piątek, 22 marca 2013

Cypr to poligon

Rok temu na jednej z prelekcji podałem przykład Cypru jako miejsca eksperymentu gospodarczego wspominałem także  o Grecji .Zostałem wyśmiany gdy wspomniałem o planie Himmlera , tylko dlaczego o losach tych krajów decydują Niemcy .Zresztą decydujące zdanie w Europie ma nacja , która o mało nie unicestwiła  całych narodów .Historia zatacza koło lecz my nie wyciągamy żadnych wniosków .Po raz kolejny politycy i kler doprowadzili społeczeństwa pogrążone w konsumpcji na krawędź załamania gospodarczego i moralnego . To co się dzieje na Cyprze dotknie nas na pewno skoro w Polsce jest już przeszło 2mln bezrobotnych i nikt nie ma planu co z tym problemem zrobić . Nie ma znaczenia jaka partia będzie rządziła ponieważ zgodziliśmy się na autodestrukcje narzuconą nam  odgórnie .Zapomnieliśmy o nieszczęściu jakim była II wojna światowa .Sygnały i znaki jakie otrzymujemy ignorujemy , a ostrzega nas Matka Natura jak i ludzie posiadający wiedzę . Jednym z punktów planu Himmlera było uśpienie i utopienie w mirażu dobrobytu i bezpieczeństwa   narodów Europy no i udało się . Tylko rodzi się pytanie komu na tym zależy , myślę iż tym sam siłom , które podpaliły świat w 1939 .Mityczni Oni czyli Kto ? . Czas pokarze i to nie długo .

5 komentarzy:

 1. Brrrrr... przejmuje grozą. Ale cóż historia chyba musi sie powtórzyć, może wtedy ludzie zrozumieją. Miejmy nadzieje że plan w pewnym momencie wyrwie sie z pod kontroli "Mitycznych" a wtedy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro niejaki pan Kissinger zaczyna pobąkiwać o III wojnie światowej to...możemy po mału zacząć się martwić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kissinger e Rodszylt przysiegali sobie ze "Nie beda dopoczynac w pokoju dopuki nie zniszcza wszystkich"

   Usuń
 4. Widząc co się dzieje od dłuższego czasu w Europie nietrudno o wrażenie, że Niemcy tworzą swoje nowe imperium w Europie, gdzie zamiast broni konwencjonalnej używana jest erowaluta i cały system bankowy (może miliardy zrabowane na wojnie właśnie teraz służą odtwarzaniu Reichu nr4?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.