czwartek, 8 sierpnia 2013

Dowody leją się z nieba

Żądacie dowodów i prawdy macie ją już nie daleko puka do Europy kolbami karabinów , tylko ignorant tego nie widzi trzeba być euro snobem aby tego nie zauważyć . Jarecki nie wiem kim był lecz miał racje - Oni was zepsują , a potem zniszczą , będziesz tego świadkiem  - o dzięki za takie proroctwo lecz biorę w tym udział .
Wszyscy ci co żądacie ode mnie dowodów wyjrzyjcie przez okno , nadchodzi zima i mrozy poniżej 40 , co wtedy powiecie .
 Wiem pis wor Was ocali ten sam co ufo dewiacje prowadzi .
Nie ... ojjjj tam jest źródło prawdy .....
 Niemoc to co nas czeka to tylko kwestia czasu gdy net w Polsce padnie tak jak w Grecji wiele tysięcy nie poprawnych politycznie z niego korzysta .

5 komentarzy:

 1. Upał daje sie we znaki widac..;)
  Na konkretne zapytania/prosby.. akapity belkotu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zima ma być potworna, to fakt. Zapewne przez ten Golfsztorm (tak jak i upały). Dowody też są widoczne. USA zamyka placówki dyplomatyczne na Bliskim Wschodzie. Podpucha, czy niebawem powtórka z 9/11- tyle że na większą skalę?

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja zrozumiałem ,że Pis nas nie ocali ,że odłączą internet ,wyłapią ludzi niepoprawnych politycznie ,będzie -40! czyli co na kogo głosować??, na Putina zagłosuję bo on ma gaz i on uratuje !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prosze poczytać o przebiegunowaniu słońca - cykl co 11 lat, w tym roku przypada i lada dzień nastąpi. Zmaleje aktywność, dlatego takie anomalie pogodowe się dzieją, bo słonce słabnie. Zima stulecia może być w tym roku, skoro lato tak upalne z burzami i podtopieniami. To nie jest żadna filozofia, lub proroctwo - trochę wiedzy astronomicznej jeszcze nikogo nie zabiło, warto wrócić do książek ze szkoły z fizyki i astronomii, żeby sobie przypomnieć. Radze kupić zapasy na zimę, także te sprzętowe - mrozy mogą być nawet powyżej -35C ze względu na słońce...A przy -30c wiemy co się dzieje:auta nie odpalają,. grzejniki zamarzają itd.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gastria masz zupelna racje od 2 tygodni jestesmy w Czarnym Sloncu .Czyli nie ma komletnie zadnego bieguna pulnocnego (bo najpierw bieguny sie roszczepily i bylo ich 8 potem znikaly te pulnocnie az znikl ten ostatni . Walory masy koronowej pulnocnej sa rowne zeru . A z poludniowej czesci wiatr sloneczny nie przekracza 400km/s.we flrerze klasy X .W 2008 roku jeszcze mial normalna predkosc 1200km/s i 1400km/s.Zeszlismy do walorow sily pola elekro-magnetycznego z przed 12000tysiecy lat temu . Jestes osoba bardzo wywazona w opiniach i podajesz je bardzo ostroznie . Cenie to bardzo . Ale Nasa oficjalnie pisze o mozliwosci Nowej Epoki Lodowcowej . Tylko dla tego ,zeby odciagnac nas od konsekwencj tych faktow ...znacznie bardzjej niebespiecznych sledzilas ilosc nowych dolin otwierajacych sie co dzien i co powoduje "roluznienie "pol magnetycznych na przyklad ziemi !? Bedziemy w "CIEKAWYCH CZASACH ZYC " I tu chcialabym sie mylic. Podala bym ci swietny blog ktory sie zajmuje ta tematyka wlosko -jezyczny nanosi wszystkie nowe poprawki NASA jak rownierz te Ruskie bo to oni sa pionierami w tej dziedzinie jest terz jeden niemiec co pisze bez "mydla " Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.