wtorek, 5 lutego 2013

Obalam mity

Czy ktoś przy zdrowych zmysłach buduje , fabrykę , kwaterę, czy co cokolwiek przy głównej drodze ? . Sztolnie Walim Rzeczka .
Czy Osówka nie jest zbyt blisko drogi i osad ludzkich ? .

Jedyny kompleks zamaskowany i nie dostępny to Włodarz ten sam , który ma połączenia podziemne z Soboniem . Co tego dowodzi - infrastruktura- prąd , woda , obozy jeńców , składy cementu , przepompownie ,  instalacja elektryczna , kolej wąskotorowa , ilość jeńców , istnienie kilku KL , to wszystko dla Włodarza i Sobonia .
 Osówka i Rzeczka to miraż należny szukać na Soboniu , Mosznie , Gontowej  i Włodarzu .
Ludwikowce Kł , i Głuszyca to klucz do poszukiwań .

To co pozostawili niemcy to tylko wab ,-
 Złoto to co ogłupi Polaków - słowa Himmlera -
 Chciwość , zazdrość , brak jedności , to cechy Żydów a Polacy nimi są , zabiją sie za kilka gramów złota ...
To boli jednak jest prawda cytat - Jezeli ja nie zarobie to zrobie wszystko , aby mój sąsiad też nic nie zarobił ...

 

10 komentarzy:

 1. "Jeśli Polak Polakowi nie zaskodzi to tak jak by mu pomógł"
  To smutne że nasz naród da sie ogłupić za byle klepnięcie po plecach i jest w stanie sprzedać drugiego .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. doskonale widać to na przykładzie naszego rządu.

   Usuń
 2. Trzeba szukać w Ludwikowicach kl. Fakt jest taki że, Polacy nie potrafią się pojednać, we wszystkich sprawach. Zastanawia mnie tylko fakt, co Niemcy chcieli ukryć? Jednak prawdy na temat Ludwikowidz Kł, nigdy nie poznamy. Gdyż Niemcy tak ukryli podziemne korytarze pod Muchołapką, że nie sądzę byśmy mogli to odkryć. Możemy gdybać a i tak nie dowiemy się co tam, Niemcy robili.


  Cieszę się że, Pan szuka prawdy. Porusza fakty, niewygodne. Pana widza jest znakomita. Wielu historyków boi się poruszać niewygodne fakty.
  Życzę owocnych poszukiwań. Niech Pan się nie załamuje nigdy i szuka prawdy. Zawsze trafiają się ludzie którzy zrobią wszystko żeby, Panu przeszkodzić.  Pozdrawiam, Uczeń LO

  OdpowiedzUsuń
 3. Aha, jeszcze jedno. Mimo iż mam 17 lat. Interesuję się bardzo historią. Szczególnie II WS. Wiele faktów, które Pan podaje można sprawdzić, w książkach. Niech Pan robi swoje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, Darku czy wiesz coś na temat ostatnich odkryć na Soboniu? Sam tego nie widziałem ani nie weryfikowałem ale kolega mówił mi że odkryto nowe fragmenty chodników - wczoraj w TVN 24 podobno był materiał na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Włodarz ma podziemne połączenie z Soboniem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam
  Głuszyca i Ludwikowice są według mnie kluczem do poszukiwań tajemnic III Rzeszy, chociaż nie ignorował bym Osówki i Walimia, ale jeżeli coś tam jest ukryte to jest bardzo nisko schowane i moim zdaniem nie jest to nic aż tak cennego i tajemniczego jak w Ludwikowicach.
  Osówka to jest wabik pozostawiony i nie zabezpieczony specjalnie z taką myślą
  Polacy znajdą, odkopią,wyremontują i będę kasować za wejście i wszyscy są zadowoleni ewentualnie rozgłosi się że gdzieś tam są skarby i wszystko samo się broni. Dobrze to sobie wykombinowali dziady jedne!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Sly. 20 stycznia odkryta zostala sztolnia, przez SGP.
  http://www.tvn24.pl/odkryli-nieznane-korytarze-we-wnetrzu-gory-sobon,303377,s.html. Podają że kompleks "Rise" miał byc kwaterą Hitlera. Nie wydaje mi się że, kompleks Rise miał być kwaterą Hitlera. Raczej, Książ mógł być tą kwaterą. Niech wypowiedzą się na ten temat, specjaliści w tej dziedzinie. Pan Dariusz w szczególności. Nigdy nie byłem w Rise ale, marzę. Mieszkam na Mazowszu więc, dotarcie na dolny śląsk to kawał drogi.


  Dla ludzi którzy interesują się tego typu rzeczami.

  Niedaleko mnie leży Mława, a nie daleko niej, znajduje się miejscowość Krzywonoś. W tym miejscu w czasie II WS, Niemcy zbudowali fabrykę czołgów oraz poligon na którym testowali "Goliaty". Pod Mławą są również fortyfikacje z 1938-39 roku. Jednak w czasie wojny Niemcy, budowali na tym terenie tunele, bunkry, okopy. Obiekty znajdują sie pod Dębskiem oraz Krzywonosiu. Obiekty obronne z 1939. Cały pas północny. Dawna grania z Prusami wschodnimi.
  Ciekawy temat, na który jest mało informacji.

  Zdjęcia z tych obiektów.
  http://www.polskaniezwykla.pl/web/gallery/photo,140419.html.
  http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&tbo=d&biw=1280&bih=861&tbm=isch&tbnid=D1WoRFe2IkvT7M:&imgrefurl=http://mapa.nocowanie.pl/krzywonos/zdjecia/13800124/&docid=N-_utuYQhf27tM&imgurl=http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/13800124.jpg&w=500&h=313&ei=CUYRUfGpEoz24QTmjYCIDg&zoom=1&ved=1t:3588,r:5,s:0,i:93&iact=rc&dur=7&sig=110093622028928616735&page=1&tbnh=176&tbnw=276&start=0&ndsp=20&tx=168&ty=65

  POligon był nazywany "Nowy Berlin" . Zainteresowanych zachęcam do poczytania na ten temat. Aczkolwiek, w internecie jest niewiele na ten temat. Fakt jest mało znany.

  OdpowiedzUsuń
 8. Był materiał.Powiedziano,że istnieje prawdopodobieństwo zbliżenia sie do tajemnicy-na Soboniu odkryto nowy tunel z kablami i drobnym sprzętem.Oglądałem w TVN 24

  OdpowiedzUsuń
 9. Znalazlem na stronie o dzieciach W Auschwitz, warto by bylo odnalezc ta pania: ~spadkobierczyni Oświęcimska
  8 Grudzień 2008 o 12:57


  Moja mama przeżyła Oświęcim,prowadzono na niej eksperymenty medyczne,ja mam teraz okropne kłopoty ze zdrowiem,urodziłam samych synów,każda ciąża żeńska nie miała szans-3 poronienia.Boję się ujawnić bo przecież jestem córką „królika doświadczalnego”,a nóż młode pokolenie ss zechciałoby sprawdzić czy eksperyment tatusia ss się udał???Nie jestem lekarzem,ale sądze ,że Polki miały za zadanie rodzić samych synów ,jako mięso armatnie -wg wymagań hitlera.W mojej rodzinie nie urodziła się ani jedna dziewczynka.Mam też chorobę zakażną ,której nie da się wyleczyc całkowicie,ale można z nią żyć,lekarz stwierdził że z badań wynika,że to bardzo/ stara sprawa/,nie poinformowałam go o historii z mamą,bo potraktował by mnie jak osobę niezrównoważoną psychicznie.Nie wiem dlaczego Ci o tym piszę,chyba podziwiam Twoją odwagę,życzę Ci żebyś była szczesciarą do końca.Nie mam nic przeciwko Unii Europ.,ale moja mama chyba w grobie się przewraca.Myślisz że młode pokolenie Niemców jest inne????Przecież to te same geny,nie żywię do nich urazy,ale jestem ostrożna.Moje dzieci nie wiedzą o moich obawach,chcę żeby byli otwarci na świat i Niemców ,nie chcę ich „okaleczyć” tak jak zrobiono to ze mną.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.