poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Polska i Niemcy razem

Taka utopia była tylko możliwa za czasów marszałka Piłsudskiego , człowieka uznanego przez Watykan za antychrysta . Kolejny wyklęty to Tadeusz Kościuszko umierający na wygnaniu , polski kler oto zadbał , Kopiec Kościuszki to tylko symbol nie grób . Tadeusz Kościuszko spoczywa na obczyźnie . Kolejny Antychryst związany z polską to Napoleon Bonaparte nawet w naszym hymnie narodowym go wysławiamy - oficjalnie uznany przez Watykan  za Antychrysta .
Jedyny Polak na grobie  którego Hitler złożył kwiaty to Józef Piłsudski .
Pojednanie Polsko - Niemieckie to jakaś kpina . Za niewolnicza pracę na rzecz III Rzeszy Niemieckiej oraz zbrodnicze eksperymenty pseudo medyczne , 150 euro  odszkodowania rok 2006 Joanna Krupińska więźniarka Rawensbruck nr 39 281 . Politycy oszukali nas czyli społeczeństwo niezależnie od frakcji . Nadal to robią powtarzam niezależnie od frakcji każdy z nich ma głęboko w d...pie nas czyli obywateli . Historia dla nich nie ma znaczenia osobista wendetta się liczy .
A czas sobie płynie banalnym tik tak .......

4 komentarze:

  1. Pojednanie polsko - niemieckie, to faktycznie kpina szyta grubymi nićmi poprawności politycznej, która to poprawność, to nic więcej jak kaganiec, co by narodowi gębę zamknąć, że niepoprawny, nietolerancyjny itp. W dodatku jest to naród co raz durniejszy, chowany na medialnej sieczce. I tak nie znającemu historii Polski przeciętnemu gimnazjaliście widzącemu głośny, ostatnio zrealizowany przez ZDF film zakłamujący historię z II WS żadna trzeźwa refleksja do głowy nie przyjdzie. Łyknie odmóżdżająca bzdurę jak młody pelikan i w końcu wierzy, że Hitler to takie słońce narodu jak Stalin w ZSRR, a Polacy są winni wybuchu wojny i mordów w polskich obozach zagłady. I będą kolejni idioci płacić i Żydom i Niemcom. Ciekawe kto nam zapłaci za te kłamstwa.

    OdpowiedzUsuń
  2. http://pl.wikipedia.org/wiki/Krypta_%C5%9Bw._Leonarda_na_Wawelu

    OdpowiedzUsuń
  3. http://pl.wikipedia.org/wiki/Krypta_%C5%9Bw._Leonarda_na_Wawelu

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.