poniedziałek, 4 stycznia 2016

A gdy słowa wariatów stają sie ciałem

Ktoś powie świat oszalał , a ja powiem , że nie . 70 lat ostrzeżeń , nawoływań , przepowiedni , bredni szaleńców , itp, itd... Świat wcale nie oszalał i ma się dobrze , tylko pasożyt tego świata człowiek oszalał . Nie wybiegam dalej w przepowiednie niżeli te , które słyszę od naocznych świadków upadku naszej cywilizacji czyli Tu i Teraz . wszystkie media na całym świecie przekrzykują się o nadchodzącej wojnie , upadku UE i nadchodzącym kryzysie . Czy nie można było temu zapobiec ? , ano można było . Tylko że konsumpcjonizm pochłonął nas do reszty i jakie znaczenie mają zanieczyszczenia , spaliny ,  setki prób nuklearnych , co to mnie obchodzi mam nowego laptopa , a śmieci to wyrzucę do lasu , a zużyte opony i olej do rzeki ....
 

   A to było takie proste wystarczyło tylko żyć zgodnie z naturą , ale po co lepiej być równym Bogu
 .
Czyż UE to Wieża Babel , gdzie wszyscy zaczynają mówić innymi językami , a czy USA to nie Babilon , który zaraz upadnie .

A czy ciapate to nie jedna z Plag Egipskich ?..

Nie ma planu Himmlera , nie ma Iluminatów , nie ma Masonów , nie ma NWO , ale za to jest promocja w Biedronce i innych świątyniach korporacyjnych .

Przerażony jestem słowami Jareckiego wypowiedzianymi do mnie kilkadziesiąt lat temu
 - Dożyjesz tych strasznych czasów kiedy Oni znów przyjdą , a rządy ich będą krwawsze niż wszystkie dotąd .70- 80 lat tyle potrzebują czasu aby na nowo się odrodzić  - o co chodziło temu wariatowi , którego też nie ma ........

8 komentarzy:

 1. Witam.
  jakis czas temu znalazlem taki oto program na You Tube.
  Warty uwagi. Po jego obejrzeniu wszystko co dzieje sie wokol zaczyna miec rece i nogi a co najgorsze to wszystko sie dzieje wokol a my jestesmy na to slepi. Potwierdza to wiele tez ktore Pann porusza Panie Darku.

  oto link do You Tube:

  https://youtu.be/0wlYQ5wDM8M

  Warto poswiecic te 2h i otworzyc oczy.
  pozdrawiam. Dawid

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie czasu przyszły tylko nikt się tym nie interesuje bo ludzie wolą promocje w hipermarketach super ciuchy, nowe samochody itp. Nie możemy już liczyć nawet na pomoc sąsiadów w trudnych sprawach każy patrzy na siebie ,ale do czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Darku kiedy dzienniki Bartnika. Czekam niecierpliwie. Powinna powstać na tej podstawie jakaś książka.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeśli nie wiadomo o cio chodzi...
  Tak Polska to duża stawka. Darek wspominał o tym nie raz.

  A tak to wygląda w liczbach :

  http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwróćcie uwagę na "eksterminację prawdy historycznej" i porównajcie z tym co piszą "wielce oświeceni" przeciwko Darkowi. Jak strasznie zależy im na zdyskredytowaniu tego co próbuje nam uświadomić. Bo tu się pomylił w nazwisku, tam opowiedział co usłyszał a co wyczytał to w komunistycznych książkach.
  W d. to mam. Słucham bo liczy się co autor chce przekazać a nie że nie jest mgr-em historii.
  Dlaczego więc tyle uwagi "wielcy odkrywcy i doktorzy wikipedii" tyle uwagi poświęcają Darkowi ?
  Część odpopowie sobie sama. Reszta oglądnie serial "Ukryta prawda".
  Cytat z w/w linka.
  "Przyczyny szczegółowe polityczne zatajania przed Polakami bogactw Polski

  Zatajanie przed Polakami bogactw naturalnych Polski miało prócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów; ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej/narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne:..." cd. w linku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ każdy przecież może coś swojego przekazywać - pytanie tylko jaką to ma wartość? Ps. nie znam żadnych doktorów czy profesorów, którzy by komentowali ten blog więc nie hiperbolizuj.

   Usuń
  2. Zgadzam się. Tak samo jak nie powinno obchodzić kto kogo słucha i dlaczego. Tym bardziej wyzywać od debili wszystkich słuchaczy. Ale to nawiasem.

   Wartość przekazu jest względna. Jeśli ktoś znajduje w opowieściach Darka to czego szuka to ma to dla niego o wiele większą wartość niż interpretacje Wikipedii przez domorosłych paranaukowców.
   Ps.: Napisałem : " ..."wielcy odkrywcy i doktorzy wikipedii"... ".
   Być może byś poznał gdybyś uważniej czytał ?

   Usuń
 6. … ostatnio spłonął zabytkowy kościół w Braniewie na Warmii. Dzisiaj media donoszą, że ogień strawił pałacyk w Michałowie w województwie Zachodniopomorskim. Oba pożary zaczęły się od poddasza… Przypadek… a może ktoś coś szukał i zatarł ślady podpalając… tak jak w latach 70-tych podpalając zamek rycerski zakonu Joannitów w Słońsku, gdzie – nieoficjalnie – po kradzieży cennych przedmiotów został podpalony… Dla niewtajemniczonych Słońsk (Sonnenburg) jest znany także z Więzienia Politycznego i Obozu Koncentracyjnego oraz z cmentarza ofiar akcji Nacht und Nebel. Słońsk był miejscem eksterminacji ludności Europy w Słońsku w latach 1933-1945.
  Polecam zajrzeć tu:
  https://www.youtube.com/watch?v=xm6Sc7MgXkk
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50057/oboz-koncentracyjny-i-wiezienie-w-sonnenburgu-slonsku
  https://www.facebook.com/pages/Muzeum-Martyrologii-w-S%C5%82o%C5%84sku-Museum-Sonnenburg/944165875614383

  To co pozostało dziś - to pomnik, budynek muzeum, fragment więzienia, które obecnie pełni rolę zakładu karnego oraz cmentarze... w naszej pamięci ...


  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.