czwartek, 31 stycznia 2013

Eksperymenty

Niemieckie badania w , których używano ludzi jako materiału badawczego , nigdy nie przerwano . Gdy Europa leżała w gruzach większość niemieckich naukowców odpowiedzialnych za zbrodnie już pracowała dla nowych Panów alianci zachodni z jednej strony z drugiej Rosjanie .Niemiecki szał wykorzystania ludzkiego ciała do ostatniego ścięgna udzielił się także innym .To iż potrafili z człowieka wykonać i uzyskać następujące rzeczy to fakt :-
-włosy tzw włośnica tkalnia była w Auschwitz
- skóra   abażury do lamp , portfele ,oprawy do książek (Mein Kampf oprawione w ludzką skórę sprzedano  w Hamburgu za 10tysEuro )
-z tłuszczu wrabiano mydło
-popioły wykorzystywano jako nawoź .
Rozważano nawet możliwość  produkcji -żywności z ludzi dla podludzi -czyli w obozach koncentracyjnych ludzkie mięso miało być pożywieniem .Takie eksperymenty przeprowadzano na bloku 11 w Auschwitz .
Jednak ostatnie doniesienia to prawdziwy szok , jak wiadomo w ludzkim organizmie znajdują się znikome ilości metali szlachetnych miedzy innymi złoto .Pojedynczy osobnik nic nie znaczy lecz jeżeli ma się do dyspozycji miliony ofiar , proceder staje się opłacalny .Miała do tego celu służyć metoda stara jak świat , łączenie drobinek złota za pomocą rtęci . Takie badania przeprowadzono w Dachau i Birkenau - ludzkie popioły mieszano z jakimś środkiem zawierającym rtęć . Jaki był wynik nie ma znaczenia , sam fakt  prowadzenia takich eksperymentów daje nam obraz jaki czekał lub czeka nas los .
Na jakim poziomie zaawansowania dzisiaj są owe badania możemy tylko sobie wyobrazić .
Czy zastrzyki zawierające rtęć miały wiązać złoto w ludzkim ciele (tajemnicze niebieskie zastrzyki testowane na więźniach ).....?
6 komentarzy:

 1. Mieszkamy w Hamburgu od wielu wielu i nigdy nie slyszelismy o aukcji w Hamburgu, w ktorej sprzedano Mein Kampf w ludzkiej skorze. Skad ma Pan takie informacje? W Niemczech bynajmniej oficjalnie jest to bardzo scigane wrecz niemozliwe zajmowanie sie takimi pamiatkami faszystowskiemi, inaczej np gazeta Bild zrobila by na tym wielka afere, jest to bardzo restrykcyjnie przestrzegane, mozna wyleciec z pracy, panuje tabu takich tematoiw. Chyba, ze aukcja byla na czarno, przeprowadzana w srodowiaksch faszystowskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Raz do roku odbywa się tam targ podobny do naszego Moto Weteran Bazaru , nie trzeba być faszystą , aby coś takiego kupić . Spotykają się w starych dokach , totalny spontan .

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno w szczepionkach dla dzieci jest rtęć i wszyscy piszą, alarmują, żeby się nie szczepić. Tymczasem wzrastają zachorowania na choroby np gruźlica, odra, dur brzuszny, ostatnio nawet w Polsce koklusz...To szczepić się czy nie?
  Ja pamiętam byłam szczepiona jeszcze w szkole podstawowej kilkukrotnie a to na różyczkę, a to na gruźlicę i tężec. Sama dbam o regularne szczepienie się na tężec z racji wykonywanego zawodu (praca w ziemi). Jak dotąd żyję i nic mi nie jest, na w/w choroby nie zachorowałam nigdy, bo...byłam zaszczepiona od dziecka. Wg mnie szczepionki są potrzebne, być może te stare szczepionki, które były w użyciu do lat 90tych i wstecz nie zawierały tej rtęci, a może te teraźniejsze też jej nie maja? Za tym nigdy się nie dojdzie niestety. Zwykłym ludziom mało się mówi, co by nie wywołać nadmiernego oburzenia i ewentualnej paniki. Jak to będzie dalej czas pokaże.

  OdpowiedzUsuń
 4. Darku tego złota jest tyle w organiźmie ze wydobycie nawet przy milionowych ofiarach nie jest opłacalne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się tak wydaje, ale Darek wskazał swoim postem, że "W OGÓLE TAKIE PRÓBY I EKSPERYMENTY" miały miejsce, a to oznacza, że ktoś wpadł na tak szaleńczy pomysł, żeby wydobywać złoto z ludzkich ciał...Reszta jest tylko metodą i pomysłowością szaleńców. Kto wie co tam koncerny farmaceutyczne dla nas przygotowały w zaciszach laboratoriów pod IIWŚ. Mieli czas, środki, a dziś możliwości technologiczne..

   Usuń
  2. Panowie to nie tak jdzie ! Napewno slyszeliscie o takiej nowei chorobie Morbo di Murgel . Choruje na nie coraz wiecej ludzi na calym swiece . Polega ona na tym ze z ciala zaczynaja wychodzic bardzo ciencie wlukienka ,na ciele pojawiaja si rany niegojace sie nigdy ...Pare zdesperowanych osob zaczelo " grzebac" w ranie wyciagajac z nich dalzse fibre poi nieco grubsza spirale zakonczona kropelka zlota ,o mikroskopjnego otagonu krysztau w kolorze (zgadnijce!)czerwonym lub niebieskim...( Zgadnijce..)Jak sie traktuje miliony tych osob dotknietych choroba ktora jest zarejstrowana jako Morbo di Murgel ? Sa wzieci z wariatow ...metoda ta sama ,od wiekow .Wielu z nich popelnia samobujstwa .Wielu sie organizuje w dobze zorganizowane grupy spoleczne i robi badani na suj koszt . Dzisjai wiemy co to za wukna sie produkuja w ludzkim ciele ! Dlatego w jednym z listow dziekowalam P. Dariuszowi .Bo wspulczesne tajne enigmy poskladac mozna w logiczna calosc ! Darek siedz na takiej bombie informatycznej ,ze nie macie pojecia !Czytalam na ten temat przez ostatne 2 lata duzo ! Nazywa sie bioinzenieria genetyczna .Jest wielu wariatow w USA. na bardzo prestizowych uczelniach wspolpracujacych z wojskiem.Ktozy twierdza ze zastapia nas nowym Dosconalym Czlowiekiem ! Udalo sie im otrymac polaczenie biologicznego czlowieka z nano ustrojem ktory kolaboruje miedzy sobom jak rowniez czlowiekiem . Podobno taki doskonaly nowy czlowiek nie bedzie horowal (bo od srodka sie naprawi sam ),niebedzie zmezcony , niebedze jadul duzo ...no i poprzez mikrocip moze sie comunikowac z centrala ,(niewiem tylko czy mu bedzie wolno myslec o prokrewac jak chce). Z tego co mowia to ze my musimy sie zmienic w nowego czuowieka albo wyginac masa .Do tych celow wykozystuje sie szczepionki i nanoparticzelle di ware substanzie ,aluminio,bar, fibre bliskie skladem nici pajaka i nanopartczele sucei krwinki czerwonej. Na szlach laboratoryjnych mozna obserwowac ja sie rozrasta bez pozywienia twozac wlukna spirale ... To wszystko co opowiadacie sie dzieje na skale bardzo zawansowana ...Do uslyszenia Raso na Wymarciu ! Ela

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.