czwartek, 5 grudnia 2013

To niemcy zabili nasza inteligencję

Przeciętny Polak nie ma pojęcia iż obozy Polskich jeńców na Wschodzie  To Ostaszków , Starobielsk  i Miednoje , a las Katyński to ich zbiorowa mogiła ..- I tu zginęła Polska inteligencja polemizował bym . ---
 Niemcy zabili nasza inteligencje np obóz  niemiecki o nazwie Mauthausen Gusen obóz stworzony tylko po to aby zniszczyć Polska inteligencję ---

Księża - polskiego wyznania katolickiego - 577
Profesorowie zwyczajni i nadzwyczajni - 4578
Ministrowie i pracownicy UP - 896
Oficerowie i generałowie oraz podoficerowie  - 1450
Pracownicy umysłowi UP - 4750
Pracownicy intelektualni UP - 7654

To tylko dane z Mauthausen Gusen, a gdzie Oświęcim , Babi Most , Kraków , Łódź , Sobibór , Gros Rosen , Majdanek , al Szucha , Pawiak , wszystkie obozy niemieckiej zagłady zabiły Polską inteligencję to tylko około 1000 000 polskiej inteligencji . Nikt inny nie zgwałcił narodu  Polskiego nigdy tak jak niemcy i jakieś szczanie iz to Ruscy zniszczyli nasz naród to chłam , Ruscy juz nie mieli nic do roboty bo niemcy spalili dwa miliony Polaków .Niemiecki plan zakładał zamordowanie  do 1941 około 1500 000 Polskiej inteligencji i to ruscy to bydło intelektualne .


Katyń -
 Arcy biskupi - 0
Biskupi polowi - 0
Kapelani wojskowi - 234
Generałów - 4
P pułkowników -9
Ministrw - 0
Pracowników Rządu - 0 w tym czasie byli już dawno we Francji
Profesorów , docentów ,  i innych wojskowych o wykształceniu wyższym 1298
 reszta to żołnierze KOP reszta to wojskowi o wykształceniu zasadniczym  i podstawowym około 10 000 ....
 Amerykański Kongres do spraw Europy Wschodniej ,rok 1998 komisja do spraw badania zbrodni niemieckich w Europie ( USSR)- Adenauer 54678/ BiW 897- archiwum
 

5 komentarzy:

 1. jak się nad tym zastanowię w sposób jaki Pan interpretuje te sprawy to stwierdzam że to ma sens. Jestem pod wrażeniem i życzę siły i wytrwałości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na jednej z pierwszych kart książki Normana Daviesa "Powstanie 44" stoi jak wół.
  Niemiecka akcja AB (rozstrzelania w Palmirach) i Katyń to była umówiona akcja obu stron, która została uzgodniona po wizycie przedstawicieli NKWD w Krakowie i spotkaniu z ich odpowiednikami z gestapo.

  Skoro kacapy nas nie niszczyły to dlaczego Jan Rodowicz "Anoda" skakał z któregoś tam pietra budynku przy ulicy Koszykowej w Warszawie. Przecież on się po wojnie do polityki nie mieszał, studiował, chciał zostać architektem.
  A takich jak "Anoda' było wiele tysięcy.
  Po Powstaniu Warszawskim wywieziono z samego obszaru Warszawy około 30'000 (słownie: trzydzieści tysięcy) ludzi. I to bynajmniej nie w kierunku zachodnim, a wręcz w przeciwnym - DLACZEGO?

  Leszek Żebrowski w wielu swoich wystąpieniach mówi o ludziach, którzy byli w NSZ - co, tam byli ci, których kacapy nie niszczyły.
  Ale wystarczy sobie poczytać co się działo z profesorami przedwojennymi, Kotarbiński, Tatarkiewicz i inni. Świeżo przeniesiony z KBW major Bauman zostaje najlepszym socjologiem w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze "drobiazg".
  Proszę zapoznać się z listami imiennymi ofiar z Katynia, Charkowa i innych. Proszę tam znaleźć jedno nazwisko przy którym będzie, że nie miał matury.
  Na przykład tutaj: http://www.radaopwim.gov.pl/static_article/zbrodnia-katynska/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby "kacapy" rzeczywiście chciały nas zniszczyć to by dawno to zrobiły i tzw. Zachód nawet nie kiwnąłbym palcem. Rosja po prostu prowadzi politykę imperialną, zupełnie tak samo jak USA czy dziś Chiny, a gdzie drwa rąbią tam wióry lecą.
  Kiedy Polska wieki temu temu miała imperialne ambicje robiła dokładnie to samo tzn. wojny, mordy, rzezie, krwawe polityczne rozgrywki na wschodzie.
  Więc przestańmy biadolić jaki to Ruski czy Niemiec zły, a który gorszy, tylko weźmy się do roboty żeby Katyń lub Oświęcim się nie powtórzyły.
  W tej chwili, za tak nędzną armią i rozłożoną na łopatki gospodarką, to nawet Białoruś da nam wciry.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielcy jestescie ! To jest Blog ktorego szukalam ! Moge sie od WAS wiele nauczyc ! Dziekuje gospodyni domowa !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.