czwartek, 29 sierpnia 2013

najpierw zginą najmniej przystosowani

Żadne gusła nie ochronią przed tym co nadchodzi . Żaden dyndadełkowiec nie ochroni Was ani ziemi . Owszem  znam ludzi obdarzonych jakimiś zdolnościami ponadzmysłowymi tylko że oni nie maja dyplomów i zaświadczeń i nie biorą  kasy 50 pln za 45 min seansu . Wszyscy prawdziwi ezoterycy ukrywają swe zdolności przed złym . Wszyscy którzy dali wiarę ludziom z misami lub innymi gadżetami przegrali . Przepraszam Wszystkich którzy uwierzyli iż jestem jednym z nich . Mam swe doświadczenia lecz nigdy nikogo nie naciągałem na kasę za wieczne zbawienie lub nie budowałem lądowiska dla obcych .Jednak czas się wypełnia , gdy mówiłem o mobilizacji i przygotowaniu Polski do wojny całe NTV mnie olało , a teraz gdy nasi masowo ginom w Afganistanie i kontyngent będzie zwiększany co powiecie . Ja mam zasadę na początku wolę być po stronie tych co maja karabiny to lepsze niż dyndadełka . Liebensborn oficjalnie został reaktywowany , sory nigdy nie został zawieszony , w 1946 w Lubece i Sztokholmie - dzisiejszy Caritas Polska .Caritas to organizacja świecka nie mająca nic wspólnego z Watykanem . Papierz Franciszek już się dobrał do organizacji kościelnych zobaczymy co z tego wyniknie .To tylko gdybania jednak czas sobie płynie banalnym tik tak kto nie przystosowany ten zginie oj tak .


       ALEGRIA

13 komentarzy:

 1. Świetny komentarz :) Co do sprawy Syrii to moim zdaniem jedyne słuszne stanowisko w tej sprawie ma Rosja, poza tym to rebelianci używają broni chemicznej a nie siły Baszara el-Asada, to kolejna propaganda mass-mediów! Tutaj o tym mowa, proszę:
  http://www.youtube.com/watch?v=9hn46XOuvX4
  Zakończę cytatem Georga Santayany: "Ci którzy nie pamiętają przeszłości skazani są na jej powtórzenie".

  OdpowiedzUsuń
 2. Misja w Afganistanie według NATO zostanie zakończona w przyszłym roku. Niemcy już się wycofali z Afganistanu. Skoro twierdzisz że Caritas Polska nie podlega kościołowi, to czemu w tej organizacji charytatywnej są księża. Ja mam znają w Caritasie i jakoś nie słyszałem żeby przeprowadzali tam badania na ludziach, kradli dzieci rasy aryjskiej czy coś w tym stylu. Jest to organizacja charytatywna, która pomaga bezdomnym i zaopatruje biedne rodziny w żywność itp. Zbiera pieniądze dla ludzi którzy doświadczyli klęski żywiołowej, np powodzianie z 2010 roku. Nie mów więc, jeżeli nie wiesz czym jest Caritas. Bo chyba nie wiesz skoro wypowiadasz takie kłamstwa. Przechodząc teraz do kwestii wojny. Nie wybuchnie ona z przyczyn konfliktu w Afganistanie, lecz sytuacją na Dalekim Wschodzie. Przypominam iż tam Rosja ma swoje wpływy, np zaopatruje reżimy w broń, sprzęt wojskowy itd. Tak jest z Syrią. Konflikt wybuchnie między USA i Rosją. Dlaczego? A dlatego że oba te kraje chcą mieć pod swoimi wpływami jak najwięcej Państw. A główna batalia i walka będzie toczyła się o kraje w których znajdują się olbrzymie ilości złóż ropy naftowej. Tak na koniec wyjaśnię Panu Darkowi czym jest Caritas.

  Caritas – katolicka organizacja charytatywna działająca zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski. Caritas Catholica powstała w 1926 roku.

  Jeżeli nadzór na tą organizacją pełni Konferencja Episkopatu Polski to podlega Watykanowi. Episkopat podlega, więc Watykan ma duzo do powiedzenia w kwestii Caritasu. Napisałem swój pogląd na temat wyżej wymienionych kwestii. A tak nawiasem mówiąc, Polska w razie wybuchu wojny nie była by wstanie sama walczyć. Ale to jest efekt beznadziejnego rządzenia. A przypominam wam że większość sektorów publicznych zajęli post komuniści, którzy dobrze urządzili się po '89 roku. Jeżeli mówicie że wam jest źle to właśnie przez post komunę, która w Polsce uwiła sobie przytulne gniazdko. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko pięknie i ładnie tylko dlaczego Kościół katolicki wspiera działalność Caritasu ale już WOŚP-u nie, radzę zastanowić się nad tym.

   Usuń
  2. po pierwsze: „Róbta co chceta” nie zawiera w sobie na pewno wartości chrześcijańskich. Część pieniędzy Fundacji WOŚP (czy jak tłumaczy Owsiak – odsetki od tych pieniędzy) jest przeznaczana na organizację Przystanku Woodstock na którym narkotyki i alkohol spożywane są w dużych ilościach
   po drugie: Caritas, które na potrzebujących przeznacza 15 razy więcej pieniędzy niż WOŚP
   po trzecie: Caritas z 441 milionów zebranych w 2009 roku 435 przeznaczył na działalność charytatywną. Z WOŚP z 54 milionów zebranych w tamtym roku 29 wspomogło potrzebujących. Pozostałe 25 milionów poszły na koszty działalności i wspomniany już Przystanek Woodstock.
   Zastanowiłem się nad tym i takie mam wnioski j/w,
   wystarczy myśleć a nie dać się manipulować

   Usuń
 3. Czyżbyś nie zauważył, że wojna już trwa ?
  Rozejrzyj się dookoła i zauważ ilu ludzi umiera każdego dnia;
  posłuchaj ile karetek dziennie jedzie na sygnale;
  pójdź do jakiejkolwiek instytucji państwowej i przyjrzyj się ludziom;
  zajrzyj do statystyk i zobacz ile samobójstw jest kwartalnie w naszym kraju.
  Myślę że to dlatego się dzieje jak napisałeś w nagłówku-ludzie są nieprzystosowani, a nie przystosowani wg.mnie głównie psychicznie.
  Emocje kierują naszym życiem, wiec trzeba mieć je na oku i wiedzieć skąd się biorą.
  Po cóż więc nam karabiny i inne militaria ?
  I tak popadamy przecież jak przysłowiowe muchy z własnej ignorancji.
  Po co Darku dodatkowo dokładasz drew do i tak już płonącego żywym płonieniem ogniska ?

  A z tą mobilizacją, to dopiero ciekawa sprawa.
  Z tego co napisałeś wnioskuję ze mobilizacja była w Polsce i owszem, ale dla ochotników gotowych pójść na wojnę. Czy tak ?
  Jeśli tak, to był to jawnie pobór najemników-nazywajmy rzeczy po imieniu.
  A pomyślałeś choć raz, że gdyby tak nie było chętnych do takich walk, to co by się wtedy zadziało ? co działoby się w ogóle w świecie ?
  Oficjalnie legia cudzoziemska istnieje od 919r.
  Zaistniała tylko dlatego, że byli chętni.

  Dopóki człowiek się nie zmieni, to nie zmieni się nic.
  Więc nie ma co nakręcać siebie i innych.
  Tak było, jest i będzie dopóty, dopóki człek nie zrozumie o co chodzi w tej grze, którą prowadzą ci na górze.

  A o co chodzi z tą AlEGRIĄ?
  co to za jedna ? wieszczka jakaś, czy kto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piąteczka Doroto :)
   W zasadzie ludzkość załatwi się sama. Postępująca ignorancją, brakiem szacunku di kogo i czegokolwiek jak i mylnym przekonaniem o własnej wielkości tu, jaki w całym wszechświecie.
   Co dzień strzelamy do siebie nienawiścią, jadem i brakiem elementarnego zrozumienia.
   Tyle się gada o depopulacji,straszy. Ona już się dzieje. Nie potrzeba nawet do tego haarpa, smug, czy wojen. Sami w tym pomagamy każdego dnia własną znieczulicą.

   Usuń
  2. Żółwik Anno :)
   Zmieniłaś zdjątko--piękny profil, serio.

   Usuń
  3. Dziękuję ;)
   Półgębkiem jedynie, bo nie lubię się z facjatą publicznie obnosić ;)

   Usuń
 4. Legia Cudzoziemska powstała na mocy dekretu króla Francji Ludwika-Filipa dnia 10 marca 1831 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem Żuraw, że zaczerpnąłeś info z wiki.
   Nie pamiętam, czy rzeczywiście nosiła ona w 919 roku taką samą nazwę, ale na pewno była zarejestrowana oficjalnie we Francji.
   Sprawdź jeśli chcesz, kto wtedy rządził, a może dojdziesz jakie miano wtedy przyjęła.

   Widzisz, cały problem tkwi w tym, że praktycznie co jakieś czas, nieustannie, zmieniane są nazwy; nazwy wszystkiego, łącznie z nazwami państw.
   Po co? no, ano po to, coby pierwszy lepszy z ulicy nie mógł się ot tak na biegu poprawnie zorientować.

   A tak przy okazji--Legiony Piłsudskiego, to ten sam kaliber.

   Usuń
  2. Info nie pochodzi z Wikipedii, a ze strony Legii Cudzoziemskiej.
   W latach, które podajesz panował Karol III Prostak.

   Usuń
 5. Dzisiaj trafiłam na to
  Zdzislaw Jankowski
  http://www.youtube.com/watch?v=WmO7dRcnLcI

  OdpowiedzUsuń
 6. Od kilku-kilkunastu dni spedza mi sen z powiek ten blog i filmy, serdecznie pozdrawiam. A link do do Syri tak jak Darek
  czasem lepiej popatrzec na dwie lub wiecej stron zanim wypowiem komus wojne.
  http://www.youtube.com/watch?v=faVXSJsAKBY

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.