poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Cheops

Mieszkając w Sobótce poznałem ludzi związanych z projektem Cheops .Kilku z nich jest nadal opętanych ich idee są nadal żywe mało tego nadal uczestniczą w dziwnych spotkaniach na Gozdnicy . Jednak podczas ostatniej tam wizyty doznałem pewnego rodzaju szoku . Ludzie z Cheopsa przy jednym ognisku z  niemcami tymi samymi co na Soboniu obrzędy Thule czynią .Obie zwalczające się frakcje rozmawiają o tym samym i wyznają ten sam schemat Wielkiego Otwarcia .Następnie spotkałem ich w Andrzejówce wybierali się na Waligórę . W tym towarzystwie nie nikogo ko by nie miał wyższego wykształcenia sami lekarze , adwokaci i biznesmeni czyli ludzie oświeceni , a jednak opętani . Jedni i drudzy mają przy sobie figurki  Baphometa lub Bafometa .W środę spotykam się z jednym z nich znamy się już przeszło 20 lat w rozmowie telefonicznej wspominał o zjednoczeniu ..... I faktycznie różne zwaśnione grupy zajmujące metafizyką czy rzeczami nadprzyrodzonymi oraz badacze i wyznawcy UFO zaczynają współpracować razem nawet zostałem zaproszony na takie spotkanie do Krakowa .
 Zgłosiło się kilka osób miedzy innymi Brodek biorący udział w spotkaniu na Totenbergu w 1984 ja tam byłem w 1986 i 87 .Mam prośbę do czterdziestolatków jeżeli braliście udział w zlotach ZHP w Wałbrzychu w latach 1982 - 89 piszcie , góra parkowa .

10 komentarzy:

 1. Niech Pan na to spotkanie sam nie jedzie...mam złe przeczucia. A swoją drogą mam znajomych archeologów w Egipcie i pytałam ich o ten projekt i czy faktycznie współpracują czy cokolwiek ten projekt Cheops w tym Egipcie tam robi. Dostałam odpowiedź dość szybko, że tu cytuję: " Nie mi nie wiadomo o tych ludziach. Nie mamy współpracy z nimi, nie wiem nawet kto to jest? To jacyś naciągacze i fanatycy ezoteryki, wariaci. W Egipcie pracują te same od lat niezmienione zespoły z polskiej misji w Kairze."
  To mi wystarczy...jak najdalej od projektu Cheops , który manipuluje naiwnymi ludzi wysuszając pieniądze od zwykłych szarych ludzi, którzy zwabieni pomaganiem ocalenia piramidy w Egipcie wpłacają duże sumy na konto p. Łobos...
  Nawet były programy o tym w TV, podobno to jest sekta Enki. Lepiej się z nimi nie zadawać, a najlepiej poinformować policje, bo z tego co pamiętam p. Łobos i jej świta są poszukiwani za wyłudzenia pieniędzy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego właśnie wymiksowałem się z tego dziwnego towarzycha, które zamiast badać ślady po UFO wyje "ommmm" i wali w gongi czy inne talerze. Oni już całkiem odlecieli...

   Usuń
 2. tak to jest jak Enki odwołał grudniowy przylot Nibiru cha cha cha !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P. Łobos twierdziła, że to dzięki datkom i "modlitwom" wierzących...nie doszło do apokalipsy 2012 :D Projekt Cheops to coś jak Proroctwo Oriona, czyli mega wyłudzacze kasy :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Za takimi "zabawami" ezoterycznymi z Enki i innymi, kryje się nic więcej jak energia potrzebująca uwagi "wiernych". Bez tego nie istnieje. Zasilając egregora ci idioci nie wiedzą w co się bawią. To nie piaskownica, z której można zabrać zabawki, jak zabawa się znudzi. A to, że na nieświadomych naiwnych taka Łobosowa, czy inna Rajska zarabia- cóż głupców nie brak, tle że głupota sporo kosztuje i życzę naiwnym, żeby była to jedynie finansowa strata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racie Anna! Ale ty glosuiac w wyborachch , albo dualstycnie ocenajac sytuacie,lub osoby robisz to samo ...Czyli Prawem Wolnego Arbit. dajesz swoje poparcie o cierpisz dla (.)lub przez kogos (.) (twoja energia pod postacia uwagagi ktora concentrujesz na (.) nie na faktach twojch, sobie idze do innych i wzbogaca ich. ( widzisz tych ludzi "wypompowanych " na ulicy ? wiekszosc znich, to nie z ciezkiej pracy tak sie "wypompowali ", bo ci w obozache koncentracyjnych nie jedli i pracowali wiecej )No i na dodatek ponosisz odpowiedzialnosc za ich czyny: dobre o zle, jesli dalas poparcie o zgode ...jest napisane "jaki w duzym taki w malym "Wszyscy sie non stop bawimy energia . Bo zyjac i oddychajac ja poprostu producujemy ,czy chcem tego czy nie ...Jle osob jest tego swiadoma ? Rozumiesz teraz potege czlowiecza ,I czemu musi zostac OKULTATA ? Za nasza zgoda i odpowiedzialnoscia wytuczona nasza energia- sie to wszystko dzeje, i nic bez tego nie moze sie stac ! To co zrobil Hitler ...Tez znalazl poparcie i energie wielu wykastrowanych z umslu i uczuc , sam by nie mogl calego tego zla uczynic milionom ... I potem jest energia tych jak to mowi G. Bush "nie pustych" ale to joz inna bajka .Caly system wladzy potrzebuje twojego poparcia ,twojej zgody by zyci i zywic si twoja energia ,wylicz w to tez energie pracy dla industrializmu ,kosciola, panstwa,i innych ...Do zawladniecia twojej uwagi i energi ktora sie tam concentruje jest wynalazek TELEWIZORA ( jlu osobom wykastrowali umysly ?) Nie tylko EN KI .Caly system wladzy pradawnej ktory od zawsze jstnial na ziemi ...zmieniajac tylco diwizy : sumere , greke , romane, francuschie ,ruskie ,faszystowskje ,teraz euro-amerikanskie ...Chodzi im o zabawe masza energia .. Tymi pajacami( ktozy dostawiaja przedstawienie przed nami , o" Matriks" jesli wolisz ) na szczycie piramidi RZADZI ORUS z ACUT CU FU! Ma wiele imjon ta confederacja . Jedna rzecz sie nie zmienia od inizio CRYSZTALOWE CYLINDRY ...Dziekuje !

   Usuń
  2. Elisabetta, piszesz o rzeczach mi wiadomych.
   Miejsce, na którym żyjemy jest jednym z licznych we wszechświecie skrojonym na kradzież energii. Nie pierwszym i nie ostatnim. Generalnie, każda rzeczywistość podlegająca iluzji polaryzacji jest struktura piramidalną i cegiełką kolejnej piramidy. Ci na szczycie tej naszej, to jedynie pionki i podwaliny innej, warto o tym pamiętać, jaki przejść nad tym faktem do porządku dziennego i nie zasilać dywagacjami, oburzeniem, strachem i uwagą.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Aha, to dlatego nie chciałes ,żebym sama chodziła tam na Gozdnice.... nie wiedziałam że Gozdnice sobie upatrzyli. No ale nigdy nie widziałam tam nikogo dziwnego (poza mną).

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.