niedziela, 15 czerwca 2014

Audycja XXIX

13 komentarzy:

 1. Malchow Meklemburski-podziemna fabryka o której wszystko wiadomo...

  (...)Szłyśmy tym razem w kierunku lasu, gdzie widziałyśmy masy ginących pod ziemią ludzi. Zdawało się, że Niemka celowo wybrała ten las, żeby nam pokazać, może sama chciała zobaczyć, a może miała jakiś inny plan.. Dość że skierowałyśmy się do gęstego lasu, w którym było ciemno, dziwnie i tajemniczo. poszycie było gęste, wilgotne i pocięte różnej szerokości asfaltowymi drożynami, nad którymi wisiały sztuczne dachy z siatki i liści. pomiędzy drzewami biegły we wszystkich kierunkach przewody o różnych przekrojach. Niektóre dochodziły do 30 centymetrów średnicy. Coś w nich bulgotało. Im głębiej wchodziłyśmy, tym było straszniej. Co jakiś czas usypane były mniejsze i większe kopczyki, z których wystawały na zewnątrz kominki, a z nich wydobywał się dym albo para. W lesie, poza nami, nie było żywej duszy. Zbierałyśmy pręty i patrzyłyśmy dookoła i tuż pod nogi, a wszystko było tajemnicze. Po przejściu pewnego odcinka, doszłyśmy do jeziora. Było wzburzone i groźne. Nie szumiało, ale wyło. Były tu doprowadzone przewody i agregaty czerpiące wodę.
  Nie rozmawiałyśmy ze sobą, tak byłyśmy zafascynowane, a poza tym oblatywał nas strach. Tam, gdzie była naturalna pustka, stało sztuczne, normalnej wielkości drzewo. Kora i konary były tak łudząco podobne do naturalnych, że z trudem można było odróżnić je od prawdziwych drzew.
  Wiedziałyśmy, że chodzimy jakby po dachu fabryki, że tam w głębi pracuje tysiące ludzi, że i tam wszystkie tryby i koła kręcą się..."Alle Rollen man muss rollen zum Sieg".
  Ten wypad nie dał nam obiecywanych korzyści. Nie widziałyśmy niczego, co wskazywałoby na koniec wojny. Przeciwnie. Najadłyśmy się strachu, bo las był naprawdę niesamowity.
  Kiedy zbliżałyśmy się do baraku, idąca z nami Niemka oświadczyła z dumą;
  -Widziałyście? My mamy siłę! Niemcy są potężne!
  -No,ja, ja,-potakiwała Stefa z poważną miną.
  Wróciłyśmy tym razem nieco przygnębione i oszołomione. Potwierdziło się że pod ziemią pracują najemni robotnicy i czy chcą, czy nie chcą, pomagają wrogowi w dozbrajaniu się.(...)

  OdpowiedzUsuń
 2. No w końcu!
  Panie Darku proszę nas nie zaniedbywać w natłoku zajęć. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. taka ciekawostka. polecam
  http://vod.pl/nazisci-w-sluzbie-cia,148454,w.html
  ewentualnie do ściągnięcia przez torrent
  http://tnttorrent.info/torrent/Nazi_ci_w_s_u_bie_CIA_2013_720p_WEB-DL_X264_AC3_Lektor_PL__821214

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierdzieli pan głupoty i nie ma podstawowej wiedzy o świecie...
  symbol - http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaduceusz nie ma to nic wspólnego z masonami - nazwa masoni czyli wolnomularze, wzięła się od średniowiecznych architektów i budowniczych gotyckich świątyń.
  Baphomet nie był upadłym aniołkiem - nie wiadomo czym był, bo został wymyślony w XIX wieku - nigdzie w Biblii się takie słowo nie pojawia http://pl.wikipedia.org/wiki/Baphomet
  Aztekowie czy Majowie składali w ofierze zwycięzców - np. prawdopodobnie zwycięskie drużyny grające rytualnie w piłkę czy silnych jeńców - wodzów przeciwników. Jak to się ma niby do zagłodzonych podludzi w Auschwitz? Skąd mieli naziści brać siłę, z półżywych trupów odmieńców rasowych? Kupy się to nie trzyma.
  Przekazywanie informacji banknotami? Pan wie, ile trwa wprowadzenie, zaprojektowanie, wydrukowanie i wprowadzenie jakiegoś banknotu na rynek? Pan by czekał na list 5 lat?

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Darku z ciekawości sprawdziłam opis banknotu 100 zł z 1932 w Katalogu polskich pieniędzy papierowych autorstwa pana Czesława Miłczaka i wyraźnie zaznaczono tam że jest na nim wizerunek księcia Józefa Poniatowskiego. Więc na jakiej podstawie twierdzi Pan że to wizerunek innej postaci? Czy jest to poparte konkretami czy to tylko Pana widzimisię ?

  OdpowiedzUsuń
 6. @Archer
  Ponieważ nie pierwszy raz piszesz nie mając pojęcia o czym to do twojej wiadomości:
  mason - to budowniczy świątyni własnego ciała. Prace Schwaler de Lubicza pokazują pokazują źródło conajmniej w starożytnym egipcie.
  kaduceusz - to graficzne przedstawienie przepływu energii w ludzkim ciele.
  baphomet - to słowo zapisane szyfrem atbash stosowanym m.in. przez esseńczyków co wyszło przy inwentaryzacji zwojów znad morza martwgo, po przetłumaczeniu oznaczające Sophia czyli boża mądrość. Więc po przeszukaniu Biblli słowem Sophia można dojść do ciekawych wniosków dotyczacych samego Jezusa.
  holocaust - w wolnym tłumaczeniu to "ofiara całopalna dla boga" i póki co chyba nie ma miernika żywotności/półżywotności człowieka albo żyje albo nie.
  co do banknotów - to operacja Bernhard Reinharda Heydricha polegająca na zalaniu Wielkiej Brytanii podrobionymi funtami od wymyślenia do wprowadzenia w życie nie trwała długo.
  Zresztą drukowanie nietypowych/nierynkowych banknotów w masowej skali jest stosowane obecnie. Tu jest lista ostatnich przypadków:
  http://gizadeathstar.com/?s=bearer+bonds&submit=Search (google translatorem można przetłumaczyć na polski).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No brawo, uderz w stół to nożyce się odezwą.

   To po kolei:

   a) masoni, wolnomularze - dziwne że pierwsze loże powstawały w XVII wieku i nigdzie nie ma śladów zorganizowanej akcji pt. mason sięgających starożytnego Egiptu. Jak ktoś tu chce prowadzić rzetelną dyskusję to niech poda rzetelne źródła a nie szarlatanów i ich nowoczesne wymysły o "budowniczych świątyni własnego ciała". Ja też mogę wyjechać z Aleisterem Crowleyem i jego objawieniami w Aleksandrii, ale chyba nie o to chodzi bo trzeba być raczej poważnym w życiu i wiedzieć, co się mówi, prawda?
   b) kaduceusz - i co jeszcze, może symbol autostrady międzygalaktycznej? Podobnie jak w symbolu pt. Laska Eskulapa (także laska Asklepiosa), węże użyte są z/w na ich zdolności regeneracyjne, zrzucanie skóry, obudowywanie kończyn u gadów. Kaduceusza i Laski Eskulapa używa się np. w USA naprzemiennie jako symbol zdrowia/medycyny, z/w właśnie na użyte w symbolu samoodradzające się węże. Polecam brzytwę Ockhama - po co mnożyć byty, gdy jest to niepotrzebne i jest sensowne wyjaśnienie już podane? Po co kłamać o "graficznym przedstawieniu przepływu energii w ludzkim ciele"?
   c) jakbyś był z blogiem na bieżąco to byś wiedział że o baphomecie/sophii i o kodzie atbash pisałem tutaj nie raz - jest to jedna z teorii, pewnie równie prawdopodobna jak spacjalne zniekształcenie słowa Mahomet i synkretyczne wyznawanie wiary chrześcijańsko-islamskiej przez niektórych Krzyżowców. Ponadto, czym innym jest baphomet jako sophia, wiedza - a czym innym jest jaki demon w XIX wiecznych wyobrażeniach. Jako taki, jako demon, baphomet nigdzie w świętych pismach jakiejkolwiek religii nie występuje - więc po raz kolejny apeluję o sprawdzone źródła.
   d) ofiara całopalna to CAŁOpalna, a nie robienie sobie rękawiczek (czyli przybieranie skóry pokonanego w/g Azteków) z "podludzi". Zresztą naziści nigdy tego sformułowania nie użyli albowiem przecież gardzili religią, która wyznawała zasadę całopalenia :) To przecież logiczne jak 2x2... Zresztą w czasie obrzędu całopalenia i tak używało się najlepszej trzody aby się bogu (takiemu czy innemu) przypodobać, a nie umęczonych, zakatowanych, półtrupów podludzi...
   e) operacja Bernhard Reinharda - oni kopiowali coś co już istniało, a nie tworzyli od nowa. Zupełnie mnie nie zrozumiałeś.
   Obawiam się ponadto, że gdybyś zobaczył "Ikonologię" Cezarego Ripy, to byś zwariował na punkcie ogólnoświatowej konspiracji prowadzonej od tysiącleci...

   ...a rozwiązanie jest banalnie proste - ludzie nie umieli czytać i pisać, trzeba było im stworzyć system prostych znaków. Tyle. Aż tyle, ale dziś ludzie tego nie pojmują i jak widzą Trójkątne Oko na dolarze to panikują. Gorzej jak ich niedouczeni przodkowie 300 lat temu. To przykre...

   Usuń
  2. smerf mądrale.....tyle w temacie

   Usuń
  3. Smerf Mądrala.....i tyle w temacie

   Usuń
 7. Archer zrodla ! Podaj zrodla wszchwiedzy ? ....o starych i pojedynczych przekonan kogos tam....?
  Darek ja cie przepraszam bardzo ale ten Blog jest Twojm o Archera ?
  Nie wchodzilam tu od jakiegos czsu ...czytajac ostatnie wpisy popadlam w stan duzego rozczarowania . To przypomina utarczke na tle osobistym ,o sekciarskim . Bo nie jest istotne co ty piszesz i jaki jest temat ; ten zakompleksiony zawsze na odwrot tlumaczy i misje portatora prawdy jedynej wciska ! Tak jak po wyzej wykrytykowal calosc wciskajac ogromna mase niescislosci ... z jednego osra...zrodla bez wyrobienia sobie szerszej opini Bo te same o troche zmienione symbole uzywaja religie i sa one zawsze takie same ... .podejrzewam ze prawie wszyscy przenieslismy sie na kanal prywatny ...Szkoda to byl fainy WOLNY BLOG .pozdrawiam i zycze powodzenia !
  Ciao Archer che buon tuo dio ti ripaga con tua moneta è di più per esaurire tuo cuore .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przynajmniej nauczyłem ciebie pisać po polsku i z tego bardzo się cieszę. Tutaj nie chodzi o wycieczki osobiste, tylko o podstawowy element logiki i każdej normalnej dyskusji - ktoś ma coś do przekazania to zapewne może to w jakiś sposób potwierdzić. Niestety w wielu wypadkach na tym blogu tak nie ma - nawet źródła się nie zgadzają. Pan Dariusz mówi czytajcie - to czytam i komentuję. Że ty masz wypaczone pojęcie dotyczące prowadzenia dyskusji i udowadniania swoich racji i przez to uwierzysz we wszystko bez jakichkolwiek dowodów - to już jest niestety z tobą coś nie tak.

   Usuń
  2. TERAZ JESTES LEKARZEM ? Podaj zrodla !? Twojej wiedzy medycznej ? Jle was tam w srodku jest ....??? ale mam ubaw ....

   Usuń
 8. http://slowianin.wordpress.com/tag/zen-daszta/
  http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna -czaszk-neflim.html.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.