poniedziałek, 18 marca 2013

Czas Apokalipsy

SE-3 jako jedna z wielu dotarła do akt i archiwum z lat 1940-45 dotyczących  tajnych projektów i opracowań niemieckich naukowców .Szukanie jakiej kol wiek wzmianki na temat tej tajnej komórki wywiadu gospodarczego jest bez owocne . Kto ma dostęp do owych akt ten ma władze przykładem jest pewien duchowny , który trzyma w szachu pół Polski .Wyjechałem z Polski wiele lat temu nie dawno trafiłem na Pańskiego bloga jest Pan niesamowicie odważny lub bezgranicznie głupi , aby poruszać tematy w imię których fanatycy są w stanie zabić .Tematy , które Pan ujawnia to jak zabawa odbezpieczonym granatem .
Gdyby dokumenty z SE-3 i innych grup wydostały się na światło dzienne to Piekło Dantego mielibyśmy nie na płótnie lecz w realu .Często używa Pan słowa Wielkie Otwarcie lub Wielkie Misterium moim zdaniem ktoś szykuje wielkie ujawnienie dokumentów dotyczących tajnych projektów z okresu  II wojny światowej .Jeżeli do tego dojdzie to będzie Czas Apokalipsy  .
 Życzę Panu powodzenia i udzielam dobrej rady ze względów bezpieczeństwa niech Pan działa sam , jedna ofiara wystarczy .

9 komentarzy:

 1. Panie Darku POTWIERDZAM ! LO CONFERMO! Kazde slowo tego czlowieka jest prawdziwe ! Gdyby ludzie wiedzeli jak "sa robieni w konia "I jaka jest prawda to koniec calej RZECZY . Niema jutra ! Chce pan obalic MATRIKSA ! ? NIEWIESZ CO CZYNISZ ! Z WYRAZAMI SZACUNKU Ela .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elisabetta2004
   Powyższy komentarz dotyczy "terytorium" globalnego czy "lokalnego" ... ?

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. takie groźby to mogą przestraszyć co najwyżej nastolatka,ewentualnie młodych ludzi którym imponują filmy akcji, a nie ludzi dorosłych, a przede wszystkim dojrzałych i doświadczonych życiem, którzy już trochę przeżyli i wiedzą jak ten świat jest zbudowany (że jest na gównie zbudowany) i jak działa, jeżeli ktoś ma głębokie przeświadczenie o słuszności swojej misji i wierzy w to co robi, do tego pomagają mu inni, to cóż przy tym mogą oznaczać groźby? jeżeli działasz zgodnie z sobą, z tym co gra w tobie to jak możesz zejść z tej drogi? i tu ryzyko jest mało ważne skoro robisz to co chcesz i to co kochasz. Jesteś gotów nawet za to zginąć, tak było (podczas wojny), jest (mamy teraz kryzys który narasta) i będzie...taka jest natura rzeczy i nikt tego nie zmieni, groźby działają na ludzi którzy wierzą w gówniany świat, a nie na bohaterów. Także wsadź sobie te groźby głęboko w dupe, albo idź z nimi do przedszkola staszyć nimi dzieciaków, a każdy który niby pracuje dla państwa i na rzecz państwa a dokonuje przestępstw na jego obywatelach jest pawdziwym wrogiem tego państwa i jako taki powinien być eliminowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pochlebia mi pan ! Starej babie ,a raczej gospodini domowej z 14 letnim starzem !Siedzacej na " zadupiu " Europy , gdzie wrony nie moga dalei leciec i zawracaja !Jak joz wspomnialam jestem kobieta i jestem ignorantem , siedze tu juz tyle ze ulomnie pisze i wyrazam sie po polsku ! I Ty sznowny panie mi pochlebiasz ze strasze wielkiego " HOPA "! A przepraszam "DU..."nadstawia on ! Ty tylko chcesz wiedziec wiecej. Drogi panie gdybys wiedzial z kim masz do czynienia ? I odpowiadal osobiscie imieniem i zyciem ! ? Oprzepraszam to nie ty nadstawiasz d...Darek mam jest potrzebny zywy ...bo to jest dopiro poczatek ...a jego wiedza ta w glowie jest bezcenna ! Z wyrazami powodzenia Ela

   Usuń
  2. Można prosić o kontakt?

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 3. ludzie są bardziej świadomi niż to sobie wyobrażacie, wiedza ludzi jest coraz większa, zarówno o tym kto i jak nami rządzi jak również o historii naszej i konfliktów, wiedza ta jest szeroko dostępna i co najważniejsze ujawniana.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Panie Darku
  Coraz ciekawsze tematy, dobrze może parę osób spojrzy na to wszystko z innej perspektywy.
  Do zobaczenia w terenie, miło będzie poznać i porozmawiać.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.