sobota, 17 listopada 2012

Wielkie Mistarium

Otwarcie poprzedzone Wielkim Misterium , może dotyczyć otwarcia bram dla sił i mocy piekielnych , którym część nazistów oddawała cześć .  Stąd może także się brać wiara w nieśmiertelność jest fragment w zwojach znalezionych nad morzem Martwym wspominający ten fakt .Wielkie Misterium poprzedza wielkie konflikty zbrojne i miliony ofiar .....
  Przeważnie zaczyna się od narodu wybranego , czy to co się teraz z Żydami nie przypomina Ci sytuacji z lat i wieków minionych .
 Jak mamy żyć w teraźniejszości tym bardziej w przyszłości nie znając przeszłości .
         Otwarcie jest faktem krwawe Legiony są gotowe , a ich Panowie coraz silniejsi .

Pozdrawiam Świr z Sobonia

11 komentarzy:

 1. Ale moze nie popadajmy w pewnosc co do realizacji tego planu... konflikt Izrael-Palestyna nie trwa od dzis.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi "świrze z Sobonia"...napisałeś "Stąd może także się brać wiara w nieśmiertelność jest fragment w zwojach znalezionych nad morzem Martwym wspominający ten fakt ." <- czy ja mogę poprosić o konkretny fragment z tych zwojów, który o tym wspomina?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pokręciło się wam w głowach? Bajki na resorach

  OdpowiedzUsuń
 4. Gastria odsyłam do książki P. Rolanda "Naziści i okultyzm".

  OdpowiedzUsuń
 5. I jeszcze Focus Historia nr 1/2012 artykuł "Obsesje Hitlera".

  OdpowiedzUsuń
 6. Darek - ok dzięki poczytam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej siegnac po ksiazke Francisa Kinga "Szatan i Swastyka" duzo mniej "sensacji" a bardziej trzezwe podanie faktow.

   "Religia Hitlera” – M. Hesemann

   Nicholas Ggoodrick- Clarke "Okultystyczne źródła nazizmu"

   "Krucjata Alpinistów" - Hale Christopher

   Dla ciekawych http://pl.gloria.tv/?media=169257

   Usuń
  2. Doskonały film!!!Szkoda trochę że bez tłumaczenia,ale i tak większość może człowiek zrozumieć

   Usuń
 7. ...o nieśmiertelności w zwojach z Qumran (od miejscowości nad morzem Martwym)???...to przykład kolejnych zwojów spisanych przez przepisywaczy Biblii (esseńczycy chyba to byli)...wśród nich były zarówno texty biblijne jak i apokryficzne...pytasz o nieśmiertelność?...znaleziono tam fragmenty księgi Daniela więc poczytaj np Daniela 2 rozdział (jest tam proroczy opis następowania kolejnych mocarstw światowych), werset 44 mówi o trwaniu królestwa po czas niezmierzonych...masz w Daniela proroctwo o drzewie i posągu na glinianych nogach...też fragment Izajasza i Psalmów a tam o nięsmiertelności jest cała masa...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja myślę tak, to nie jest kwestia wiary badź braku wiary w to naszej czy mojej, ale tego czy ktoś w to wierzy i ewentualnie kultywuje. Tu nie ma do rzeczy to czy jakaś niesmiertelność istnieje czy są jakieś wrota i inne kabarety, ale czy ktoś w to wierzy i czy tą wiare wciela w życie. Nie istnieje w tej chwili problematyka istnienia niewytlumaczalnych rzeczy ale istnieje problematyka wiary w nie i ewentualnych działań jakie ktoś może podjąć w celu urzeczywisniania ich, kosztem również ludzkości, bądź wykładania tego typu doktryn w celu manipulowania ludźmi i wykożystywania ich dla wlasnych przyziemnych celów, np jak w czasach nazistowskich.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe nawiązanie 5 podtytuł

  http://adonai.pl/zagrozenia/drukuj.php?id=73

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.