czwartek, 8 listopada 2012

Swiatła

Nie jestem Ufo logiem i raczej bardziej trzymam się moich poszukiwań lecz po ostatnich wspólnych obserwacjach nieba nad Riese zaczynam inaczej postrzegać .Podczas kilku pobytów na Waligórze, najlepszy punkt widokowy na Riese do tego cała masa relacji o -odwiedzinach- ,kilkanaście osób obserwowało dziwne światła nad Soboniem .Aktywność tego zjawiska się nasila,znajomy z Wałbrzycha posiada kilkaset zdjęć tego zjawiska dzieli się teraz swą wiedzą z Ufologami z Lodzi sa pod wrażeniem , obserwowałem takie zjawisko teraz podczas pobytu w Głuszycy , kilka osób zaczyna snuć nowe rewelacyjne opowieści dotyczące tych zjawisk .I do tego jakiś -szaman- co lata z bębenkiem po Soboniu i odgania (wilkowate stwory ) normalny facet jeszcze do zeszłego tygodnia .Znam takie zachowania z przeszłości coś nieźle wpłynęło na jego psychikę .....

4 komentarze:

 1. Halo Panie Darku,
  na na wstępie pozdrawiam i dziękuję za super wypowiedz ostatnio w programie u Pana Zagórskiego.

  Co do tych świateł; w ostatnich latach w Ameryce na terenach górskich pojawia się często takie zjawisko. Pan zobaczy te wideo:

  http://www.youtube.com/watch?v=f2BeVAetbQQ

  tam te zjawisko pojawia się tam od 800 lat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Darku, niezmiernie mnie cieszy, że to całe zamieszanie w środowisku niezależnym dobiegło końca. Możliwość ponownego zobaczenia Pana w NTV, była niezwykłą przyjemnością. Życzę dużo wytrwałości i pomyślnego zakończenia spraw, o których toczyła się rozmowa.

  Odnośnie samego wpisu - interesujące, więc czekam na kontynuację wątku. Byłoby świetnie, gdyby udało się zdobyć/nagrać jakieś filmiki :)

  Pozdrawiam Serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Darku cos mi sie wydaje ze wsadzil pan "kij w mrowisko"i ostro reza pan tym drongiem.a moze to moja wyobraznia.tak czy inaczej G.Wybiorcza moze podlapaala moze nie.temat rakiet wystrzeliwanych w przestrzen kosmiczna, i jakis dzielny lapsik wysmarowal "newsa"jak to powstawal caly projekt!od Hermanna Obertha przez Won Brauna do zjednoczonych stanow i wyscigu z ZSRR.(oczywiscie tyle na ile naczelny pozwoilil)Ten temat w moich oczach staje sie byc" ROZDMUCHIWANY"pytanie tylko czy w dobrym kierunku.panie Darku "Syreni Grod zada dostepu do slaska".niech pan uwaza na siebie i nie przestaje!!!PIONA.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam,że program poświęcony twojemu konfliktowi z Tomaszem Sidorem to dno. Niestety wygląda na to ,że taplacie się w błocku i ta taplanina obrzuca błotem coraz więcej osób .
  Nie pisałbym o tym ale sądzę ,że rozwój tej sprawy może ugodzić we wiarygodność doniesień o UFO (skrót myślowy) jak i sprawy przez Ciebie badane i ujawniane . Oczywiście nie we wszystko to co mówisz wierzę ,ale niezaprzeczalnie zebrałeś dużą ilość wspomnień ludzi bezpośrednio związanych z kompleksem Riese .Czy okultyzmem III Rzeszy.
  Niemniej prawdopodobnie ośmieszycie całą sprawę .Szkoda .
  Byłem tez na stronie T.S. i z rozmowy tel. wynika ,że chciałeś zaprzestać eskalacji tego .Czasem po prostu się nie da.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.