poniedziałek, 23 grudnia 2013

Sylwester - Riese 2013-14

U nas już brak wolnych miejsc za co nie przepraszam lecz odsyłam do innych . C.T Włodarz - Krzysztof Szpakowski organizuje noc Sylwestrową lub Joanna Lamparska u podnóża Ślęży . W Łowisku Pstrąga w Rzeczce także jest impreza . Na nasze ognisko o północy także nie ma wolnych miejsc . Ośrodek będzie zamknięty dla osób z zewnątrz .

6 komentarzy:

 1. Przeczytałem "Naziści i okultyzm - ciemne moce III rzeszy".
  Uważam, że wymowa tej książki, zwłaszcza ostatnie fragmenty są krańcowo różne, od tego, co Ty powiedziałeś w tej audycji, gdy tą pozycję proponowałeś jako lekturę.
  W ostatnich akapitach jest według mnie jawnie powiedziane, że zło i dobro tkwi w człowieku, a jedynie od nas samych zależy, co wybierzemy.
  Osobiście uważam jeszcze coś innego - jest jeden system uniwersalizmu moralnego, który nie zezwala na traktowanie innego człowieka jako przedmiotu. I albo się do tego uniwersalizmu moralnego będziemy stosować, albo będziemy się zjadać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. No to będzie się DZIAŁO :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Darku-skoro miejsc nie ma,a będą goście,to należy się Panu nagroda za udzielenie wsparcia i promocji ośrodkom agroturystycznym Dolnego Śląska.Mam nadzieję,że właściciele tych ośrodków ufundują Panu przynajmniej dobrą flaszkę załączając podziękowania i zaproszenia na bezpłatne noclegi.Nie jest istotne,czy w podziemiach Riese jest coś,czy nie ma-istotnym jest ,że pomaga Pan popularyzować region-a tej promocji naprawdę tam potrzeba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo żałujemy, ze Sylwestra z Wami nie spędzimy ale i tak bardzo fajnie było Was poznać :) Od dziś będziemy śledzić bloga i mam nadzieję, jeszcze się zobaczymy :o) Pozdrawiamy Iwona & Przemek

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.