poniedziałek, 9 czerwca 2014

Słońce parzy , a nie grzeje

Niemcy wiedzieli , nie wiadomo jednak ,  nikt nie wie w jaki sposób się o tym się dowiedzieli . Słońce zacznie zabijać licząc od 1943  siedemdziesiąt lat od od daty upadku Dzieci Mroku , wszystko wskazuje iż mieli racje . Dlaczego szukali schronienia pod ziemią , może ktoś wie , dlaczego niemcy zwariowali szukają  Szambali ....

2 komentarze:

 1. Darku, co nieco znam pisma Nostradamusa w oryginale, nie z przekładów, bardzo często zafałszowanych, choćby z powodu nadmiaru wyobraźni tłumacza. I miewam sny z datami. Tak się składa, że zaczną się upały rzeczywiście, bardzo trudne dla ludzi i zwierząt, zwłaszcza w basenie Morza Śródziemnego. Opisy są bardzo realistyczne. Nie sposób będzie wyjść z domu, prace polowe trzeba będzie robić wczesnym rankiem, aby zdążyć przed południem zejść z pola, bo ludzie, których dowie pełne słońce "będą upieczeni żywcem", mówi też o twarzach w kolorze krwi, właśnie z powodu słońca. Będzie to stosunkowo krótko trwało, chyba kilka lat. Potem mają nadejść deszcze i potopy, wylewy rzek, zniszczenia nie do odbudowania. Kiedy? Pewnie wszyscy znają przepowiednię o "wojnie mającej nadejść na Zachodzie, rok wcześniej przyjdzie wielka zaraza" i będzie piekielnie upalne lato. Skądinąd wiem, że ma to się wydarzyć pod koniec lat dwudziestych XXI wieku. W latach trzydziestych przyjdzie czas na Polskę. Pozdrawiam, ES

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze jest wielka zaraza i wielka wojna, hordy ze wschodu, zachodu, północy i południa. Zawsze są upały i śnieżyce. Wszystkim takim wróżbitom się ZAWSZE coś trafi, bo a) ludzka cywilizacja jest oparta na wojnie b) pogoda na ziemi i czynniki kosmiczne NIGDY nie będą stałe i do przewidzenia, stałością układu jest jego zmienność.

   No ale to już wystarczający powód żeby bawić się we wróżbitów. "Skądinąd wiem, że ma to się wydarzyć pod koniec lat dwudziestych XXI wieku." - hehehe, "nie bez kozery powiem pińcset!".

   Wywróżycie wy wszyscy coś w końcu pozytywnego, co się sprawdzi? A nie siejecie tylko strach i zamęt. Nie, nie wywróżycie - bo nie macie wiedzy na temat przyszłości. Proste.

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.