piątek, 15 stycznia 2016

Zołniewrze USA w Riese

Nie w roli jeńców tylko nadzorców ewakuacji Riese . Coraz śmielej temat wypływa z czeluści niewiedzy . Kilka relacji o barakach żołnierzy US army na terenie Głuszycy  DZAT oraz w Pieszycach w 1945 , dowody przedmioty codziennego użytku np 25centowki srebrne bite w 1944 ,zasobniki wojskowe znajdowane po strychach itp. Brednie Jareckiego i nie tylko mówiące o czołgach z białymi gwiazdami na wieżach czekającymi na ludzi ze skrzyniami po drugiej stronie gór ( Waligóra Szpicak ) to nie brednie . Może to właśnie w Górach Rybnickich kryje się największa tajemnica Riese . Organizacja "Spinacz " nie na darmo działała na tym terenie . Czy zdjęcie mojego ojca w mundurze amerykańskim , które często publikowałem , nie zostały zrobione właśnie w Riese na te pytania nie mam odpowiedzi i chyba ich nie uzyskam . Gdy poruszam ten temat następuje swoista amnezja i strach ...
. Zalewa mnie coraz większy strumień informacji bardzo Wam wszystkim dziękuje , moja prośba szukam  z okolic Głuszycy osoby  , która zna temat posiada pasję  , do odpisywania w moim imieniu na maile kogoś w rodzaju sekretarki , sam nie jestem w stanie obrobić dwustu maili dziennie , tym bardziej iż większość czasu spędzam w terenie .Kontakt ze mną znacie .Nawet jest projekt założenia podstrony z listami od Was .
 Przyszły tydzień jestem w Łodzi , a następny w Warszawie niestety spotkanie na Modlinie jest już całkowicie obłożone nie ma wolnych miejsc , następne odbędzie się  po moim powrocie z Londynu , Wszystkie informacje podam na blogu .
Spotkanie w Arkadii już się rozpoczęło zaraz wychodzimy w Góry  słońce , mróz , śnieg , piękne widoki super atmosfera humory dopisują relacja wkrótce .
 Do zobaczenia na szlaku .

7 komentarzy:

 1. normalnie pozazdroscic spotkania!
  Tez bym chcial sie z wami spotkac w Ries. Narazie czekam z niecierpliwoscia na Londyn.
  Pozdro z UK

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=huHxxfXU1pE
  Witam. Zapraszam do oglądania filmu rysunkowego stworzonego przez Polaka. Jest to zwiastun filmu a premiera całego filmu przewiduje się na 17 stycznia tego roku. Film rysunkowy opowiada o ludobójstwie na narodzie Polskim i historii Polaków. Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie można zobaczyć rzeczone zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Darek czy zawitasz ponownie do Londynu? Może coś zorganizujesz w Londynie zachodnim?

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.paranormalzone.pl/swiat-odkrywcy/z-kraju-i-ze-swiata/item/742-nazisci-i-tajemcznie-czaszki

  OdpowiedzUsuń
 6. co do obecności yankesów w tych rejonach to raczej jest pewne ...yankesom bardzo zależało na tym aby niemieccy zbrodniarze oddali się w ich ręce ...niemcy robili wszystko aby dostać się do yankeskiej niewoli wiedzieli że mogą z nimi iść na układ ...cholernie bali się rosjan...w ostatnich dniach wojny nie można mówić o wspólnym froncie przeciwko niemcom ale ogromnej rywalizacji między rosjanami a jankesami...wiedzieli o tym że niemcy zrabowali europe i wiedzieli że mają czym się wykupić ...tak więc angole rosja i jankesi i ich wywiady robili wszystko żeby zagrabić to co zagrabili niemcy...spalenie zwłok hitlera też było nie przypadkowe ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie darku czy bedzie film z weekendowego spotkania w Arkadii i terenu???
  PoDrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.