niedziela, 24 stycznia 2016

Pisane nocą

Właśnie jestem po spotkaniu na Modlinie , szok to mało powiedziane . Jednak sa ludzie którym bardzo zależy aby zatrzeć ślady II WS , wymazując je z naszej świadomości w celu odwrócenia uwagi od tego co nam teraz Oni fundują .W samych niemczech zostało już zgwałconych przez ciapatych przeszło 1000 białych kobiet !!!!! ponoc to dopiero początek . Szwecja już się poddała a we francji jest stan wyjątkowy tylko że restrykcją podlegają biali a nie ciapate . Ktoś zapyta a co nas to obchodzi ano bardzo jesteśmy tzw wschodnią rubieżą NATO i pierwsze oraz ostanie uderzenie pójdzie na Polskę mamy po raz drugi 1939 rok . Co najgorsze nie da się już tego odkręcić . Koncerny cywilne przestawiają się na produkcje wojenną . Szpitale dla bogatych gromadzą zapasy medykamentów . Jak zwykle my zostajemy sami sobie i jak zwykle wygramy dla garstki wybrańców którzy po raz kolejny pchają nas ku zagładzie .

8 komentarzy:

 1. W sumie to nie wiem czy to sie do tego tyczy ale 90%robut jakie teraz mam to rozruch starych wentylatorowni w kopalniach tych ktore juz nawet nie pracuja sprzet ma byc gotowy na tip top przed chwila wyjechalem z Piasta z dolu...jutro jade do knurowa odpalac stara wentylatorownie z kopalni...moze to prawda moze te stare kopalnie beda sluzyc jako schrony?nie wiem ale nacisk na prace jest duzy zbyt duzy wrecz niezrozumialy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ja taki głupi jestem, że nie mogę znaleźć potwierdzenia tych informacji. Z jakiego to źródła. Wychodzi na to, że żeby się prawdy o tym co się dzieje, trzeba wejść tylko tutaj. Tylko, że irytują te niedopowiedzenia, kompletnie nie wiadomo, o co chodzi. Jeśli zaciera się jakieś ślady, to jakie i w jaki sposób i co konkretnie nam fundują. W jaki sposób ktoś się poddał. Jaki 1939 rok? Niemcy szykują się na Rosję, która robi to samo? Wystarczy jedno zdanie informujące do każdego z tych stwierdzeń. Inaczej to przypomina zabawę w " wiem, ale nie powiem" i jednocześnie stawia czytającego w pozycji kiepsko rozgarniętego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mieszkam w niemczech i ani slowa nie slyszalem na ten temat..a interesuje sie tym tematem.wiec nie wiem skad takie informacje

   Usuń
  2. Bo w niemczech nie pisze sie prwdy np takiej ze katedra w köln jest totalnie obszczana i dlatego ze usowa sie zapachy z pod katedry.

   Usuń
 3. Miejmy nadzieję, że u nas nie będzie tak źle jak w Niemczech. Nie wpuścimy do siebie tylu najeźdżców, ba w ogóle ich nie wpuścimy! A jak jacyś przyjadą to do Niemiec uciekną.

  OdpowiedzUsuń
 4. A z drugiej strony to co mnie obchodzą niemieckie kobiety!narazić to jest problem wewnątrz-niemiecki.jezeli chodzi o kolor skóry to i owszem są białe i tylko tyle.zacznijmy się martwić o Polki w razie najazdu brudasow a wydaje mi się że Deutschland zrobi wszystko żeby pozbyć się smiecia ze swojego terenu i kto wie czy następna dyrektywa unijna nie będzie dotyczyła przyjęcia ciapatych przez Polskę i to w trybie natychmiastowym!z tą różnicą że naród polski poradzi sobie sam, przynajmniej tak mi się wydaje.Wiec troska o niemieckie kobiety ze strony Polski i Polakow jest całkowicie nieuzasadniona!Cofnijmy się w lata 1939/45 czy jakiś Niemiec martwił się o Polke!!!?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nonstop zalewają nas wiadomości o mocnym, negatywnym ładunku. Na to najlepszy zdrowy rozsądek: kobiety powinny zamiast do kosmetyczek chodzić teraz na kursy samoobrony /i pan Dariusz powinien takie organizować/, mężczyźni powinni nosić wiatrówki lub kastety i być gotowi do udzielenia pomocy. A że wojna idzie to pewne, tylko że nie mamy wpływu na jej termin ani ogrom i większość z nas nie stać na ewakuację w bezpieczne miejsca. Bo nie ma myślenia o obronności kraju wśród elit i tylko obrona cywilna zorganizowana oddolnie mogłaby coś pomóc gdy zaczniemy być atakowani. Tylko warto wiedzieć że /zgodnie z historią doktryn wojennych/ ta wojna będzie miała na celu raczej oczyszczenie naszego terytorium z Polaków jako niewygodnych dla reszty świata - tylko ziemia ma tu wartość. Podział kraju między UE i Rosję jest wysoce prawdopodobny.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.