poniedziałek, 26 listopada 2012

Akta

Ilość nowego materiału jaką otrzymałem jest tak powalająca iż  nie wiem od czego zacząć .Czy od nowych okaleczeń , czy dowodów na istnienie hybryd . Być może zacznę od listy nazwisk i firm , które brały udział w rzezi milionów ludzi a teraz przewodzą UE . Dzisiejszy ranek był dla mnie zaskoczeniem kustosz jednego z muzeów poprosił o pilne spotkanie , był wyraznie zdenerwowany .
 -Straciłem prace , a całe archiwum idzie w prywatne ręce co dało się uratować przekazuje tobie i tak by to zniszczyli lub spalili , papiery dotyczą badań lekarskich z lat 1937-49 na ziemiach Polskich .-
  Teczki naznaczone są literą Z czyli zutylizować , całym zbiorem ma zaopiekować się firma , której opancerzone furgonetki z napisem niszczenie dokumentów jeżdżą po całym kraju . Wszystko odbywa sie w świetle prawa i żadna prokuratura tu nie pomoże .
Nie wierzę w przypadki i zbiegi okoliczności ( Stary Ojciec już dawno utkał sukno mego życia ) lecz ostatnie wydarzenia to troszeczkę za dużo jak na jednego nic nie znaczącego szaleńca .-
Po Czeskiej stronie w Mezi Mesti pokazał się wariat opowiadający brednie Jareckiego i nawet z opisu Viery Vaculikowej go przypomina (20 km od Głuszycy ).
Kolejne dziwne okaleczenia po Polskiej i Czeskiej stronie .
Prezes koncernu farmaceutycznego z Monachium przyznaje iż jego ojciec nadzorował eksperymenty na ludziach w Dachau 1943-45.
I dzisiaj dostaję do reki zapiski dotyczace podobnych spraw z tamtego okresu ( Kroniki Lekarskie )
PS Dane dotyczące   POLIGALU - 10  znajdziecie w zeznaniach Kazimierza Maliszewskiego więzień Dachau obecny  przy eksperymencie  .

3 komentarze:

  1. no właśnie, coraz więcej faktów wychodzi, a podasz jakiś namiar gdzie te zeznania można znaleźć?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem wnuczką Kazimierza Maliszewskiego i mam wszystkie dokumeny dotyczące procesu norymberskiego, gdyby kogoś to interesowało

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.