pod pańskim adresem oraz innych osób są pełne faszystowskiego jadu . Jednak dzięki niemu jest pan znany nawet w Izraelu. Hajfa .
Pozdrawiam Romana Israel - 

Zamieszam tylko fragmenty dość obszernego listu .
Tylko taki adres znam UFO- Dewiacje .

3 komentarze:

 1. Faerina - grubo...
  W każdym narodzie, w każdej grupie są ludzie porządni i skurczysyny. Nie ma co generalizować, tak jak czynią autorzy filmu z linku. Pytanie komu zależy na takiej opinii Polaka w oczach świata. Syjonistom? Nie każdy żyd jest syjonistą, a syjonista żydem jak by chcieli co niektórzy. Natomiast manipulacja na historii choć niedopuszczalna z perspektywy obiektywizmu, to jednak kwitnie ma się dobrze i służy jak widać wybornie do kształtowania światopoglądu otumanionych, nie znających własnych korzeni ludzi i narodów. Piszą o tym nawet żydowscy autorzy. Ostatnio głośno było o książce Szlomo Sanda "Wymyślenie narodu żydowskiego" http://www.rp.pl/artykul/398485.html
  Wojna światowa dotknęła nie jeden ale wiele narodów, przeróżnych ludzi i ich rodziny, dla każdego jej uczestnika była to tragedia. Odcinanie kuponów od cierpienia przez jedną grupę pokrzywdzonych jest co najmniej karygodne i niesmaczne w stosunku do wielu innych pokrzywdzonych.
  Co do Ak, to gdyby nie ich przerzuty broni za mur, powstanie w getccie zdławiono by w zarodku.
  Nic nigdy nie jest czarne lub białe.
  A pani Israel gratuluje zdrowego rozsądku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi sie podoba dojzale i rozsadne podejscie do calosci historcznej i etycznej . Dziekuje .

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.