środa, 19 czerwca 2013

Historia Polski na sprzedaż

Niemcy poprzez fałszywe przedstawienie swych zbrodni zostają postrzegani jako obrońcy Europy przed barbarzyńcami ze wschodu .Niemcy niejedno krotnie ratowali żydów z łap Polskich bandytów .Gdy ich wypędzano z własnych domów Polacy byli gorsi od sowietów .Taki obraz coraz częściej jest adoptowany przez społeczeństwa Europy .W Riese niemieccy biznesmeni traktowani są jak dobrodzieje ponieważ dają pracę .......

10 komentarzy:

 1. Nie na darmo w Stanach i Izraelu uczy się młodzież o POLSKICH obozach śmierci. To świadomy proces wychowawczy, mający uderzać nie tylko w prawdę historyczną (zaburzając ją trwale) ale też budować i umacniać stały wizerunek Polaka-antysemity. Nie zapominajmy że niektórzy wciąż oczekują od Polski niewyobrażalnych odszkodowań za holocaust. Jak trafnie określił to prof Wolniewicz- tu chodzi nie tylko o pieniądze ale może przede wszystkim o upokorzenie i ukorzenie się przed "wybranymi".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem powstaje pytanie kim jesteśmy i w czym zagrażamy, że chce się nas jako naród czy też społeczność powalić na kolana, tworząc fałszywą historię.
   Wiadomym jest, że historię piszą zwycięzcy, w związku z tym całkiem na miejscu jest refleksja, czemu piszą ją dla Europy i świata właśnie Niemcy wespół z syjonistycznym lobby i pod egidą USA.
   Na czym polega ta ważność Niemiec, skoro po II wojny podobno CAŁA technologia wespół z naukowcami znalazła schronienie i warunki do pracy i rozwoju na teranie USA. Co mają Niemcy, czego nie ma USA? Czy ciągle chodzi o Biegun czy coś więcej?
   Czy od tego odwraca się uwagę wykreowanym "terroryzmem" i postępującą po mimo "terroryzmu" islamizacją Europy?

   Usuń
 2. Przecież to jest oczywiste - trwa akcja obarczania Polaków wina za wybuch II WŚ i wszystkie jej konsekwencje. Uważam, że emisja miniserialu "Nasze matki, nasi ojcowie" doskonale to pokazała. Mam nadzieję, że zmusi to nasz naród do myślenia i wyciągnięcia konsekwencji (Boże, kogo ja oszukuję!?)w stosunku do winnych upadku Polski po 1989 roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=DRVkyjNUzs0 POLECAM !

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma sie co wynosić-do antysemityzmu wystarczy się przyznać i poddać sie karze-wtedy może zelży.Skoro jednak brat brata w d... harata,to i Egipcjanin musi mieć problem młotka na czole.Polska historia ,to ta którą piszemy teraz,a tu problem-na dworcach rodacy zima zamarzają,bo daliście zgode na użycie wobec nich formuły-Wykluczony społecznie-bo składaliście sie na montaż domofonów w klatkach blokowisk,aby nikt obcy wam nie wlazł do opłacanego przez was ciepła-głupcy ci polacy i tyle.Blizniacy-prezydent i premier-wariactwo -pośmiewisko dla świata.Mundur głupek wdzieje i do Afganistanu pojedzie i w morde da jak mu powiesz,że zachowuje sie nieetycznie i zagraża bezpieczeństwu rodaków.Gaz łupkowy-potęga!-chyba że napierdzą go wybrani w demokratycznych wyborach-napierdzą w rury Gaz Promu a wyleją sie tam gdzie lubią-wiecie gdzie.Nie skrytykowaliście polskiego gówna należycie więc nie macie prawa bronić obesranej rzeczy wspólnej-pospolitej.Najpierw prawda,potem budowa.A profesorem nie trzeba być,aby mieć coś do powiedzenia-mam więc gdzieś kogoś kto gada a autorem patentu nie jest.Gada każdy.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Smutne to i prawdziwe. Staram się poruszać te tematy w pracy albo wśród znajomych i co słyszę??? Że się czepiam Niemców, albo jak mówię co hitlerowscy doktorzy robili w obozach śmierci to słyszę, że się czepiam bo postęp wymaga ofiar, że to było dawno temu i nie ma po co się tym przejmować albo ostatnio usłyszałem, że niemieccy żołnierze byli tacy mili i nawet niektórzy dawali cukierki i czekolady dzieciom. To słyszałem od górala z zakopanego.

  Ja pierdziele ludzie już całkiem upadli na głowę.
  Kiedyś mi znajomy powiedział w pracy, który jakiś czas temu uważał się za patriotę że jak by Polska miała stracić niepodległość to mu to jest obojętne bo on może harować u Niemca jak mu zapłaci tylko.

  Takie czasy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety-Niemcy nie wszyscy byli kryminalistami-cukierki rozdawali,nie do każdego strzelali-pisze o zwykłych żołnierzach.Proponuje skupić sie na efektach spaprania ruchu solidarnościowego,na systemie referendalnym itp.Zajmowanie sie dziurą Riese może być dobrym hobby i nic więcej.Co do niepodległości-napewno ją straci, jak tak dalej poleci,a co do harowania u Niemca,to harowałem w Polsce a w Belgii pracuje i nabywam nowej świadomości którą nazwę tak-kupisz dom w Polsce aby cie okradli?zbudujesz wysoki płot aby sie zabezpieczyć?-nic to nie da,bo hudraulik oszuka cie na usłudze,gmina dołoży swoje wraz z policmajstrem obserwującym cie zza krzaków.Lepiej poszukaj dobrej plaży i taniego lotu.To mój patriotyzm.Może chcecie abym sie zmienił i był jak wy?-patrioci-interesował sie losem telewizji Trwam,legalizacją marichuany,pedalstwem ?Nie upadajcie na głowe-wymyślcie coś jak wam zle,bo mi dobrze-wystarczyło posiedzieć w samolocie 2 godziny i znależć się w krainie mlekiem i miodem płynącej- w krainie w której głosują wszyscy,bo wybory są tak samo obowiązkowe jak składanie deklaracji podatkowej,gdzie z szacunkiem do dobrej i fachowej pracy odnosi sie każdy i odwrotnie-każdy sra na wielkie słowa-bo tylko zwykłe profesjonalne czyny sie liczą.

   Usuń
 6. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lukasz-Warzecha-w-SS-sluzyly-krasnoludki,wid,15750006,wiadomosc.html?ticaid=110cea

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.youtube.com/watch?v=0e2sNg4V4dw

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.