piątek, 11 lipca 2014

I NATO czekałem

Szok! Polska armia w chińskich mundurach


 
Szok! Polska armia w chińskich mundurach
PAP/Jacek Turczyk
Decyzja zapadła: mundury polskim żołnierzom uszyją Chińczycy. Resort obrony rozstrzygnął właśnie przetarg na dostawę strojów dla armii. Koszt uszycia jednego munduru w Azji to niecałe 200 złotych. W Polsce - o ok 10 złotych więcej.
Z jego wyniku nie są jednak zadowolone nasze rodzime firmy. Krytycy sądzą, że nie jest to do końca uczciwe wobec podatników.

 A Ploski żołnierz  płaci za jego uszkodzenie , zniszczenie , lub co kol wiek 1800  PLN , niby wszystko za darmo .......

Polisch Meat  tak o nas muwiom ojcowie i matki Albionu , ścierwa kolejnej loży o nazwie Windsor..

2 komentarze:

  1. Darku piszesz o uczciwości wobec podatnika i inne tam zasadne wywody co do traktowania żołnierza gdy uszkodzi mundur, ale to tylko kłak wielkiego przekrętu z Wojskiem Polskim i podatnikiem. Dlaczego WP jest wyposażone w sprzęt, którego nie produkuje się w kraju ? Odpowiedź jest prosta Polski żołnierz nie ma prawa być należycie uzbrojony gdyż stanowić może zagrożenie dla Europy ? Azji ? czy może rozproszonych po kraju okupantów ekonomicznych i ich sługusów siedzących za szyldami banków itd. Kto wie czy jedyną nadzieją dla Polski właśnie nie jest WP pozbawione kierownictwa czyniącego go armią najemną. Komu zależy na osłabianiu WP i na likwidacji Polskich fabryk zbrojeniowych ? Dlaczego kupujemy przestarzałe technologicznie amerykańskie samoloty od spółek izraelskich. Odpowiedź jest prosta temu kto sprzedaje broń. Ale się rozpisałem koniec nie zamierzam popełniać samobójstwa. PS Wojsko ma nadal na tyle wyposażenia, iż może przegonić rozpasanych najemnych polityków na pustynię gdzie ich miejsce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze że nie w Niemieckich

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.