środa, 21 sierpnia 2013

Dziadek - trupiarz - gwałty

Kto gwałcił każdy gwałcił ,  nie miało znaczenia kto jaki mundur nosi wszyscy gwałcili .Widziałem jak AK owcy gwałcili swą towarzyszkę broni po udanej akcji to był akt zwycięstwa , to tylko akt tak tłumaczyli .Wszyscy gwałcą to nasza ludzka natura , niemoc , brak sił , brak wszystkiego Getta były pełne gwałtów   , sex za życie Haim Rumkowski Getto Ludzkie  , W Warszawie było jeszcze gorzej .
 Kobiety zawsze były po złej stronie zawsze miały przerąbane , facet szedł na wojnę i robił to co mu kazano , czyli gwałcił i zabijał gdy wojna trafiała do jego domu z jego rodzinom robiono to samo .
 Bałkany XX wiek i skala gwałtów jest na topie 150 000 tyle gwałtów było , jeszcze ja i moi koledzy pamiętamy bierność Belgów i Anglików gdy Chorwaci gwałcili dzieci przed ich okopami i oni nie otworzyli ognia , tylko jedna jednostka ostrzelała zbrodniarzy to byli Polacy i wszyscy zostali potępieni B. Linda gra w tym filmie .Gdy Polacy ostrzelali somalijczyków czy w Ugandzie gdy plemię dzikusów odcinało piersi kobiecie , aby nigdy nie wykarmiła wojownika , to jesteśmy bandytami , a gdy US army pacyfikuje wioski to jest OK .Nawet gdy my Polacy popełnimy jakiś błąd (Nargal  Khek ) to politycy w naszym własnym gnieździe nasrają tak że nawet ten co stajnie Augiasza posprzątał nie dał by rady . 
 Polacy to dziwny naród 55% żydów a reszta jak jaki Bóg da , 75 % własności ziemskich i zabudowy w okresie miedzy wojennym to żydzi , sama Łódź to 80 % żydostwa gdy widzę napisy w Łodzi żydzi do gazu to 87% tych co to piszą powinna być zagazowana .
Jakiś król dał im przywileje za kredyty i teraz to jest ich kraj , a my Polacy lejemy się na stadionach lub napadamy na obcokrajowców na plażach w momencie gdy wewnętrzny wróg sprzedaje nasz kraj .....

11 komentarzy:

 1. Dobry post! Zgadzam się, że "teraz jest gorzej jak przed wojną" - tak mawiał mój śp. dziadek...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się, Polacy to dziwny naród. Postaram się zacytować słowa Friedhelma Wintera z kontrowersyjnego serialu wojennego pt. "Nasze matki, nasi ojcowie":
  "Wojna wyzwala w nas to co najgorsze".

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście, sama kiedyś zadawałam sobie pytanie--jak to się zaczęło z tą własnością i władzą...
  kto był pierwszy ?
  Komu aż tak się nudziło, że aż wymyślił wojny/podboje ?
  Komu to było czegoś mało i jak się ulęgło to coś w czyjejś głowie ?

  Kiedy doszłam do wniosku, ze , wszelkie 'znaczące' rody są skoligacone pomiędzy sobą, zadałam sobie pytanie--
  czemu więc Hitler szukał czystości krwi, skoro wiedział że czegoś takiego nie ma ?
  a może to kolejny kanał w jaki nas wpuszczono ?
  a może robił tylko to, co mu zlecono z daleka ?
  I cosik mi się tak wydaje, ze historia ONYCH żydów (żyd żydowi wszak nie równy), jest o wiele ciekawsza niż chociażby historie panujących rodów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ wy płaczecie... "Medowie i Babilończycy zburzyli wszystkie większe miasta asyryjskie, a ich ludność wymordowali" - wtedy, w VII wieku p.n.e., szacunkowo więcej % Asyryjczyków wybito niż Żydów i Słowian w czasie wojny. Ergo, zawsze, od początku istnienia ludzkości były masowe morderstwa na wielką skalę. Ludzie wprowadzają tylko naiwnie nowe religie i prawa, ale nie bardzo to działa. Ale trochę jednak działa. Więc skończcie wyć, że jest gorzej. Nikt was na pal nie nadzieje, albo piłą nie przetnie w pół. Najwyżej kilka gramów ołowiu. Zawsze to jakiś postęp, nie?

  Ależ brednie na początku - gwałcić, jako oznaka zwycięstwa, to można wrogów, a nie koleżankę z oddziału. Np SSmani w pacyfikowanej Warszawie. Co innego rozwiązłość w obliczu stresu i zagrożenia - przypomnieć, ile się dzieci w Warszawie urodziło 9 miesięcy po pamiętnym Wrześniu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postęp w zabijaniu, co za oksymoron :P
   To może jako kobieta prewencyjnie wyręczę oprawców, zgwałcę się sama i zabiję na koniec :P To dopiero by był postęp :P
   Nigdy cholera nie zrozumiem nie tylko rzezi na cywilach, którzy z wojną mają tle wspólnego, że nie mogli jej fizycznie uniknąć, ale i degrengolady moralnej wielu z żołnierzy, którzy z założenia mieli bronić. A tymczasem z hasłami bóg, honor, ojczyzna mordowali nie tylko wrogów, ale i swoich. O gwałtach nie wspominając. Na chwilę obecną dobrym przykładem są doniesienia o często zbiorowych gwałtach na kobietach zołonierzach z armii USA, którym takie zbiorowe "pieszczoty" fundują koledzy z linii frontu. I weź tu kobieto licz na takiego ciula w trakcie wspólnej walki z wrogim.
   Chyba dawno wyginęli jak mamuty, lub nie było ich wcale mężczyźni, którzy wiedzieli co znaczy słowo szacunek i honor. Mamy za to zakompleksionych patałachów, którzy frustracje leczą na bezbronnych babach i dzieciach.

   Usuń
 5. Kto jest panem Tej Ziemi ??? Stosy Calo Palne jstneja do zarania Bibli -ops! -zarania czasow !

  OdpowiedzUsuń
 6. Od dłuższego czasu grzebię w przeróżnych materiałach i tajemnice tamtej alkowy są bardzo słabo opisane. Wielki szacunek dla "Dziadka-trupiarza", za to, że pomimo podeszłego wieku jest w stanie mówić o tak trudnych tematach.
  Tak od siebie, w niedługim czasie dodam coś ze swoich źródeł.
  Próżno szukać współczesnych materiałów dotyczących tamtych zdarzeń. Wstyd i hańba...Niejedna starsza osoba wolałaby umrzeć z tą tajemnicą...

  OdpowiedzUsuń
 7. "sama Łódź to 80 % żydostwa gdy widzę napisy w Łodzi żydzi do gazu to 87% tych co to piszą powinna być zagazowana "..........
  Jeśli pozwolisz zabiorę głos ...Łódź nie jest antysemicka a te napisy typu 'Żydzi do gazu " też nie są anty żydowskie to po prostu walka dwóch drużyn piłkarskich Widzewa i ŁKS-u .Oczywiście chodzi o korzenie Widzewa bo ten klub przed wojna założyła gmina Żydowska i tak w łodzi żydami nazywa się fanów Widzewa a nie prawdziwego Żyda ... Napisy tego typu są coraz mniej robione na murach ,teraz nasi łódzcy kibole przechodzą na bardziej wyrafinowane teksty np: " widzew pije wodę z pierogów " albo ŁKS je żółty śnieg i to całe nasze łódzkie antyżydowskie wytłumaczenie...Pozdrawiam baczny obserwator z łodzi

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytając wypociny niektórych pożal się Boże "chistorykuff", szczególnie tych z IPN, gwałcili i mordowali tylko jacyś tajemniczy "Sowieci" ze szczególnym upodobaniem do niemieckich kobiet. Natomiast Niemcy - pardon - "Naziści" - zachowywali się poprawnie, ba! - nawet przeprowadzali staruszki przez ruchliwe jezdnie! Sowieci byli be, bo storpedowali Wilhelma Gustloffa, Goyę i von Steubena. To, że Niemcy bombardowali otwarte miasta mordując ludność cywilną, to było - wedle wspomnianych "chistorykuff" czymś marginalnym i przypadkowym, bo Niemcy w ogóle to byli OK. Tylko od czasu do czasu spacyfikowali jakąś wiochę, bo ci podli Polacy nie chcieli się ucywilizować... - itd. itp. Zastanawiam się, do czego doprowadzi nas to lizodupstwo i głupota?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli uznać za żyda każdego człowieka który ma w sobie czesć DNA, jakiegoś żyda, to w Polsce może się okazać, że 12% to potomkowie Dzyngis Chana.

  Na poważnie. Żydem, jest ten kto uznaje moralność Talmudu. Tora, nie ma tutaj nic do rzeczy, to tylko przykrywka. Tory nie można wypełnić bez istnienia świątyni. Dla żydów istnieje Talmud, który jest zprzeczeniem Tory, w kwestii odnoszenia się do bliźnich.

  I zdarzali się ludzie, którzy pomimo posiadania jednego z rodziców żydów, byli antysemitami:
  http://www.youtube.com/watch?v=227g2iV1qUw

  Człowieka okreslają jego zasady i czyny, a nie pochodzenie.
  Ten kto uważa, że jest na odwrót jest największym niewolnikiem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Może opublikował by Pan jakieś fragmenty wypowiedzi dziadka-trupiarza na blogu w formie video. To co on przeżył musiało być bardzo wstrząsające skoro płakaliście po jego wypowiedzi...

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.