środa, 20 stycznia 2016

Jak nie kijem to...


5 komentarzy:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=s-dFeHUOLh0
  Zapraszam na animowany film. Ludobójstwo. Zapraszam również Pana Darka. Chwała Wielkiej Polsce:)

  OdpowiedzUsuń
 2. czy to aby przypadkiem w tym co przedsawiliście nie chodziło o to co robi USA i nie tylko z nowinkami technologicznycmi?? tworzy się coś...na potrzeby NASA i wojska a później jak działa sukcesywnie firmy (koncerny cytaj BAYER) wprowadzają na rynek jako ogólnie dostępne?? i to po długich latach. A wszysto tylko po to żeby zarobić mamone na technologii. Smiem twierdzic iż obecnie to firmy farmaceutyczne "sterują" tym co się dzieje na świecie. Chociażby to co zrzucaja samoloty jest jak dla mnie rodzajem doswiadczeń. W dodatku zauważam to na terenie RP, a mieszkam tuż przy granicy z Czechami. Tam tego nie ma. Jesteśmy królkiami doświadczalnymi?? testuja na nas "COŚ"???

  OdpowiedzUsuń
 3. tak trochę na margineście w sprawie mitów i legend poruszanych w ramach historii riese. Taki link podrzucił mi kolega https://www.youtube.com/watch?v=s-dFeHUOLh0 , czyżby legenda była INNĄ HISTORIĄ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdeczne pozdrowienia przesyła Adam w raz z ekipą. Dowódca PTG-Predators Team Alpha Pozdrawia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwestia poszukiwań z wykrywaczem w lesie i wjazd końmi na tereny leśne jest to nie legalne grozi za to grzywna i jeśli ktoś wam wmawia że ma pozwolenia i jest to legalne to tak nie jest.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.