środa, 20 stycznia 2016

W Łodzi wszystko OK

Tylko Ci , którym  najbardziej zależy na prawdzie nie odpuszczają . Wczorajsze spotkanie to jakaś kpina .W łodzi nie było tak źle za niemca .... Nie było Rumkowskiego , nie było Getta , nie było Lebensborn, nie było obozu dla dzieci na Przemysłowej , nie było masakry Polaków spalonych żywcem przez niemców na Radogoszczu .!!!!!.
A mój rewizjonizm jest nikomu nie potrzebny . To słowa pana polityka , który uważa że teraz jest dobrze i komu takie rozdrapywanie ran jest potrzebne . To ruscy są złem tego świata i trzeba pomścić śmierć prezydenta . To ruscy zniszczyli Łódź , a nie żadni niemcy . No żydzi teraz maja dylemat , czy Łódzkie niemieckie Getto miejsce zagłady tysięcy żydów to fakt czy żydokomunistyczna propaganda .
Oby tak dalej panie polityku .

11 komentarzy:

 1. Ktory to taki mądry polityk?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan z Przyszli i Spartolili i Polskę w chaosie pogrążyli , ci co na nich głosowali kopa w dupę dostali . Kłamstwa i chory świat to co im zafundował mały duplo ksero direktore brat ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kozak odpowiedz!!!
   3 razy czytalem zeby zajarzyc o co chodzi!!!!
   Ale sie usmialem.hahaha
   w samo sedno Panie Darku!

   Usuń
 3. No cóż Darku muszę przyznać, że wstyd mi po Twoich słowach, że mieszkam w Łodzi... pociągnę dalej Twój ironiczny post i od siebie dodam, że w Łodzi nigdy nie było fabrykantów, Księży Młyn i pałace to tylko makiety pozostałe po "Łodzi filmowej" a wszelkie niepodważalne dowody działalności Niemców na terenie miasta to scenariusze filmowe.
  Pozdrawiam Piotrek z Łodzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. A getto w Starachowicach ?? Przecież tam wywozili Żydów z Łodzi. Tego też nie było?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bundesrepublik sp zoo....
  ciekawy artykul warty uwagi na temat calego tego niemieckiego gowna :

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme/

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam i serdecznie zapraszam do Rybnika ;) w sumie to niedaleko, a na pewno dałoby się zorganizować coś konkretnego a i chętnych by nie brakowało na takie spotkanie bo tu wszyscy głodni wiedzy a brak jakiegokolwiek źródła ( albo są "wymarłe") Kontakt: mydriasis100@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Darek olej "pisiory" i ich teorie spiskowe .
  Polska już tak ma jak nie niemcy to rosjanie lub wspólnie nas napadają . Niestety nie wyciągają wniosków z historii że Polak to takie ustrojstwo nie do złamania zawsze wypłyniemy .
  Nie przejmuj się politykami to motłoch karmiony naszą krwią , pierwsi uciekną jak przyjdzie co do czego . A my standardowo posprzątamy po nich bałagan .
  Twoja praca jest nieoceniona SZACUN !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.