środa, 20 lutego 2013

Magia Riese

Niemcy tu szukali od wielu lat już przed ostatnią wojną . Tak szukali , bardzo dawno temu rozbił się tu jakiś kosmiczny obiekt . To on miał ukształtować ten teren i okoliczne góry .Jego odłamki mają wielką moc od zawsze tu były kopalnie jedne duże inne tylko kilka metrów .Jednak nie złota tu szukano czy innych minerałów - czy widziałeś tu w jakiejś kopalni komorę wyrobiskową  , oczywiście że nie bo takich nie ma tylko same chodniki .Dopiero niemcy zaczęli tworzyć komory czyli bardziej wybiórczo szukać na pewno wiedzieli z czym mają do czynienia .Dlaczego nikt nie pisze o deszczu meteorytów z 1921 nad Wuste Waltersdf.czy to taka wielka tajemnica , a może to jest właśnie tajemnica Riese co wtedy spadło w okolicy Włodarza ....
Ognisko oświetlało plac , gęsty śnieg tłumił odgłosy lasu , a od strony Sobonia ledwo słyszalne wycie psa czyniło iż opowieść pana Henryka stała się częścią Magii Riese .

4 komentarze:

 1. Darek pamiętasz jak pisałeś o tym kawałku metalu co ta instytucja ci go zajumala bez podawania powodu... moze to bylo to

  OdpowiedzUsuń
 2. http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-brudna-prawda
  Ciekawe info na temat III Rzeszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Alan, po prostu ŁAŁ! Normalnie co za artykuł! Naziści byli dobrzy i wygrali wojnę? Ja myślałam, że byli źli, ale się dobrze ubierali. Jak bardzo się myliłam!

   Usuń
  2. To może być alternatywna historia.A tak naprawdę to prawda leży daleko stąd.W niedostępnych archiwach służb specjalnych państw tych które wygrały i tych które przegrały lub nie są informacje które po odtajnieniu są niszczone.Wtedy to różne ciekawe kwiatki są wrzucane do internetu.
   Niemcy wiedzieli co się stanie gdy przegrają tę wojnę.Oni nie szukali tylko szykowali teren do zejscia pod ziemię.A reszta to kamuflaż.
   "Kto wie nie mówi,kto mówi ten nie wie"

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.