wtorek, 6 sierpnia 2013

Pesymizm czy rzeczywistość

Tego jacy jesteśmy głupi jako gatunek ludzki nie da się wyrazić żadnym słowem pisanym lub ustną retoryką . Żaden przekaz nie dociera do naszej zmaterializowanej i zdemoralizowanej powłoki cielesnej zwanej człowiekiem . Słońce osiąga masę krytyczna , ziemia i jej stan zwany progresja także są krytyczne , lodowce wielkości Europy odrywają się od biegunów , w Sudetach zapadają się góry , coś pożera ludzi nie tylko  na Ukrainie i Białorusi , ktoś sprzedał już wszystkie miejscówki na Włodarzu tam ma być schron przeciw słoneczny , ktoś buduje podobne schrony , . Kilkanaście godzin pod ziemia to była prawdziwa rozkosz , podziemna rzeka i wodospad - czy o to niedługo będziemy walczyć ? , czy niemcy na pewno podpisując pakt z diabłem nie wiedzieli co czynią .
 Powiem jeszcze raz cieszmy się z tego co mamy ponieważ będzie coraz gorzej .

Wayra Ly-O-Lay Aleloya

5 komentarzy:

 1. I to cała prawda nic dodać nic ująć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję że podczas wzmożonej aktywności słońca jakiś rozbłysk trafi w ziemie i cała elektronika na świecie pójdzie się jebać. Zapanuje wszechobecny chaos, a po nim nowy lepszy porządek, gdzie światem nie będzie władać żądza zysku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam ! Z informaci NASA ,tej innei ... zupelnie innej . Slonce weszlo w faze zmiany biegunow i ma naj nizsza aktywnosc od 12 tysiecy lat ... Oficjalna wiadomosc powtarzana od 2008 roku ... slabnace slonce i jego pole elektromagnetyczne ktore tez jest coraz slabsze -mowi sie nawet o nowej Epoce Lodowcowej ! Pare lat temu ci co ostzegali przed Flerem klasy X ,byli nazywani SPISKOWCAMI ! Co uleglo zmianie , ze teraz nie sa !? Kazdy sobie odpowie na swoja wielkosc . Te same zrodla NASA podaja ,ze od paru lat obserwuja pare wielkich Komet ,z tego samego zbioru ktory zapresentowal sie w Rosi . Jedna z kamet ,a raczj Asteroid o trujkatnej formie jest w duzym prowdopodobienstwem na lini kolisi ze sloncem . Ma data byla podana duzo puzniej ! Elektronika jest niewielkim problemem w przypadku ogromnej masy energi elektro-magnetycznej ktora penetrujac dzira koronowa (ta od zozy polalnej lub astralnej )wtargnnelaby pod plaszcz ionosfery i nizej .Jako konsekwenzia wietru slonecznego klasy X. Problemem jestesmy my! A raczj masze kwadratowe domy i pomieszczenia ...moga kumulowac ogromne ilosci energi elektro-magnetycznej , lecz nie sa w stanie jej uziemnic ! Co powoduje po krodce rozgrzewanie - w zblizenu efekt mikrofalowki ,w internecie geofiziki jest duzo materialow . Pamietacie takie miasteczko na Sycyli w ktorym przedmioty i ubrania ulegaly auto-zapalenu ? Darek w twojch poszukiwaniach widziales glebokie schrony o okraglych lub otagonalnych ksztaltach sa prawdopdobnie na samym koncu corytarzy ?! Dziekuje panie Zwiazkiewicz .

   Usuń
 3. Rafał, słoneczko to nie remedium na hemoroidy. Ludzkość jest jaka jest i choć by przyszło im się cofnąć do epoki kamienia, to skurwysyństwa to nie wypleni. Chyba, ze słoneczko zresetuje dane i zapisze od nowa inne parametry ;)
  Idealista jesteś ;) Mało to było rewolucji w imię lepszego jutra co kończyły się na poziomi rzeźni?
  Te schrony, też psu na budę. Rozwiązanie tymczasowe, krótkowzroczne i dla kacyków. Boją się dranie, to budują. My nie mamy czego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S

  Panie Darku, bardzo przyjemna muzyka: Wayra Ly-O-Lay Aleloya. Tym bardziej, że kiedyś za młodu kultura Indian mnie wręcz pochłonęła;)

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.