czwartek, 19 grudnia 2013

Reptiljanie

Podczas ostatniej wyprawy do Riese odwiedził nas człowiek ze środowiska D. Eycka . Chciał osobiście zapoznać się z tematyką Riese . Jednak najbardziej interesowała go historia Jaszczurczej Istoty ze Ślęży .Po kilku godzinnym spacerze po masywie , poza szlakami , w jednej z jaskiń poprosił abyśmy zostawili go samego . Po godzinie dołączył do nas jego słowa były dość dziwne oświadczył iż to nie są Reptiljanie to jest gorsze od wszystkiego co zna . Stracił chęć do dalszej wędrówki . W podziemiach Sobonia także zachowywał się bardzo dziwnie wyraźnie czegoś się bał . Wieczorem przyznał iż pierwszy raz uczestniczy w wyprawie terenowej . Większość jego znajomych i publicystów nie ma pojęcia o czym pisze . Był zdruzgotany jego wirtualny świat runął . Padło kilka nazwisk lecz na nas nie robi to żadnego znaczenia gdyż ich bardzo bobrze znamy wyznawców świętej geometrii . To z czym mieli kontakt niemcy w latach 1933-36 przerosło jego oczekiwania . Następnego dnia zabraliśmy go do krypty pokrytej dziwnymi znakami , jeden z nich przedstawia wilka pożerającego węża , w Krakowie i Malborku są takie same prezentowałem je Wam . To był dla niego szok po raz kolejny jego świat się zawalił .....
Zapowiedział się już na wypad w Styczniu tylko że tym razem z jakimś guru z niemiec ma przyjechać lub przyjadą w kilka osób jeżeli to co widział nie wywoła wśród nich wielkiego rozłamu , ponieważ będzie się starł obalić pewne stereotypy . No to czekamy na samego D. Eycka już się znamy osobiście .

11 komentarzy:

 1. Heh, David Icke jest bardzo mądrym człowiekiem a to co mówi ma sens. Jednak za bardzo nie brał bym do siebie tego co mówią jego "wyznawcy". Sam znam kilku i widze że Icke mówi żeby patrzyć na prawde a nie na iluzję, a oni z maniackim uporem zapatrzeni sa w niego jak w mesjasza - i na tym polega ich problem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dość ciekawe dwa tematy : czym jest ochroniarz Baracka Obamy,oraz prawdopodobnie pierwsze zdjęcie czupakabry.
  http://www.youtube.com/watch?v=YZrFB8pTOCE

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz co ..twój świat jest iluzją bo każde słowo jest kłamstwem co ci nie raz udowadniałem...żadna z tych historii nie miała miejsca bo wszystko zmyślasz na poczekaniu...a od świętej geometrii się odwal bo jesteś mniej inteligentny od kalkulatora aby cokolwiek zrozumieć. Tej wilk to pożera twój głupi łeb mitomanie...a nie węża. Niestety masz jedną wadę...za tępy jesteś aby zrozumieć że twoje kłamstwa w które sam wierzysz to wynik choroby psychicznej zwanej mitomanią. Gówno wiesz, gówno widziałeś....masz gówno zamiast świadków...i pusto we łbie...a jak kurwa chcesz ze mną wojny to ją będziesz miał...chcesz jełopie tego ? Czy może znów się najebałeś i nie kontaktujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto słowa Krzysztofa Rogali D. Eyck jest dumny z takiego powiernika . słowa i inteligencja Krzysztofa świadczą o poziomie wyznawców świętej geometrii gratulacje dla całego środowiska .

   Usuń
  2. Niezwykle miły człowiek z tego K.Rogali,vel redmuluc:)
   Wiesz...ja też nie do końca akceptuję wszystkie fakty,o których pisze Darek,a wiele tez D.Icke jest mi bliskich,ale nie znaczy,że mieszam z błotem jednego,czy drugiego.
   Obu tematów nie znam pewnie w paru procentach tak,jak oni je znają,a uwierz mi,zjadę łby im obu jak już je poznam lepiej od nich.
   Na razie jednak człowiek wie tyle ile przeczyta,lub usłyszy i jakiej części z tego CHCE uwierzyć i nie widzę szans na doścignięcie ich obu w tym co robią,bo tu trzeba mieć charyzmę jak ONI,a nie znać wiele wulgaryzmów.
   Doradzam Ci spokój i przeplatanie wiedzy nabytej coraz to nowymi źródłami nie odrzucając wciąż nowych z automatu,bo to nie pasuje do tego co masz w głowie...
   Głowa to potężnie rozciągliwe urządzenie:)

   Usuń
  3. Co nie zmienia faktu, Panie Dariuszu, że sam Pan przyznaje się, że nie ma Pan wiedzy o pewnych sprawach a je porusza i wypowiada się na ich temat w swoich filmach. Nie mówię, że to źle, ale na przykład odczytywanie architektury może być o wiele bardziej prostsze i mniej złożone niż Pan myśli. W sumie w Polsce tak na dobrą sprawę analfabetyzm do końca zlikwidowało dopiero PRL i przymus szkolny. Załóżmy więc, że do XX wieku analfabetyzm w społeczeństwie krajów europejskich był bardzo wysoki, im bardziej się cofamy do średniowiecza, tym większy odsetek osób nie umiejących czytać i pisać.

   Do czego zmierzam? Tak jak pismo hieroglificzne jest połączeniem pisma ideograficznego, znaków i symboli głosek, tak dla analfabetów z bliskich nam epok stworzono w miarę skodyfikowany system symboli. Mamy tutaj takie słynne dzieło "Ikonologia" Cesarego Ripy - polecam szczególnie, jako podsumowanie i opis wielu symboli.

   Te skodyfikowane symbole są obecne w sztuce gęsto i często - na przykład pies na obrazie Portret małżonków Arnolfinich symbolizuje wierność. Proste nie? Pełno takich symboli dla analfabetów pozostało na pieniądzach - na przykład na dolarach do dzisiaj się doszukujemy jakichś symboli masońskich, a Pan myśli że pierwsi Amerykanie by się nie buntowali jakby dostali pieniądze z dziwnymi symbolami i złem? Wtedy te wszystkie oka opatrzności i piramidy były dla nich całkowicie jasne i niegroźne.

   Szczególnie dużo symboli pozostało w sztuce sakralnej. I tak, głowa z rogami to po prostu Mojżesz z/w na złe tłumaczenie biblii - "Do pewnego stopnia można bronić tłumaczenia Hieronima, tak jak pisze Rozenkrantz rzeczywiście rogi były często boskim atrybutem. Argument ten jest mocno naciągany, bo owszem były, ale przecież nie w chrześcijaństwie (w mozaiźmie też chyba nie). Dzisiaj już wiemy, że twarz Mojzesza promieniowała, a nie że wrócił z rogami. Tak właśnie jest w biblii żydowskiej. Slowo, które tam oznacza "nadnaturalny blask", "promieniowanie" ma też drugie znaczenie - "rogi""

   a samozjadający się wąż może być np. symbolem nieskończoności. Tak samo pewnie, te zawijasy z ostatniego kościoła mają jakieś racjonalne, proste i bardzo czytelne dla ludzi czasów, kiedy ten kościół powstawał wyjaśnienie, bo czy jakikolwiek wierny w ogóle by się chciał modlić w kościele otagowanym symbolami zła? Tak samo pewnie ten zawijany symbol na wejściu nic złego i wspólnego z nazizmem nie ma.

   Usuń
  4. Panowie ! Opanujcie sie ! Wiedze seksuologa nie macie ! A kochacie sie ??? Nie dobrze ! ...........................
   Panowie czy naprawde wiecie dobrze -ze WSZECHSWIAT jest maly ograniczony i to o czym mowicie sie tam nie zmiesci !? ....Czemu myslicie w malych kategoriach !? O NIESCONCZONOSCI .Pozdrawia gospodyni domowa i zyczy zdrowych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia wszystkim ludziom dobrei woli ....................

   Usuń
  5. to teraz czeka nas prawdziwa wojn pomiedzy dobrem i złe,Apokalipsa Darek vs Krzysztof,

   Usuń
 4. Teraz tych "mesjaszy" i "guru" namnożyło się jak bakterii na pożywce ludzkiej głupoty. A swoja drogą lepiej pilnujcie tych Niemców, bo mogą wywinąć Wam jakiś głupi numer.

  OdpowiedzUsuń
 5. Za dużo ignorancji Panie Darku. Na dodatek żeby specjalnie przekręcać czyjeś nazwisko aby daną osobę ośmieszyć, to bardzo źle świadczy o panu. Pan również często się myli , często mówi nie prawdę.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Darku gryzą , jest coś na rzeczy :) .
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.