wtorek, 9 kwietnia 2013

Statystyka

W obozach i miejscach zagłady , położonych na ziemiach polskich , a zarządzanych i obsługiwanych przez niemców , zwłaszcza  Oświęcimiu ( KL Auschwitz - Birkenau ) , na Majdanku ( KL Lublin ) , w Sztutowie ( KL Stutthof ) , Rogoźnicy ( KL Gross - Rosen ) , Treblince , Bełżcu , Sobiborze , Chełmie  zostało zamordowanych 6 705 000 więźniów , w tym 1 377 000 Polaków i 1 650 000 obywateli pochodzenia żydowskiego , na ogółem 7 435 000 wymordowanych przez niemców .Poza tym niemcy zamordowali 800 000 jeńców rosyjskich , około 22 600 jeńców Włoskich , kilkanaście tysięcy jeńców Francuskich . Całkowitej  niemal całkowitej zagładzie ulegli Cyganie Polscy . Kilkadziesiąt tysięcy stanowią Belgowie , Holendrzy , Finowie , Norwegowie , Hiszpanie i inne . Żydów nie pochodzenia polskiego - Żydzi Węgierscy , Francuscy - sami francuzi deportowali ich do Auschwitz - , oraz z innych krajów to przeszło 1 milion .Nigdy nie spotkałem się z materiałami świadczącymi o 6 milionach żydów zamordowanych w Auschwitz , ogólna liczba ofiar tego niemieckiego kombinatu śmierci to przeszło siedem milionów z czego przeszło trzy miliony stanowią obywatele Polscy i obywatele Polscy  wszystkich narodowości .

3 komentarze:

 1. Jeśli ktoś zada sobie choć trochę trudu, poszuka w sieci i dotrze do paru książek zrozumie, gdzie leży prawda. Ale z telewizji czy gazet o niej się nie dowiemy. Bowiem media są w rękach tych, którzy póki co dyktują warunki, spłycają wagę pewnych faktów a inne rozdmuchują do rozpuku. A ponadto fałszują historię. Dlatego nie idźmy na łatwiznę i nie łykajmy taniej brei. Zadajmy sobie trochę trudu a zrozumiemy, jak skrzętnie nami manipulują i nas skłócają.

  OdpowiedzUsuń
 2. moje-Riese ....nazwa znajoma ... autor również przez co miałem nadzieję iż niniejszy blog będzie utrzymany w temacie
  Czyżby coś się zmieniło ? poprzez popełnianie namacalnych błędów , łatwych do weryfikacji doprowadzasz do braku wiarygodności dla badań , które prowadzisz a przykładem niech będzie powyższy wpis....
  6 mln żydów zamordowanych w Oświęcimiu ? ależ skąd ....to jest ogólna liczba ludzi uznanych za żydów , którzy ponieśli śmierc w czasie II WS .Warto pamiętac , że wielu z nich mówiło o sobie jestem Polakiem , Belgiem czy Węgrem a to dlatego , ze każdy z nich miał własną drogę i pomysł na życie a nazywanie kraju , w którym (często mieszkali od wielu pokoleń) brzmiało OJCZYZNA i wielu z nich za Nią przelewało krew. Jeśli uważasz , że opis wizyty w Gminie Żydowskiej z pytaniami , które wprowadzają w osłupienie obecnych jest celowe ? czy takie pytania dowodzą czegokolwiek w Twoich badaniach (patrz tytuł Bloba) ? Oczywiście dopuszczam błąd w swoim rozumowaniu i byc moze jednak chcesz połączyc zagładę Żydów z obiektem Riese a właściwie jego przeznaczeniem.Uprzedzę od razu odpowiedzi do posta ..... tak .....to Żydzi wywołali II WS wspierając gospodarkę niemiec hilterowskich zza oceanu aby przeciwstawic się "czerwonej zarazie " , którą to wywołali Żydzi z ZSRR . Reasumując ..... wszystkie pozostałe Narody zostały wciągnięte w Żydowską Wojnę Ojczyźnianą , której celem było powstanie Państwa Żydowskiego w Palestynie o wdzięcznej nazwie Izrael. Z ukłonami J.W.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę p. Darka o poprawienie tego linku, jeśli odnośnik nie będzie działał bezpośrednio. Dziękuję :)
  Nie zapominajmy, że prawda jest relatywna. Każdy ma swoją.
  Ile ludzi tyle świadectw.
  http://www.youtube.com/watch?v=In2qQ5BUgpM

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.