środa, 6 lutego 2013

" Current Events" question

Nawiązuję tutaj do ostatniego zdania Stewart’a: „Wiele dzieje się w podziemiach Polski już od czasów Nazistowskich”

Zaciekawiona jego dalszą opinią spytałam o te nieustające wstrząsy sejsmiczne w południowo-zachodniej części Polski, tutaj patrz: http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php . Zapytałam go co on o tym sądzi na członkowskiej stronie tej macierzystej. Zacytuję dosłownie i przetłumaczę (nie jestem pewna czy znasz jez. angielski):

" Current Events" question
Your question on: http://www.expansions.com has been answered.
Category: Current Events
Question: Every day I check a good Hungarian site for the current events on Earth, http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php. I have notice constant earthquakes in south-west part of Poland in magnitude between 2-2.9 Richter scale. I know and there is vast of tunnel system built by Nazi during the WW II. Lately I learn a lot more details about the genocide and eugenic huge work of Nazi underneath the ground there. Darius Kwiecien, a good researcher of that shares a lot even risking his life many times. He confirms the weirdness and strange attacks of weird creatures in those areas that we won\\\'t hear on medias of course. Are Nazi rebuilding the tunnels? I believe there is a huge network underground there that is active as the tremors suggest. What is your view? Thank You in advance.
Answer: True, this area has a vast network of tunnels that extends into Germany and down to Slovakia and Hungary. Even to Czech Rep. Some tunnels were already there when the Nazis found them and extended them to Berlin. Yes, they are being reopened now and I feel they also connect to Bosnia! I will research this when I return there.
Moje tłumaczenie:
Bieżące Wydarzenia pytania   

Pytanie: Codziennie sprawdzam dobrą węgierską stronę na Internecie, która podaje na bieżąco wydarzenia na Ziemi http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php . Zauważyłam nieustanne wstrząsy w południowo-zachodniej części Polski dochodzącej nawet do 2,9 w skali Richtera. Wiem, ze tam znajduje się wielki kompleks podziemnych tuneli zbudowany przez Nazistów podczas II Wojny. Ostatnio dużo uczę się i dowiaduję w szczegółach o zamordyzmie i eugenice, które prowadzili Naziści w podziemiach tych tuneli.  Dariusz Kwiecień, wspaniały badacz dzieli się z nami tymi wiadomościami często ryzykując swoim nawet życiem. On potwierdza te dziwactwa i niezrozumiale ataki jakiś stworów w tych okolicach, o jakich nie usłyszymy na oficjalnych mediach oczywiście. Czy Naziści przebudowują te tunele? Podejrzewam, że tam znajduje się olbrzymi network podziemnych tuneli, który jest aktywny jak podpowiadają nam the sejsmiczne wstrząsy.  Jak Ty to widzisz? Z góry dziękuję.

Odpowiedź: To prawda, ten teren posiada ogromny podziemny system tuneli, który rozciąga się do Niemiec w dół do Słowacji i Węgier. A nawet do Republiki Czechosłowackiej.   Niektóre tunele już tam były kiedy Naziści odkryli je i przedłużyli aż do Berlina.  Tak, one są otwierane teraz ponownie i co ja podejrzewam, że są połączone z Bośnią! Zbadam to jak tam ponownie wrócę.

Janusz Zagorski zna mnie osobiście.  Miałam trzy spotkania w jego programie „UFO, Oni już tu są”. 
Dziękuję Ci niezmiernie za Twój ogromny wkład w poszukiwaniu PRAWDY.

Z gorącym pozdrowieniem,

23 komentarze:

 1. Darek przestań sobie sam pisać takie historyjki. Wielki mi uczony. A ten ekspert Stewart uuu ekspert ,że ho ho zacytuje "To prawda, ten teren posiada ogromny podziemny system tuneli, który rozciąga się do Niemiec w dół do Słowacji i Węgier. A nawet do Republiki Czechosłowackiej."
  W dół do słowacji od kiedy to dolny sląsk graniczy ze słowacją. Dalej i węgier a nawet do czech no nastepny błysk umysłu nawet do czech. Chyba najpierw sa czechy a pozniej wegry. Powinno byc a nawet do wegier.
  Jak on taki uczony co geografii nawet nie zna to ja dziekuje za takie informacje chociaz wiem ze to ty Darek wymysliles

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolega najwyraźniej nie zrozumiał tekstu.
  Co do połączenia dolnego śląska z Berlinem to ja także o tym słyszałem.
  Nikt w to nie wierzy, ale pewien starszy człowiek kilkanaście lat temu opowiadał o istnieniu takowego przejścia. Dokładniej z Wałbrzyskiego zamku Książ do Berlina.
  Prawdę mówiąc nie interesuje mnie to czy ktoś w to wierzy, czy tez nie wierzy.
  Starszy człowiek, który opowiadał mojemu ojcu o istnieniu w/w podziemnego przejscia wielokrotnie udowodnił swoją prawdonówność. Jakiś czas temu opisałem to w jednym z komentarzy.
  Pozdrawiam, P.

  OdpowiedzUsuń
 3. pomijająć w/w list, odnośnie trzęsień ziemi itd. W związku z informacjami od różnych osób na temat podziemi Riese, z autorami książek włącznie,należy przyjąć za pewnik, że pod ziemią znajduje miasto (może lepiej powiedzieć-żyją ludzie lub to co z nimi się stało), nawet na trójmieście słyszałem z ust pewnego pana opowieść dotyczącą podziemnego życia w Riese, określił to jako "budowlę". Wg. mnie nie trzeba szukać dowodów na to co tam się znajduje - ponieważ wypowiedzi tak wielu świadków są wystarczającym dowodem - tylko zrobić wszystko aby się tam dostać i przedstawić prawdę całemu światu aby nieświadomi ludzie zobaczyli i uwierzyli, co przez lata było ukrywane przed społeczeństwem. Tzn. nie przed całym bo część i tak wie swoje, wie co widziało i wie skąd to jest, część ludzi zna to z opowiadań i wierzy, a cała reszta nie wtajemniczonych lub bagatelizujących temat lemingów itd. trzeba im pokazać. Gratulacje dla grupy która poczyniła krok odkrywając tunel na Soboniu, tylko tak dalej panowie.

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie pomyśleliście że te wstrząsy są wynikiem ciągłych prac podziemnych? Ale górników z pobliskich kopalń KWK Bielszowice, Nowa, Halemba czy innych. Chodniki kopalniane sięgają daleko mi się wydaje że tąpnięcia wywołujące wstrząsy to normalna rzecz w rejonach górniczych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdzie riese, a gdzie kopalnie które wymieniłeś...geografia kolego się kłania !!! (Bielszowice, Halemba to Górny Śląsk)

   Usuń
 5. na górnym ślądku te trzęsienia spowodowane są przez szkody górnicze (tąpnięcia) - na wikipedii podają siłę tych trzęsień do 3,6 Richtera

  OdpowiedzUsuń
 6. Potraktuję ten wpis z przymrużeniem oka. Dziś każdy chce mieć dobry PR i chwyta się wszystkiego żeby osiągnąć swój cel. Jednak czasami trzeba też wziąć pod uwagę to, że może to mieć odwrotny skutek od zamierzonego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wy chyba żartujecie, prawda?
  To co, ja mam zakładać że pod Górnym Śląskiem IV Rzesza tłucze się ni wiem? Z Plejadanami, czy co? Bo wstrząsów ciągle kupę. I proszę mi tu nie wyskakiwać z działalnością kopalń, skoro o ruchach tektonicznych zapominacie - wszak "W Polsce odnaleźć można ślady dawnego wulkanizmu na Śląsku (od Nysy Łużyckiej po Górę Świętej Anny)" no ale lepiej pisać o nazistach kopiących tunele... wy miary nie macie. Po pierwsze kopiąc tunel nie chce się go zawalić, tylko przedłużyć - co za palant użyłby tylu środków wybuchowych żeby to sejsmografy odczuły w skali 2,9 Richtera? To jest bardzo precyzyjna robota, wwiert, tyle ile trzeba ładunku i wybuch kierunkowy w przód, a nie na wszystkie strony żeby to w internecie oglądać! Ponadto, zakładając wiiiieeeelkiieeee możliwości techniczne nazistów, co bezkrytycznie tutaj wszyscy czynicie (a ja mam tylko ciągle proste pytanie - to dlaczego tymi nadludźmi wojny nie wygrali, co? Tylko prawie się dali wybić) to oni do robienia tunelów używaliby jakichś kombajnów choćby i z z cięciem (odparowaniem) skały laserem łącznie - no to to już moi drodzy w ogóle na sejsmografie się nie pojawi.
  2) są polskie, lepsze strony - przecież w Zamku Książ stoi w piwnicy sejsmograf - jego wykres dostępny w internecie jest także, i co? pokazuje wstrząsy???]
  3) na tej węgierskiej to jakoś tych zdarzeń w okolicach Riese to nie ma odnotowanych
  4) Czechosłowacja... bożeeeeee...
  5) a te tunele Berlin - Książ to piesze? dla aut czy pociągów? Bo tam przecież zwykłe poruszanie się sensu żadnego nie ma.


  Niemcy wykorzystując stare kopalnie Sudeckie, szyby, nakopali wszędzie tunelów pod tajne fabryki i schrony, racja. Produkowali tam V2 to na pewno, może bomby atomowe, fotki spodków adolfa to przecież falsyfikaty - wytwór neonazistowskiej nostalgii, pokażcie mi jakąś prawdziwą fotkę V7 albo tej całej zgrai z Vrilla? Medium grupy - Marii Orschić, Orśić czy jak to się jej nazwisko pisze. Wszystkie jej "fotki" i jej koleżanek z vrilla, czy to ogólne czy to na tle V7 to przecież kiepskie fotomontaże z czasów przed powszechnym dostępem do photoshopa, przecież to widać, na Boga. Neonaziści sobie bajkę napisali i się podniecają. Luftwaffe i RAF mieli komórki wywiadu zgłaszające obecność foo-fighterów w czasie lotów - tak, latało takie paskudztwo i się przyglądało, nawet fotki są. Tylko po co Niemcy mieliby to sami sobie raportować, skoro to miały być ich v7? i dlaczego nie strzelali do aliantów?

  Pewnie i się we Włodarzu ukrywało sporo ludzi, ssmani, zbrodniarze, może i więźniowie zdeformowani - były zapasy, mogli siedzieć pod ziemią. Są dwa znane przypadki na ziemiach polskich - np jak w twierdzy Przemyśl w czasie I wś zasypało w potężnym schronie kilku Rosjan, to sobie tam zrobili przez kilka lat (mieli konserw w cholerę) nawet quazi państwo, boga i nową religię - tak im odbiło od braku słońca!

  Na pewno w okół Riese działali "strażnicy" - dawni ssmani strzegący tych okolic - ale to nie trzeba bloga Dariusza żeby wiedzieć. W prasie PRL czy po 89' wielokrotnie pisali o zmarłych dziadkach z pozornie polskimi nazwiskami na których ciałach znajdowano tatuaże ss. I nikt nie robił z tego tajemnicy! A nie przeszło wam na myśl, że to rdzenni mieszkańcy tych ziem mogli się nigdy nie pogodzić z nowymi granicami i po prostu ze złości demolować np Książ? I jedyna ich misja było to ze przysięgali fuhrerowi, i nikt ich z tej przysięgi nie zwolnił - to po prostu fanatycy antypolscy i tyle. Nie trzeba dodawać tutaj legend o hiper miastach podziemnych pod Riese, wypełnionych tajną armia a wilko-ludzi wsadzonych w zastępy v7 i czekających na znak.

  Ja z lubością oglądam ten blog i filmiki, kibicuję wam - kopcie i odkrywajcie, chciałbym przyjechać na zlot, sam coś nakręcić, pozwiedzać. Ale jak widzę takie wpisy to kuźwa, równie dobrze mógłbym uwiarygodnić cały sens istnienia Riese, bo przecież rycerze na Czantorii byli!!! Taki sens ma ten wpis!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mi sie podoba to co znalazlam

  OdpowiedzUsuń
 9. a odnośnie tuneli to proszę http://wszechocean.blogspot.com/2013/02/ziemie-przeszywaja-tunele.html?spref=fb

  OdpowiedzUsuń
 10. a,jeszcze jedno :), może uda mi się nagrać rozmowę z tym panem oczywiście jak wyrazi zgodę to wrzucę gdzieś i będziecie mogli sobie odsłuchać opowieści starszego człowieka o tym co wie o Riese. Natomiast Darku, rozmiawiałem z kilkoma ludźmi którzy przeżyli Oświęcim i żaden z nich nie potwierdza tego co mówiłeś odnośnie piwnic bloku nr 10. A wiem że informacje w obozie rozchodziły się bardzo szybko, więźniowie byli tą grupą którzy wiedzieli co się dzieje w obozie. Fakt że bloki nr 11 i 10 były blokami tortur oraz doświadczeń na ludziach ale nie słyszałem o tym żeby były stamtąd wyprowadzane jakieś stwory niskiego wzrostu. Czy mógłbyś to jakoś uściślić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Szanowny panie Darku ! Sprawe obserwuje od lata . Trzensienie ziemi w okolicy Slezy 2 razy przekroczylo 4 stopnie w skali Richter .I nie sa to ruchy gorotworcze , bo bylo odnotowane ich epicentrum pomiedzy 11 a 12 kilometrow pod ziemiom Jest to grubosc przecietna plaszcza ziemi na plytach morskich ,sa nieco ciensze . To czego nie opowiada sie polakom to ze uaktywnil sie uskok tektoniczny Sleza Karlove Vary .Jest problem okolice Karlovych V.magma ktora wypelnia komin e komnate magmowa na 10 km. wypelnily sie calukowicie ,podnosi plaszcz ziemski co rocznie o pare centymetrow .Potwierdza to rowniez wysoki poziom gasu Radonu i Argonu 3i 4 .Sa one aktualnie tak wysokie jak na Etnie Sycyliskiei, a jest ona teraz w pelni swoiei aktywnosci .Zmiany zaszly tez w skuadzie chemicznym wod termalnych i podwyzszonei temperaturze.Zareiestrowane trzensienia ziemi sa okreslone jako "szamo vulkaniko " nie zderzenie plyt uskoku .Czesi maia eielkie ocawy ,ze w nizbyt dlugim czasie stana si posiadaczami nowiutkiego wulkanu , ma przedtem duzych trzensien ziemi ...Ecco ! Ma pan swoie MISTERIA ".W najgorszym wydaniu ! E mam nadzieje ze bredze jak potluczony ! I ze nigdy tak sie nie stanie . Ze rowniez comnata magmatyczna Slezy nie zacznie sie wypelniac lawa cieclom ....Bo jesli tak to ci z pod ziemi albo powylaza z dziur albo sie usmaza ! Mial pan racie geologiczna ze woda w kanalach sie obniza ! Woda jest nosnikiem temperatury. Zmiany w struktrze geologicznei ziemi zostaly uruchomione na calym swiecie , co dzien slychac o nowych wulkanach wypelnaiacych sie magmom albo wybuchlych ,duze trzesienia e pochyleniiie osi ziemi jest na skraju mozlwosci matematycznei ...Duzo by mozna opowiadac ...o tym co moze nas spotkac ...Wolala bym by pan nie publicoway moich czarnych slow ,jak slonce nazistow ,jak slonce z za popiolow wulkanicznych czarne . Pozdrawiam serdecznie i zycze wiele powodzenia .Ela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nadchodzi kiepski szczyt słoneczny stąd te aktywacje trzęsień ziemi i erupcji wulkanów
   polecam książkę pana prof. Brodziaka "Nadchodzi sztorm słoneczny" z 1998 roku dowiecie się wszystkiego dlaczego w okresach max aktywności słońca są maxima wybuchów wulkanicznyvh i trzęsień ziemi oraz co ciekawe dlaczego jasnowidzący się mylą i ludzie stają się nerwowi !

   Usuń
  2. oni się nie mylą wizje odbierane na dany czas ze wymiaru Duchowego np na dana czas w przyszłości

   sie nie sprawdzaja , dlatego bo zmienijąc terazniejszość zmieniamy przyszłość,i dana wizja jest juz nie sprawcza

   Usuń
 12. Witam,mam pytanie czy ktoś zna się na odczytach sejsmicznych i mógłby to wyjaśnić,stacja na Książu podaje jakieś ruchy m.in. 20 km od niej,można to sprawdzić na stronie instytutu geofizyki PAN

  OdpowiedzUsuń
 13. a tu coś ciekawego o hybrydach co cholernie uwiarygadnia opowieści Darka http://technowinki.onet.pl/inne/artykuly/mutanty-w-sluzbie-medycyny,1,5411970,artykul.html

  OdpowiedzUsuń
 14. Troszeczkę zmienię temat i nawiąże do wcześniejszego tematu o szczepieniach i ogólnie o przemyśle farmaceutycznym i obozie w Oświęcimiu. Myślę że to ciekawy filmik.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7oRFNbhbJoE

  OdpowiedzUsuń
 15. panie darku mam informacje z zakresu ufologi nie wiem czy znaczącze dla pana. a o tych wrotach gwiezdnych co pan mówił jest informacja w książce . w której opisane sa te wrota tzn diranny lub diranns,

  http://pl.scribd.com/doc/55616065/Anton-Parks-Kroniki-Uras

  o poligonach testowych V-7 i nie tylko
  http://pufoc.republika.pl/v7_polig.htm  dwie strony o hitlerze i nie tylko

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_atlantyda_-_arianie_cz5.html
  http://jasonk.blog.onet.pl/

  o istotach chupacabra i nie tylko
  http://www.apokalipsy.cba.pl/charakterystyki%20obcych.htm


  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. chiałbym jescze napisać na temat subtancji IRR SERUM lub
  IRR XERUM , w dokumentach niemieckich pisze ze związki są to tlenki toru i berytu, i tutaj ukazuje się manipulacja takiego pierwiastka nie ma jak beryt jest beryl nie beryt celowe przekręcenie

  pisze tez tam ze to była złoto-zielona i fioletowa substancja moim zdaniem to były tlenki złota au3o2,au3o3
  jeden koloru zieolnego drugi fioletowego


  cytat z jednego forum


  jakbyś był magistrem chemi to byś wiedział ze są konfiguracje które są stabilne w odpowiednich warónkach, Au3O2 powstaje w taki sposób rozgrzane złoto jest wrzucone w ciekły tlen za pomocą cewek separuje sie AuO2 od ciekłego tlenu , AuO2 trafia do komory gdzie jest rozgrzewane laserami i trzymane jest w polu magnetycznym aż powstanie Au3O2 ,ten zwiazek jest niestabilny pole magnetyczne trzyma cały związek w całości bez pola magnetycznego w tej temperaturze Au3O2 jest wybuchowe oczywiście w tej konfiguracji, są dwie konfiguracje pierwsza ma kolor czerwony a dróga zielony , gdy związek zmieni kolor na zielony w polu magnetycznym musi sie znajdować i musi zostać schłodzony do temperatury -190'C, w tej temperaturze związek jest stabilny jest nadprzewodnikiem drógiego rodzaju , w pokojowej temperaturze związek jest wybuchowy,

  tu następna rzecz wynika z tego potrzebowali złota więc wsztrzykiwali swoim ofiarom rtęć która wiąze złoto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prosze więcej na 007kamilos@gmail.com bo coś ci się pokręciło ale wiesz coś ciekawego

   Usuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. przeprapraszam w poprzednim posćie zrobiłem gafe, fioletowa substancja to Au3O4 nie Au3o3 którą jest cięszko uzyskać niemcy zeby ją uzyskać musieli zrobić ponad pół tysiąca prób i do końca jej niezrobili

  OdpowiedzUsuń
 19. A ja Polecam http://www.focus.pl/nauka/zobacz/publikacje/wszyscy-bedziemy-chimerami/
  ciekawa lektura

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.