wtorek, 19 lutego 2013

Szaleństwo Riese II

Dzisiaj wraz z synem przeszliśmy 15 km od Muchołapki na Włodarz . Na Gontowej spotkaliśmy Czechów zaś na przełęczy Walimskiej niemców .Między Soboniem a Włodarzem z georadarem kręcili się Belgowie .Istna między narodówka tylko że bez polaków .Od dwóch tygodni nie spotkałem w lesie czy na szlaku a ni jednego naszego internetowego szczekacza takiego co wszystko wie o Riese .Nocujemy na Włodarzu nocami kręcimy się po lasach pogoda jest wredna mgła ,  zimno i rano szadź .
Jeszce raz podkreślam każdy może się do nas przyłączyć i sam zakosztować smaku szaleństwa .Mnie aby znaleźć nie ma żadnego problemu wystarczy zadzwonić na Włodarz i się umówić .

6 komentarzy:

 1. Darku jeszcze bedziesz mial dosyc turystow i czeresniakow takich jak ja , w ealej okolicy . Pozdrawiam was wszystkich i zycze powodzenia Grupom .

  OdpowiedzUsuń
 2. Potrzeba wsparcia cz ,d a polaków nie ma nie dobrze

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego Belgowie z dużej litery,bez polaków z małej litery?Czy to jest jakiś przekaz,czy błąd?Jak spotka Pan tych Belgów ponownie-prosze poprosić o namiary-chętnie ich poznam,bo mieszkam w Belgii i chętnie bym sie przyłączył do kolejnej wyprawy pod egidą belgijskiego piwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z georadarem...,grupa zagranicznych turystów,przecież tam nic nie ma:)

  OdpowiedzUsuń
 5. skąd wy macie na to tyle czasu że dniami i nocami oddajecie się swojej pasji? czy to również wasza praca zarobkowa, czy też utrzymujecie się z tego co znajdziecie w lasach
  tak czy inaczej, podziwiam i zazdroszczę zapału:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...pewne malo czasu poswiecaja na utrzymanie luksusu ,dobytku ,utrzymaniu samochodow ,zon , kochanek ,apartamentow ... Byc moze on gromadzi tam gdzie rdza e mole nie iedza ....? A reszta jest mu dodana i zyje szczesliwy w dostatku i nedostatku ?...

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.