środa, 27 marca 2013

Coś na rzeczy

Od pewnego czasu odbieram sygnały od ludzi z całego świata nawet z takich miejsc jak Hong Kong czy Adelajda . Wszyscy są zaniepokojeni sytuacja jaka zaczyna ogarniać , jak smog cały świat .Niepokoje społeczne , sztucznie wywołane przez korporacje bankowe , tak korporacje bankowe to jeden z systemów globalnej kontroli .Nie podoba IM się iż jesteśmy coraz bardziej świadomi . Mityczni Oni czyli wielkie korporacje zrobią wszystko , aby nie stracić władzy . Korea , Cypr , Grecja , Hiszpania ......... Polska ma być kolejnym etapem ku temu co Żydzi nazywają ocaleniem , a katolicy armagedonem .

 Udało mi się zdobyć pierwsze wydanie książki Katarzyny Zywulskiej pt  Przeżyłam Oświęcim z 1946 . Jej opis to relacja z centrum piekła i odniesienie do przyszłości . Jednak nie dla nas ta wiedza gdy my żyjemy w Matriksie .
W literaturze z lat 1945-56 są odniesienia do tego co dzieje się dzisiaj  to jest jakby przekaz i przestroga jednocześnie .Jarecki , Ruska Wojciechowska , Bocian to wariaci , których zadaniem było przekazać nam wiedzę , jednak na zawsze pozostali wariatami .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.