niedziela, 8 grudnia 2013

Audycja XXII


10 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że nie należę do tych, których wymieniłeś w końcówce tego wystąpienia.
  Nie zgadzam się fundamentalnie z niektórymi z Twoich tez (poglądów), ale nie wyjeżdżam z atakami osobistymi, staram się tylko merytorycznie krytykować to co piszesz i/lub mówisz.
  Co do "kryształowych czaszek" - już dosyć dawno udowodniono, że to jest lipa, chociaż w swoim czasie nabrały się na to i zapłaciły poważne pieniądze za taki gadżet nawet "renomowane muzea".
  Jako ciekawostkę można podać, że najprawdopodobniej materiał użyty do ich produkcji pochodzi z któregoś ze złóż kwarcu ze Śląska. Również najprawdopodobniej wykonał te zabawki jakiś rzemieślnik z regionu śląskiego. Czyli z terenów z których pochodzisz i które badasz.

  Co do Templariuszy, to również już jakiś czas temu udowodniono, że ich satanizm był waśnie rzekomy.
  Filip Piękny potrzebował po prostu kasy, a Templariusze kasę i posiadłości posiadali. No to uruchomiono odpowiednią machinę propagandową, żeby ich zniszczyć - wpierw moralnie w oczach ludzi, a gdy sytuacja dojrzała można ich było zniszczyć fizycznie.
  Nie czytałem tych książek o niemieckich fascynacjach okultyzmem, ale pewnikiem przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nie jesteś na tej liście Ci szanowni profesorowie to osoby związane z Illuminati i NWO i wierzą w Ni-buru , Enkiego oraz reptiljan , jednego poznałem w Tucznie podczas wczasów z UFO , a drugiego podczas nocy świętojańskiej na Ślęży i w/g nich ja jestem skrzywiony , obrazili się na mnie gdy obnażyłem dyndadełkowców i innych szamanów z pod znaku różdżki ... I to Oni swe tezy przekazują studentom na UJotach ...

   Usuń
  2. Panie Darku - Bahomet z rogami jako diabeł do wymysł z XIX wieku popełniony przez Eliphasa Léviego. Templariusze na przesłuchaniach mówili, że oddawali cześć znalezionej głowie - prawdopodobnie Jana Chrzciciela. Niech Pan nie zapomina, że Templariusze byli pierwszymi archeologami w Izraelu - mogli dokopać się do grobu Jana, Jezusa, potwierdzić teorię o jego ślubie z Marią Magdaleną i ich dzieciach. W starym żydowskim kodzie podstawiającym litery słowo Bahomet, a pierwszy raz użyli go właśnie Templariusze, oznacza po prostu Sophie - wiedzę. Prawdopodobnie Templariusze swoimi wykopaliskami narazili się Watykanowi, dlatego ich zniszczono, oskarżono o satanizm - ale to nic nie miało wspólnego z Szatanem i tym XIX wiecznym rysunkiem z książki!

   Na Dolnym Śląsku znajduje się chyba najstarszy zachowany motyw arturiański a nawet motyw Rolanda, po prostu popularne w Europie w tamtym czasie. W niektórych polskich herbach średniowiecznych są też podobno wizerunki murzynów, a raczej ciężko o jakieś polsko-afrykańskie kontakty w tamtym czasie. Po prostu pewnie któryś z rycerzy miał na służbie.

   Usuń
  3. Niestety na uczelniach siedzi cała masa różnych "profesorów", którzy nic dobrego tam nie robią.
   Jeśli się dobrze przyjrzeć to UJ wcale nie powinien nosić tej nazwy, bo został założony przez Kazimierza III Wielkiego - ostatniego z rodu Piastów.
   A pierwszym poważnym donatorem była Jadwiga Andegaweńska.
   Czyli mówienie o Akademii w Krakowie jako o tworze Jagiellonów jest fałszem - ta wiedza jest ogólnie dostępna, nawet w wikipedii.

   Usuń
 2. http://ibedeker.pl/obiekty/gdanski-dwor-artusa-czyli-moc-arturowej-legendy/#axzz2mstMM1GR

  W powyższym linku można poczytać skąd wziął się kult arturiański, trwający po dziś dzień.

  Darek
  i tak trzymaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam ten znak thule sfastyki z mieczem Hitler zobaczył na kościele w którym w wieku 8 lat był ministrantem ,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Krótko. Goering i kryształowe czaszki? Do cholery, człowieku o czym ty piep***ysz?? Mieszasz najróżniejsze pojęcia, wymysły i legendy w jedną opowieść i sprzedajesz idiotom bez elementarnej wiedzy na YT. Brak Ci podstawowej wiedzy i rozeznania mimo książek, którymi się chwalisz. czytasz ale nie układa ci się jakoś to w spójną całość, bo po prostu nie masz odpowiedniego wykształcenia i zbijasz jedynie majątek na naiwnej młodzieży i durniach, którzy fascynują się new age i tajemnicami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A od kiedy to trzeba mieć wykształcenie, żeby puzzle układać umieć i myśleć nie tylko logicznie, ale i abstrakcyjnie?
   Poza tym wiedza elementarna jak nazwa wskazuje, to jedynie podstawa, w dodatku często trefna, bo zakłamana. Poza tym skąd przekonanie, że żadnej wiedzy nie mają?
   I skąd ten niuejdż, bo ja widzę, że Kwiecień, stanowczo się od tego docina. I słusznie.

   Usuń
  2. Hiiiii !!!! Haaa!!!!DOBRE !

   Usuń
 5. Witam , gdzie można dostać podaną książke na samym początku audycji ?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.