niedziela, 3 marca 2013

Mobilizacja w NSR i inne kłopoty WP

Być może to będzie największy skandal i afera w WP .Rozbrojenie naszego wojska to fakt odsyłam na strony p.por Przemka Kardy .Jednak na papierze wszystko jest OK .Dlaczego masowo generałowie odchodzą z armii?. Dysponujemy doskonałą papierową armią jest gorzej niż w 1939 . Statystyki i raporty sa równomierne z premiami dla polityków .Papier wszystko przyjmie ja też tak twierdzę czym więcej papieru tym bardziej d..pa czysta . Tylko kto w razie czego  będzie Was bronił ta garstka super naprawdę żołnierzy , tych co chorzy nasi politycy po sądach ciągają . Czapki z głowy przed weteranami Afganu czy Turbanlandu .Nie wierzcie internetowym oszołomom tym co nigdy w wojsku nie byli to zwykłe nic nie znaczące mendy netowe .   

8 komentarzy:

 1. Ja wiem jedno. Nie tylko polską armię dotknął upadek. Wszędzie panuje całkowita anarchia i bezprawie. W resorcie Spraw Wewnętrznych "każdy sobie", w Ministerstwach wszelkich- podobnie. W dodatku na strategicznych sferach gospodarki już dawno położyli rękę "obcy". Jak powiedział jakiś czas temu ś.p. J.Kurtyka: "Demontaż państwa zakończony. Teraz zaczną znikać ludzie".
  I znikają tzn. pardon...popełniają "samobójstwa".

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem jak zła jest sytuacja obecnie, bo przecież szkodników po wschodnim przeszkoleniu w destrukcji było i jest nadal wielu w wojsku i w środowisku wokół wojska, ale powoli zaczyna być realizowany podstawowy program modernizacji WP w różnych aspektach i warto się z tym zapoznać:
  http://www.mon.gov.pl/pliki/File/Modernizacja_techniczna/program_uzbrojenia_19022013.pdf
  Wcześniej czy później przywrócony zostanie pobór do wojska, bo Rosja i Białoruś zaczynają również się zbroić i modernizować swoje sprzęty. Już teraz wojska rakietowe Rosji są jednymi z najnowocześniejszych na świecie. Wprowadzają nowe samoloty, okręty, a nawet przygotowują nowy czołg zupełnie nowego typu:
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/nowa-generacja-rosyjskich-czolgow-juz-za-dwa-lata,296668.html
  Także zagrożenie jest chyba ze wschodu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakiego wschodu? To właśnie reżimowe media realizujące politykę US-rańców i ich syjonistycznych żywicieli otępiają nas takimi hasełkami. Polskie wojsko i wywiad już dawno są przejęte i podporządkowane popaprańcom którzy pod jurysdykcją NATO, w imię wyimaginowanej demokracji napadają na kolejne państwa. I dlatego zepchnięto nas do roli mięsa armatniego i sługusa, który za garść srebrników walczy na nieswich wojnach. Zobaczycie co się stanie jak napadną na Iran. To jest wojsko się pytam? NIE.To tylko haniebna zgraja najemników. Nic więcej...

   Usuń
 3. Merytorycznie,bez wulgaryzmów,bez ataków ad personam...Czy Dariusz Kwiecień używając wyrażenia cyt. menda netowa użył wulgaryzmu?

  OdpowiedzUsuń
 4. nie tylko armii nie ma. Do tej pory nie ma nowoczesnej ba żadnej fabryki prochu do amunicji czy to strzeleckiej czy to artyleryjskiej. Wszystko z importu .... A jak przyjdzie co do czego to nie będzie z czego.
  Jak to na Ślunsku godają tylko szlojdry bojowe zostały :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wystarczy obejrzeć wystąpienia gen.Petylickiego na youtubie jest ich trochę i zobaczycie gdzie jest prawda i do jakich absurdów dochodzi na szczytach władzy, a te kłamczuchy wciskają nam kit i mało kto niestety się nad tym zastanawia i domaga się zmian: http://www.youtube.com/watch?v=e1fYcFdMCjU, http://www.youtube.com/watch?v=okrFLGNmVW4, a propos zmian 20 marca będą odbywać się marsze w całej Polsce pod hasłem wychodzimy na ulicę obalić Donka, przyłączcie się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tylko w kwestii obalania Donka.To jest zwyczajnie głupie,bo po Donku przyjdzie Donko-podobny.Nie ta droga-chodzi o demokracje bezpośrednią,o realny wpływ na wydarzenia,nie o zmiany personalne.W Szwajcarii -w referendum społeczeństwo zabroniło wypłacania wysokich uposażeń kadrze zarządzającej-zrobi to Donko-podobny czyli Palikoto-podobny lub inny znany polityk?Nie zrobi.Nie ta droga.Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Zgadzam się z Tobą całkowicie.

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.