środa, 19 czerwca 2013

Teraz niemcy upokażają USA

Dzisiaj zapadną decyzje w sprawie gospodarczej przyszłości Europy po raz kolejny bez udziału Polaków . Dobra ciotunia Europy Angela Merkel i największy przyjaciel Polaków ten co Obama prezydent USA upokorzą nas kolejny raz .Wiz jak nie było tak nie będzie a niemcy pokazują nam gdzie nasze miejsce w szeregu .Angela i Barack będą się przechadzać po Berlinie radząc jak ratować pokój , następnie Obama w Waszyngtonie powie -  przywiozłem pokój i dobrobyt , ale to już było w 1938 Chamberlain bredził to samo wystawiając Czechów na pastwę niemiec kolejni byliśmy my Polacy . Kolejny raz powtarzam słowa Himmlera -
70 - 80 lat i powrócimy odrodzimy się potężni , cała Europa będzie nasza .....
Co Europie zaoferuje Obama - kukurydzę z Nevady najgorsze GMO na świecie .....

4 komentarze:

 1. Jakie odrodzenie Darku???
  Niemcy to demograficzny trup.
  Armia Niemieckie jest zdemoralizowana.
  Kiedy w Afganistanie była bitwa z Talibami to niemieckie helikoptery o godz. 16 odleciały ponieważ mieli przerwę.
  Amerykańscy żołnierze, w zasadzie za prawdziwych żołnierzy uważają Polaków. Ponieważ nasu chłopcy chcą walczyć.

  W zasadzie nie rozumiesz Darku jednego. Otóż obecne państwo Niemieckie, jest dla narodu niemieckiego jak pasożyt. Ten posożyt, swoją polityką spowodowało krach demograficzny i demoralizacje Niemców.

  I teraz ten pasozyt przenosi swoje zainteresowanie na naród Polski. Putin, niedoceniając wkład Polakó w obalenie nazizmu. żydzi (w USA i Izrael), chcąc odszkodawań od Polaków, za t.z.w. "polskie obozy śmierci" i "żydowskie majątki w Polsce". Wreszcie USA i administracja Obamy, popierając w tym żydów. To wszystko powoduje, że wśród Polaków (i ich elit tych prawicowych które dojdą do władzy), dochodzi do głosu opinia, że warto było stanąć po stronie Hitlera.

  Zachód, żydzi oraz Rosjanie mają nas gdzieś. A panstwo Niemieckie, bedzie powoli czyniło cieplejsze gesty w stosunku do Polaków.

  Przecież Juliusz Cezar podbił Galie przy pomocy jedno z głównych plemion Eduów. Ciekawi mnie, czy Polskie elity zrozumieją historie i nie popełnią błędu Eduów. Ciekawi mnie czy także Rosja przejży subtelną grę państwa Niemieckiego. Przecież Niemcy oddali Ukrainę Rosji w zamian za Polskę. Nie zapominajmy, że przecież Bolesław Chrobry zgodził się grać rolę Eduów, jaką dał mu cesarz Otton III, tylko głupota jego następcy Henryka uchr`oniła Słowiaszczyznę od panowania cesarstwa rzymskiego narodu Niemieckiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=c5QVvy1NUq0 Jak zbudować bionicznego człowieka...bioniczne protezy rąk, nóg...czy to nie technologia wzięta od....no właśnie...kogo?
  Niedługo zbudują tak jak w Chinach , człowieka maszynę, już nie robota, ale rozumną bioniczną maszynę a la taki robocop...

  OdpowiedzUsuń
 3. Identycznie jak w grze http://www.youtube.com/watch?v=elQC62FUgqw

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.