piątek, 4 stycznia 2013

Bergwerksbeist-Karte
 

Są to mapy mogące zmienić całe spojrzenie na problem Riese. Znajdźcie Głuszyce oraz cyferki na mapie, są to nr i nazwy szybów górniczych na terenie Wustegiersdorf-Ober np. nr 56 to Soboń. Natomiast nr 109, 41, 69, 131 to najnowsze odkrycia na terenie Gł€szycy.
Cała Kotlina Kłodzka to jedna wielka kopalnia - daje wam obraz prac górniczych, szyb 41 to kopalnia uranu o nazwie Donnerau, kolejny 69 to Giersdorf , a 131 to Ober-Giersdorf .....
Po co ta cała maskarada to są dowody, Riese powstało na bazie starych niemieckich kopalni .

4 komentarze:

 1. I tam właśnie trzeba tego szukać !!! a nie w niedokończonych korytarzach i nie wybetonowanych do końca sztolniach,które wodzowie III Rzeszy kazali zrobić w celach dezinformacji!!! o czym pisałem już dawno !To co znamy obecnie to wielka zmyła,te obiekty nie miały żadnego znaczenia oprócz perfekcyjnej dezinformacji,prawdziwe RIESE jest w po kopalnianych chodnikach głęboko pod ziemią i dotarcie tam dzisiaj może okazać się niemożliwe .

  OdpowiedzUsuń
 2. Bezcenne informacje kture oficjalnie nie istnieją... Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli z tego wynika że to co widzimy dzisiaj i to co jest dostępne do zwiedzania ogólnego albo co możemy zwiedzić sami oczywiście w jakimś tam malutkim procencie jest tylko atrapom po to żeby zamaskować dobrze inne ważniejsze sztolnie?
  Z jednej strony może tak być ale z drugiej po co Niemcy zadawali sobie tyle trudy, po co takie inwestycje które pochłonęły tyle milionów marek?
  Po to żeby zrobić coś na pokaz? Możliwe nie twierdzę że nie ale nie ma na to 100% dowodów!
  Moim zdaniem poziomy które są dostępne teraz były robione na sam koniec i nie zostały dokończone w całości cześć z nich może być właśnie taką atrapą, a te ważniejsze poziomy w których mogą być dokumenty maszyny lub laboratoria są o wiele niżej na poziomach 3 lub 4!!!
  Tam tego powinniśmy szukać, oczywiście nie jest to łatwe, maskowanie,zalania wodą,miny,i lewe ściany postawione nie ułatwiają poszukiwań.
  POzdrawiam Panie Darku i czekam na kolejne wpisy i kolejne wyprawy w teren!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz powtarzam: Książ, Ludwikowice, okolice Wlk. Sowy i Sobonia. Tam trzeba szukać.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.