wtorek, 19 stycznia 2016

Prelekcja Arkadia 2016 -Styczen


8 komentarzy:

 1. Świetna robota tematy, jak zwykle ciekawe i mistyczne pozdrawiam Darek

  OdpowiedzUsuń
 2. Po tych opowieściach /teraz już wiem ,że masz tego świadomość/ widać wyraźnie. Jesteś naznaczony. Jarecki,"cyganka", porucznik-major. To nie przypadek. Takich ludzi jak Ty jest więcej. Nie wszyscy jednak mówią o tym tak otwarcie. Nie dziwą mnie dlatego ataki na Ciebie.
  Wiem dziwnie to brzmi. Mistycyzm w ustach pospolitego hejta takiego jak ja. Jednak jak wiesz nie wszystko wygląda tak jak jest "namalowane".
  Masz w życiu wyznaczoną misję. Wypełniasz ją z uporem . Przyciągasz przez to wrogów którzy wciąż atakują. Znaczyć to może tylko jedno.
  Idziesz dobrą drogą.

  Ps. "Widzę Cię". Nie zatrzymuj się, nie jesteś sam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie!!
  Czekalem na te audycje !
  Pozdro panie Darku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam czy wiadomo coś dacie spotkań ok Wielkanocy?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam znajomego, który służył w tej samej jednostce na Mazurach co Darek, tylko dwa lata wcześniej. Opowiadał że w czasie jego służby słynna była historia o szweju, który podczas warty "na bagnach" opróżnił cały magazynek kałacha do "czegoś" i zanim na odgłos strzałów dotarli do niego inni szweje z wartowni, to całkowicie ten pełniący wartę osiwiał. Ponoć powiedział że słyszał płacz dziecka, tętent koni, głośną muzykę i czuł niewyobrażalny strach. Zarzekł się że mogą z nim robić co zechcą, areszt, ZOMZ, itp., ale on tam więcej nie pójdzie. Sprawę wyciszono, a szweja przeniesiono. Ponoć był tam jakiś budynek, gdzie zamordowano rodzinę cygańską i nie było to pierwszy raz. Darek miał okazję porozmawiać telefonicznie z tym moim znajomym... Taka ciekawostka...Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzień dobry. Panie Darku skad taka rozbierzność w opisach Jareckiego? Raz Pan mowi, że ma 170 wzrostu i szczupły (jak w powyższym wideo) a innym razem na wykładzie, że 190 cm i ponad 100 kg żywej wagi ? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry panie Darku zainteresowała mnie ta osoba a mianowicie pan Jarecki ,na pewno nie zdawał pan sobie sprawy w tamtych latach ,ja sądzę ze ten pan Jarecki BYŁ PODRÓŻNIKIEM W CZASIE nie miał rodziny nad przyrodzone zdolności wiedza jaką posiadał miał pan szczęście go spotkać jak próbuję ich namierzać ale jest bardzo ciężko a pan miał tą możliwość ,Niech się pan nie martwi w krótce się z panem skątaktuje pan Jarecki pozdrawiam Seba

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.