wtorek, 15 stycznia 2013

Grupa zapaleńców

W związku z licznymi prośbami z Waszej strony dotyczącymi stworzenia grupy badaczy niezależnych skupiających tylko pasjonatów ,  ludzi  pragnących poznać nie tyle prawdę jak jej podwaliny często będącymi szaleństwem .Żadna fundacja ,stowarzyszenie czy forum ,  zwykła grupa zapaleńców .
Nie da się ukryć iz sam nie ogarniam całości zagadnienia ilość tematów oraz materiałów dawno mnie przerosły chylę czoła przed Magdą i Brodkiem bez nich to dopiero by było ....
Moja prośba jest następująca jeżeli ktoś ma pomysł jak to zorganizować jak tym kierować i jak ma to działać -piszcie na dariusz _kwiecien@O2.pl bez polskich znaków .
Faktycznie jeżeli mamy coś odkryć to tylko wspólnie .
Służę całą swą wiedzą oraz materiałami .

5 komentarzy:

 1. Uważajcie, taka grupa może budzić niepokój niektórych, którzy woleli by wszystko zakopać pod ziemią. Powodzenia i motywacji życzę w tworzeniu grupy!

  OdpowiedzUsuń
 2. witam . ogladajac wilmy i czytajac posty jestem bardzo podekscytowany jak i bardzo zawiedziony . jest tu bardzo wielu ludzi z ogromna wiedza , obeznana w terenie , majace doswiadczenia eksploracyjne I CO ??????? pozostajecie-pozostajemy w strefie gdybania domyslow . zrobmy cos pomozmy Darkowi i sobie samym poznac tajemnice odkryc cos ukrytego uspokoic swoje instynkty odkrywwcze . nieposiadam wiedzy ani praktyki ale posiadam ogromny zapal i chec by poznac prawde . pozdrawiam Piotr

  OdpowiedzUsuń
 3. NA e-bay.com sa CIEKAWE!!! rzeczy zwiazane z tematyka 2 wojny swiatowej poszukajcie a znajdziecie (vriil etc.)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, hipotez i... no cóż są one zgodne z moimi poglądami i zainteresowaniami, chętnie dołącze do grupy poszukiwawczej.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.