środa, 10 kwietnia 2013

Milczenie

Milczenie i celowe działanie urzędników skutecznie uniemożliwiają odkrycie spraw dotyczących II WS nawet powszechnie znanych .Absurdem jest odpowiedź jednego dość ważnego euro osła z Wrocławia na naszą prośbę udostępnienia kopii rozkazu Stalina z 1945 o niszczeniu wszystkich umocnień , bunkrów , poniemieckich i polskich skierowanych otworami strzelniczymi na wschód .Rozkaz dotyczył także wszystkich instalacji podziemnych w szczególności podziemnych fabryk .Plan demobilizacji Dolnego SL był bardzo szczegółowy , zawierał nawet mapy Kotliny Kłodzkiej - kopalnie i sztolnie wydrążone przez Niemców w latach 1936-45 .Więc co tu się znajdowało nie jest tajemnicą dla pewnej grupy polityków .Tylko dlaczego o naszej historii decyduje UE .
 Pan odpowiedział iż nie posiada odpowiednich wytycznych i pełnomocnictw z Brukseli .Gdy poprosiłem o wykaz zakładów psychiatrycznych zajmujących się eksperymentami na więźniach , dot Bolesławca i Stronia Sl , oraz kolejne pytania dotyczące obozów koncentracyjnych pana bardzo  zdenerwowały  i nakazał opuścić swoje biuro .
Pan euro poseł prezentuje nasz kraj w Brukseli w komisji do spraw zachowania dziedzictwa historii i kultury .

8 komentarzy:

 1. "...Pan euro poseł prezentuje nasz kraj w Brukseli w komisji do spraw zachowania dziedzictwa historii i kultury .", szanowny Darku Twoja reakcja, a raczej jej brak zaskakuje mnie i nawet delikatnie ujmując bawi.
  Z czego robisz tajemnicę. Ten Waść jest politykiem i jego dane osobowe, łącznie z adresem biura nie stanowią tajemnicy, a ich podanie nie narusza prawa.
  On , tenże europoseł być może będzie usiłował startować w wyborach powtórnie. Twoim obowiązkiem obywatelskim jest podanie jego imienia i nazwiska by ustrzec naszą społeczność przed takim reprezentantem.
  Jeśli nie konfabulujesz z tą sytuacją to nie rób tajemnicy niemalże porównywalnej z "tajemnicami Riese".
  Jeśli się boisz wyimaginowanych przeciwników to zostaw również problem "Riese", ludobójstw, historii i odpowiedzialności za ukrywanie prawdy, bo z tej strony zagrożenie jest niewspółmiernie większe.
  O ile wybaczam, rozumiem i tolerować mogę pewne niezgodności historyczne czy udokumentowane zdarzenia z Twoimi wywodami, to "utajnianie' tożsamości jakiegoś "(p)osła" jest żenujące.
  Nie takim Ciebie postrzegałem i nie za to szanuję.
  Twój blog ma ponad milionową frekwencję. Nie jesteś już osoba prywatną.
  Zachowaj twarz jaką większość postrzega, bo inaczej dorobisz sobie "gębę".
  Z wyrazami życzliwości i poszanowania

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam prośbę podobną deklaracje napisz do swego euro osła jeżeli go znasz .I z niecierpliwością czekam na relacje .

  OdpowiedzUsuń
 3. PS jeżeli wystąpisz z imienia i nazwiska jako obywatel Polski i złożysz oficjalny pozew oddaje Ci wszystkie materiały ,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaslozyles u mnie na respekt ! Dales mi do mslenia jak w parti szachow ! Dziekuje ! Ela

   Usuń
 4. Dlaczego Pan nie podaje o którego euro posła chodzi? boi się Pan "zemsty" z jego strony?

  OdpowiedzUsuń
 5. któryś z nich:? Piotr Borys,Jacek Protasiewicz,Ryszard Legutko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy niby miały miejsce te eksperymenty w szpitalach psychiatrycznych?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.