poniedziałek, 9 stycznia 2012

Refleksja

Czytam i nie wierzę Polski oficer strzela sobie w twarz (śledztwo Smoleńskie ), amerykanie sposobią się do kolejnej wojny ,Grecja wychodzi z Unii ,a do tego szykuje się Hiszpania , Portugalia , Słowacja , Czechy i inne , .Plan idealny , doskonały najpierw zjednoczyć ,a następnie skłócić , jakież to Niemieckie takie , nam Polakom bliskie , co z tego przyjmujemy - brak nowych miejsc pracy .To boli , my nie damy rady . Gdzie my jesteśmy , my Polacy ........czy jeszcze dalej . Czy znajdzie ktoś kto zrozumie to co się dzieje , czy jesteśmy tam gdzie nasze miejsce określili , Niemcy, czyli w czarnej murzyńskiej d..e,Josef Geobels , a może Yosef Gribellsteif .Kaleka fizyczny , odzwierciedlenie aryjskości .Przepraszam , ale kiedy słucham naszych polityków autentycznie przełączam się na brednie Jareckiego wtedy włączam telewizor i dębieje,te brednie to fakty , Co czeka nas dalej , czy mam publikować kolejne listy i relacje czy uciekać , ale dokąd ....

5 komentarzy:

 1. Pisac i szukac ale lepiej emigrowac,czasu malo zostalo....

  OdpowiedzUsuń
 2. powtierdzam Darku .To co sie dzieje zakrawa na chaos

  OdpowiedzUsuń
 3. Po co emigrować? Po co siać panikę? Łatwo poradzić emigrować i tyle, ale jak i gdzie jak się jest korzeniami tutaj?
  Panie Darku nie powinien Pan działać w pojedynkę. Może warto się zastanowić nad zebraniem na swoim terenie jakiejś grupy zwolenników i sie zorganizować? My tu w internecie stanowimy grupę wiernych zwolenników, ale jesteśmy po prostu rozsiani po kraju. Jeśli co to za pewne wesprzemy w miarę jak sie da, ale tam powinien Pan stworzyć sobie jakies małe zaplecze. Ni wiem jak, ale na pewno nie jeden znalazłby się chętny do współdziałania.
  W każdym razie społeczność internetowa ma świadomość Pana sytuacji i na pewno nie damy się ogłupić zakłamanym siewcom nieprawdy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Warmia i Mazury są z Panem! Tylko jedno słowo, jak mogę pomóc? Pozdrawiam wszystkich "wyznawców" pana Darka :)

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.