piątek, 9 sierpnia 2013

Co wczoraj Japończycy na Westerplatte oddali Polakom

1943 niemieccy glacjolodzy odnajdują coś ,,,,, w Alpach to nie nie jest pojmowalne ,,, to znaczy o innej teorii nie ma czegoś takiego jak OTSI to był tylko posłaniec lub , dar  , prościej ofiara  .Żadna góra czy równina nie ma nazwy naszej europejskiej , nie znamy języków Prasłowian , a bajdurzymy o Sumerach czy Egipcjanach . Słowianie czyli my Polanie  ponoć posługujemy się ich językiem ----- geneza języka Polskiego jest zawiła i nie znana Pan Miodek owszem używa naszego języka czyli czyjego . Język jakim się posługujemy ewoluował , my jako Polanie raczej mówiliśmy jak  Skandynawowie , kto zna ich stare piktogramy - Nikt- bo to język martwy - .

Co mnie interesuje historia innych skoro nie znam własnej .


Co wczoraj Japończycy na Westerplatte oddali Polakom , dlaczego żadna telewizja tego nie transmitowała , każdy okręt wojenny musi wysłać delegacje na półwysep . Kwiaty i inne bzdury i po co tam byli niemcy , d-ca korwety szkoleniowej  Krieksmarine . Co zabrali na swój pokład ? .

 Tu szukajcie ...... To może być tylko Kwiat Wiśni .

8 komentarzy:

 1. To ciekawe dlaczego tak nie lubimy własnej historii, Jasienica tak zabawnie o minionym pisze, że aż żal książki odkładać
  Pozdrawiam
  http://eksperyment-przemijania.blog.onet.pl/
  http://kadrowane.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. gadamy jak skandynawowie, nie znamy jezyka pra-słowian? dobre sobie, dezinformacja zwyczajna. Otóż słowianie, a polanie konkretnie przyszlismy z dalekiego wschodu, bliżej nam do irańskich arian niz do germańskich skandynawów... oczywiście nie zgadzam się z autorem bloga więc pewnie ten komentarz sie nei ukaże...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrick, przecież Pan Kwiecień wie lepiej od Profesora Gieysztora!!! lololo...

   Usuń
  2. archer - ty wiesz lepiej krory mowi prawde !? Jestes jasnowidz cy co ?

   Usuń
 3. Panie Patryku autor tego Bloga to "Stary Lis "w sensie pozytywnym ! Pewnie jeszcze zadziwi nas wszystkich . Jest nas dwoje ktorzy cztali te same "zrodla " gdzie rassa Kalkasika pochodzi za Kalkazu nie za Odry . Ci za Odry nie maja albo zadko, szlachetny faktor krewi Arianow !Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Darku - "Gdynia jest jednym z portów odwiedzanych przez japońskie okręty podczas około półrocznego rejsu, w czasie którego jednostki odwiedzą porty 18 państw, pokonując dystans 30 tysięcy mil morskich."

  Jakby tu cokolwiek ważnego i tajnego chcieli przywieźć to by się nie rozdrabniali na 18 państw, tylko posłali po ciuchu albo samolotem. Niech Pan nie panikuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. w Gdyni jest piramida,zresztą nie jedyna, jak Państwo się do tego odniesiecie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Okha/Baka? To było wzorowane na A-2/V-1, więc czemu nie? Po tylu latach Niemcy przekazali to Japończykom na Westerplatte - kółko historii się zamknęło...

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.