środa, 30 stycznia 2013

Światowa Organizacja Zdrowia

Data: piątek, 4 stycznia 2013, 20:52:38
Od: Maria Majewska
Światowa Organizacja Zdrowia oraz Amerykańska Akademia Pediatrów (AAP) poparły masowe zatruwanie niemowląt rtęcią w szczepionkach.  To znaczy, że teraz rtęć (w postaci thimerosalu)  będzie prawdopodobnie dodawana do większości szczepionek i nie będzie o tym nawet wzmianki w ulotkach firmowych.  Szokujące jest poparcie AAP dla tego procederu.  Pokazuje ono czyim interesom naprawdę służy ta organizacja, podobnie jak WHO.   

Setki publikacji naukowych wykazały, że rtęć organiczna lub nieorganiczna jest jedną z najbardziej toksycznych znanych substancji i jest szczególnie groźna dla rozwijających się organizmów.  Dlatego świadome dodawanie rtęci do szczepionek należy uznać za celowy program okaleczania i zabijania niemowląt.  Przeciętny rodzic nie ma żadnych możliwości sprawdzenia, czy dana szczepionka zawiera rtęć czy nie.  Od tej pory jedynym sposobem na uchronienie dziecka przed zatruciem szczepionkową rtęcią będzie unikanie wszystkich szczepień, bo z całą pewnością rtęciowe szczepionki trafią w dużych ilościach także do Polski.  

Na szczęście coraz więcej pediatrów przekonuje się na podstawie własnej praktyki, że dzieci nieszczepione są na ogół zdrowsze i znacznie rzadziej chorują oraz umierają od szczepionych.  Ci lekarze ignorują zalecenia AAP i bronią prawa rodziców do rezygnacji ze szczepień i do decydowania o ich zdrowiu.  
   


  

-----------------------------------------
--
J

7 komentarzy:

 1. Przypominam, że wisi nad nami już od jakiegoś czasu katowski miecz w postaci ustawy o przymusowych szczepieniach, w której w zapisach Rząd zagwarantował koncernom farmaceutycznym przymusowe (siłą jak będzie trzeba) szczepienie wszystkich Polaków! Wszystko na koszt oczywiście nas samych a w dodatku, jeżeli dojdzie do powikłań, choroby, śmierci na skutek negatywnego oddziaływania szczepionek, rząd nie przewidziduje możliwości ubiegania się o odszkodowania. Można zaskarżyć tylko na drodze cywilnej koncern...
  Ustawa z dnia 13 lipca 2012 r. o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej:
  http://sejmometr.pl/prawo/125602
  Jak będzie trzeba to znajdą każdego i wbije się Sanepid pod obstawą jakiś służb mundurowych do domu. Tak wygląda na dzień dzisiejszy rzeczywistość, która nie została jeszcze uruchomiona.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Afryce 50 dzeci sparaliżowało od szczepionek.

  OdpowiedzUsuń
 3. W końcu proces depopulacji wszedł chyba w fazę końcową. Ale i bez tego uważam, że tak czy inaczej ludzkość znalazła się właśnie w fazie wymierania. Po prostu zbieramy plon bezkompromisowego odseparowania się od natury i zawierzenia tzw. syntetykom. Wszechobecna chemia, alergeny, niszczące promieniowanie z nadajników GSM, szczepionki i GMO robią swoje. Nie ma co gadać. Wszystko to działa na naszą zgubę. Czy jest na to lekarstwo? Uważam że tak. Jedyne naprawdę skuteczne znajduje się w...nas samych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oho, widzę, ze profesor Majewska przypuszcza zmasowany atak na wszelkie strony dotyczące spraw niezwykłych. Nie jesteście jedyni.
  Szczepionki są konserwowane rtęcią od bardzo dawna, wszyscy byliśmy nimi szczepieni i jakoś nikt od tego nie umarł.
  Uważajcie, już jeden Prestissimo wystarczy, znam działalność tej pani od lat.

  OdpowiedzUsuń
 5. A co powiecie na srebrne plomby? Do dzisiaj sie je stosuje w gabinetach stomatologicznych one także zawieraja w sobie rtęć.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ile pyszniutkiej rtęci jemy w bałtyckich rybach! Człowiek to wytrzymałe stworzenie, nie tak łatwo je wykończyć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. DARPA wyprodukuje 10 mln szczepionek w ciągu miesiąca

  http://interia.pl.feedsportal.com/c/34004/f/625109/s/28025ea0/l/0Lnt0Binteria0Bpl0Craport0Emedycyna0Eprzyszlosci0Cmedycyna0Cnews0Edarpa0Ewyprodukuje0E10A0Emln0Eszczepionek0Ew0Eciagu0Emiesiaca0HnId0H7743120Dutm0Isource0FNowe0J2Btechnologie0Gutm0Imedium0FRSS0Gutm0Icampaign0FRSS/story01.htm

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.