poniedziałek, 18 stycznia 2016

Wycieczka po torach


Pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

4 komentarze:

 1. Darku odniosę się do Twojego poprzedniego postu, w którym na końcu wspominasz o tym, że będziesz w Łodzi, w Warszawie i że niestety masz pełne obłożenie chętnych na spacer po Modlinie. Kurde(!) albo ja nie umiem tych zapowiedzi odnaleźć na Twoim blogu albo zapomniałeś wspomnieć na nim, że coś organizujesz w Modlinie.... żałuję bo mieszkam w Łodzi, pracuje w Warszawie a w Twierdzy Modlin mieszkałem i mam pewne doświadczenia eksploracyjne po tym terenie.... No cóż może następnym razem. Na koniec pytanie - w Łodzi wpadniesz do knajpki repatriantów mieszczącej się w podwórku przy Piotrkowskiej, o której wspominałeś w jednym z postów o Łodzi? - Może uda się nam tam spotkać na jakiś smaczny posiłek i miłą rozmowę?

  Piotrek z Łodzi. - Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Heh. Minęliśmy się trochę w czasie. Szedłem tą samą drogą 13.01.16. Pozdr. I do zobaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Darku, 1:40 w tym filmie... Czyli więźniowie maszerowali w śniegu w zimie z 45/46 rok. Pewnie niemiaszki nie wiedzieli że już Wrocław się poddał... Smutne jest to że żadna z owieczek nie zwróciła na to uwagi. Wierzę, że to przejęzyczenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Darku jestes spoko nalezy ci sie nie tylko szacun !ale skoro inni kosili kasiore to ty tez musisz z czegos zyc .Darku jak bys z tego nawet miliony mial to ja bym ich nie chcial bo nie jestem tak silny psychicznie jak ty ,ale zycze ci wytrwania, robisz dobra robote na przekor sidoropodobnym.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.