środa, 7 sierpnia 2013

Japończycy w Gdyni

Żydzi oferują 25tys euro za każdego SS mana wystawiliśmy dwóch i co i chyba sprawę o zniesławienie będę miał . Żyjący honorowy dyrektor firmy Bayer został w latach 70 XX wieku oczyszczony z zarzutów ludobójstw bagatelka 50 000 tys ofiar , kolejny to także staruszek 94 lata firma Mann . To jest sprawiedliwość . Owszem szukają zbrodniarzy tylko nie takich co we wspólnym portfelu siedzą .

 Kolejny temat schrony oto pytacie - owszem w Polsce buduje się coraz więcej prywatnych schronów i prawdą jest iż kilka wybudowałem tylko pytam po co skoro ludzie nie są przystosowani do życia w zamknięciu .

Walka już się rozpoczęła USA w panice popełnia coraz więcej błędów , naszej słabości nie da się ukryć .....

 A to perełka Polsko Japońskie manewry morskie w Gdyni cumują ich okręty , a w tym samym czasie Japonia straszy chiny i świat swym pierwszym lotniskowcem - 45% załogi to drony . Wróciło to co niemcy w 1945 z Gdyni ewakuowali do Japonii .

10 komentarzy:

 1. Chiny i potęga Chin.
  A teraz realia.
  Chiny nigdy nie były potegą nastawianą na militarną ekspansje.
  Dlaczego?
  Po pierwsze. Typowy chińczyk to facet szczupły lichy fizycznie. ich dieta bazuje na ryzu, roślinie która potrzebuje dużo ciepła i wilgoci a także na sporej ilości wazyw. Ryż jest nisko kaloryczny, a bajeczki o tym jak żołnierz chiński walczy za dzinną racje miski ryzu, można pominąć. Jak pobierając 300 kalorii dzinnie (tyle ma jedna porcja ryżu) można być zdolnym do długotrwałego wisiłku jakim jest wojna???Chińczycy to nie ludy mogolskie, turańskie czy nawet biali.

  Biała rasa skonolizowła Australie, a chiny???
  kolonizacja Tybetu i terenów narodów mongolskich to fiasko. Chińczycy skarżą się w Tybecie na bóle głowy i inne choroby.

  Od wieków pomimo przewagi ludności i technologii nie byli Chińczycy wstanie skolonizować tych terenów, a teraz to robią owszem ale olbrzymim kosztem.

  Dieta i warunki fizyczne są kluczowe dla ekspasji i kolonizacji. Chińzych doskonale kolonizują aglomeracje miejskie. Tereny najbardziej ucywilizowane.

  Jeśli władze Chin zdecydują się na wojnę, to będzie to wojna na wyniszczenie własnego narodu, a także na wyniszczenie innych narodów.

  Inny aspekt to fakt, że Chińczycy to naród jedynaków. W rdzinie jedynaka się bardziej rozpieszcza niż chartuje. Jakie morale zatem ma mieć armia Chińska???

  Na jakiej ideologii bazują Chińczycy?? Buddyźmie, Konfucjaniźmie? To nie ideologie które promują wyżeczenia w takim stopniu jak chrześcijaństwo.

  Chiny są zdolne militarnie na szybką wojnę a nie długotrwały konflikt wojenny. Ponadto Chiny graniczą z innym ponad miliardowym państwem Indiami. A te mocarstwo nie jest zainteresowane wzrostem potęgi Chin.

  Iluminaci celowo osłabiają USA, aby zachęcić Chiny do wyniszczającego dla narodu Chińskiego innych narodów konfliktu.

  OdpowiedzUsuń
 2. To w tym czasie Niemcy mieli już drony? Może książke o tych bzdurach napiszesz. Niemcy do japonii wywieźli złożony na części ME 262, brudną bombe i projekty techniczne rróżnych typu bronii. Do japoni nie dotarł. Po kapitulacji III Rzeszy, wpłynął do portu w Nowym Jorku. Do Argentyny z kolei wypłynęły 2 uboty. Nie wiemy co wiozly i kogo. Niektorzy uważają że Hitlera i Bormana. Zacznij pisać fakty , a nie mity.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolego, to po co czytasz te bzdury?? z tego z widzę w Twoich komentarzach to faktem dla Ciebie jest to co Ci powie wujek google, ja osobiście już dawno przestałem wierzyć w to co widzę w mediach .Osobiście bardziej uwierze starszym ludziom co przeżyli wojnę niż politykom z tego okresu którzy uważali po wojnie sprawy III rzeszy za zamknięte.

   Usuń
 3. Amerykanie po cichu wspierali III Rzeszę i nie od dzisiaj to jest wiadome. I jak dotąd ŻADNA firma amerykańska nie poniosła odpowiedzialności z tego tytułu. Po wojnie Amerykanie przechwytywali niemieckich uczonych - np. SS-Sturmbannfuehrera dr Wernhera von Brauna i innych naukowców, będących jednocześnie oficerami SS. Włos im z głowy nie spadł, bo walczyli z komunizmem. Tak było z doradcą gen. Pinocheta SS-Obergruppenfuehrerem Wernerem Rauffem czy osławionym SS-Sturmbannfuehrerem Otto Skorzennym, który pracował dla gen. Franco. Ilu tych hitlersynów pracowało dla Stroessnertów, Perona i innych latynoamerykańskich kacyków, Bóg raczy wiedzieć. Taka jest właśnie ta zachodnia sprawiedliwość krajów cywilizowanych i demokratycznych. Najczystszej krwi hipokryzja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Amerykanie 1 Pażdziernika tego roku zamykają program ochrony ziemii z kosmosu "Space Fence" i nakazujac w rozkazie opuscic personelowi wszystkich jego placowek budynki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eddie podaj źródło tej wiadomości!!!!

   Usuń
  2. Możesz podać jakieś sensowne źródła na ten temat?

   Usuń
  3. Prosze :) http://www.kosmonauta.net/pl/przyszlosc/menu-artykuly-przyszlosc/sektor-wojskowy/5711-wojsko-zamyka-space-fence.html

   Usuń
 5. hmm wiele sie dzieje w Gdyni !!
  Dzis mamy tutaj Japonskie okrety a lada dzien do Gdyni wplynie najwiekszy konteneroowiec świata ?! Tutaj artykuł:
  http://logistyka.wnp.pl/do-gdanska-wplynie-najwiekszy-kontenerowiec-swiata,192156_1_0_0.html
  Ciekwe mysli mnie nachodza. Duzo sie dzieje podnioslego w tym samym czasie. Niszczyciele Japonskie i zaraz ...

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.