czwartek, 24 lipca 2014

Jednak wiezienia były , a kolejny samolot sie rozbija .

Stare Kiejkuty to już fakt , a politycy bredzą iż to sprawa CIA my nie mamy z tym nic wspólnego . To wytłumaczmy  muzułmanom , którzy jadą  do Polski z Allach agh bar , na ustach i kilogramem plastiku na piersiach . To już jest nie preludium wojny to już coś więcej , .

Ukraińcy wpędzają całą Europe w konflikt , który zaleje krwią cały kontynent . Jako jedyni sprzedajemy uzbrojenie Ukraińcom , niemcy już oficjalnie nas krytykują i coraz głośniej mówią o lini obrony UE na linii Odry .Czyli olać Polaków , Nasi politycy oraz kler wepchnęli nas w otchłań , to tylko kwestia czasu gdy ktoś kolbami karabinów załomocze do naszych drzwi .

 Żydzi bez karnie mordują cywili , a dzieci jej kurewskiej mości angielskiej mówią - żydzi maja prawo mordować bo to żydzi .

To tylko promil dowodów na Otwarcie Wrót lub Wielkiego Misterium - ofiara będzie krwawa ...

6 komentarzy:

 1. "Nasi politycy oraz kler wepchnęli nas w otchłań".
  Biblia nazywa połączenie kościoła z państwem wielką wszetecznicą. Czyli po prostu qwą. Nawet kiedy wydaje się ,że ją p..sz tak naprawdę ona to robi z tobą. Popatrzcie na historię, jaki kraj rozkwitł tam gdzie władze miał kler ? (Nie mówcie tylko, ze Włochy).
  W każdym kraju okres oświecenia i rozkwitu przypadał na czas kiedy głoszono rozdział kościoła od państwa !
  Polski Naród zgwałcony jest dogmatem KK a homofobów chowa sie już w przedszkolach. Werwolf nie jest już potrzebny, drzwi otworzyliśmy (bez kolb) sami (dla "banków") teraz tylko każdemu po czipie i nie trzeba żadnej okupacji. Ciężko na ten stan pracowaliśmy. Od liberum veto po Rydzyka. Polzka dlo polakuf !

  OdpowiedzUsuń
 2. Niekoniecznie do edycji. Dla tych którzy powiedzą, że Mruka poniosło.

  http://www.apokalipsa2004.republika.pl/

  (uwaga na symbole) !
  Polecam porównać cyt. z Biblią ( chociażby tą naszej babci )

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu coś pokrewnego
  https://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie, czy ktoś dostrzega pewną analogię, te wszystkie tragedie, wypadki komunikacyjne dzieją się z jakimś precyzyjnym mechanizmem. Mam na myśli, że gdy kilka miesięcy temu były wypadki pociągów, które zderzały się czołowo, w Polsce, później w Rosji i jeszcze co najmniej jedym innym kraju, było to w bardzo krótkim odstępie, w zasadzie kilku dni, już wtedy nabierałem podejrzeń, jak to jest że nagle w kilku krajach są takie same tragedie, że to nie może byc przypadek. Podobnie z samolotami pasażerskimi, Zestrzelili 14Lipca na Ukrainie ten Malezyjskich linii lotniczych, później 24 Lipca w Afryce Air Algerie. To nie może być przypadek, to wszystko przypomina zsynchronizowanie, zaplanowane fałszywe flagi.
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/32980-kolejne-katastrofy-lotnicze-komu-to-s%C5%82u%C5%BCy#

  OdpowiedzUsuń
 5. Wczoraj bylo na Odrze .....Dzis mozna przeczytac w wielu publikaziach , ze niemcy za zgoda Angli i UE. Dostali pelnomocnictwo na zmilitaryzowanie Exs Prus Wschodnich ! Komu jest dane pojac ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rosjan w Obwodzie będą militaryzować czy jak?

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.