środa, 28 sierpnia 2013

Hybrydy i cuchnące stwory

Dlaczego nie publikuję już tych opowieści  , błąd myślowy ludzi którzy robią z tego szyderę . Cały czas temat jest przerabiany tylko tym razem w naszym gronie . Przykro mi iż przez takich ludzi Tymasz PiS Wor z UFO Dewiacje cierpią inni . Jednak dla chcącego nic trudnego . Ci którzy dążą do prawdy sami mnie znajdują i razem doznajemy nowych przygód takich jak ta z Waligóry gdy właśnie włochata śmierdząca postać nas wygoniła . Mamy mnóstwo relacji turystów z Riese opisujących podobne zdarzenia .Może kiedyś społeczeństwo dojrzeje i zrozumie przekaz . Amerykanie go ignorują  Rothschildowie i inni wielcy pchają nas na krawędź tego co ja nazywam Otwarciem lub Powrotem . Atak na Syrię to wyrok na Europę .
MRU aż huczy od podobnych legend i także mieli swojego Jareckiego jednak bardziej poważnie podchodzą do tego niemcy i opowiadaczom płacą za milczenie .znam osobiści kilku Polskich autorów , których sponsoruje niemiecka organizacja Silesia .Historia Riese i nie tylko została właśnie przez nich utrwalona jednak żyją jeszcze ludzie na uboczu patologii zwanej poszukiwaczami cytat IW , którym zależy na przekazie nawet już nie na prawdzie tylko przekazie informacji .

5 komentarzy:

 1. Dzień dobry! Wczoraj brat mi powiedział, że dojdzie do zabijania ludzi, czyli jest świadomy ,że to oznacza III WŚ. Trzymam za Pana kciuki. Niech Pan pamięta, że "ten kto potrząsa drzewem prawdy na tego spadają obelgi i nienawiść" Konfucjusz
  Osobiście Polecam Panu wiersze Jacka Kaczmarskiego szczególnie pt. Obława 1-4
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dojdzie do zabijania ludzi? Ależ to wspaniale ujęłaś. A co my tak naprawdę robimy już od zarania dziejów. Obdarowujemy się kwiatami i miłością???

   Usuń
  2. Do zabijania cięgle dochodzi. Mniej więcej odkąd człowiek podniósł kamień lub zaostrzony patyk :P
   A kwiatami i miłością zasypujemy się jak za dużo i za często tych patyków i kamieni poleci. Co nie zmienia faktu, że zabawa nie zaczyna się od nowa tylko kije i patyki lepszej jakości. Szkoda, że ten postęp technologiczny nie idzie w parze z empatią :P

   Usuń
 2. A ja polecam ignorowanie sidora...chce to niech pisze. jego problem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to. Szkoda energii i uwagi.
   Ignorowanie tych co tylko szczekać i szczuć umieją sprawi, że poczynać będą sobie mogli jak impotent bez viagry ;)

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.