środa, 14 listopada 2012

Polecany tytuł

Jedna z najlepszych książek jakie do tej pory przeczytałem.Nowy trend pisania w tematyce Riese.
Dla chętnych zakupu odsyłamy na adres mailowy, gdzie uzyskać będzie można więcej szczegółów:
sswd@sswd.pl4 komentarze:

 1. Potwierdzam !!!Przeczytałem ją jednym tchem ,i zastanawiałem się momentami czy to była rzeczywistość ??? czy tak dobra fikcja literacka. Ale uważam że wszyscy!!! którzy mają ochotę zabrać się za jakiekolwiek poszukiwania lub Ci którzy już to robią powinni tą książkę przeczytać !!! Gorąco Polecam, ja miałem jeszcze większe szczęście bo kupiłem ją bezpośrednio od autora i dostałem dedykację :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lipke, dodaj,że kupiłeś ją na lekkiej bani w Zamku Gogołów, zapłatą była butelka wina , ja kupiłem taką samą za garść monet wykopanych na Czernicy - warto było, za stare monety taka ciekawa książka - polecam i czekam na kolejne tomy . Jak zwykle wszelka zbieżność wydarzeń zupełnie przypadkowa.... ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczera prawda !!! Karolu!!! Szczera prawda! teraz kończę czytać Twoją Ślężańską ,Już drugi raz ją czytam bo musiałem ogarnąć wszystko dokładnie,na trzeźwo ciężko wchodzi ;-),Myślę że niebawem przybędziesz do Wrocławia pouczyli byśmy się angielskiego ;)
   http://www.facebook.com/photo.php?fbid=435952213134581&set=a.251799268216544.61214.251787188217752&type=1&theater

   Usuń
 3. Super książka!!! Fajnie, że polski autor potrafił napisać tak ciekawą i wciągającą powieść sensacyjno-przygodową. Książkę "połknałem" bardzo szybko. Dawno nie czytałem tak dobrej powieści. A w dodatku tematyka w niej zaprezentowana zgodna z moimi zainteresowaniami. Gdyby nie ten blog nie wiem czy bym się dowiedział o istnieniu takiej pozycji. Dzięki, że ją poleciliście. Muszę kupić pozostałe dwa tomy jak tylko się ukażą.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.