środa, 13 lipca 2016

Krwawe ofiary rytualne SS

Praktyki rytualnych :krwawych ofiar: (Blutopfer ) są znane z wszystkich niemieckich obozów koncentracyjnych  . Składano je zwykle dwa razy do roku ; około 20 kwietnia na urodziny Hitlera i 9 listopada w rocznicę nie udanego puczu monachijskiego . Pomysł ten wypłynął od H. Himmlera  i pierwszy raz zrealizowany w 1940 roku w niemieckim obozie koncentracyjnym w Buchenwaldzie ... Oto nazwiska najlepiej udokumentowanych Krwawych Ofiar  , KL Mauthausen i KL Gusen 8 - 26 listopad 1940
-Stefan Sikorski - lekkoatleta , mistrz sportowy w biegach .
-Tadeusz Szulc -literat i historyk literatury.
-dr Włodzimierz Sylwestrowicz - chirurg
-Kazimierz Zieliński - redaktor "życia akademickiego "
-Stanisław Brydz - filozof
W tym okresie , zeznaje Fanz Ziereis , zamordowano - złożono w ofierze 320 polaków głównie z Warszawy .Rozkaz wydaje SS-Gruppenfuhrer Heydrich .

Nazwiska ofiar podaje W. Wnuk , Byłem z wami , wyd II Warszawa 1972 i Księga Zmarłych za lata 1939-1941 .......

3 komentarze:

 1. Apropo daty 9 listopada.
  Z mojej skromnej wiedzy wynika ze nie jest to data przypadkowa gdyz w takich grupach jak SS ktora byla/jest grupa nie tylko nazwijmy to bojowo/wywiadowcza jak jezuici to rowniez czysto okultystyczna.Wracajac do daty prosze sprawdzic samemu symbolike daty 9 11. To pokaze ze wszystkie tego typu grupy to jeden "diabel".Jakas czesc forumowiczów rozumie to przeslanie plynace z symboliki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ofiary całopalne z Polaków składali Żydzi z lini Namroda .To wiadomo o jest to faktem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ofiary całopalne składali w ofierze Nemrodyści z Niemiec .To wiadomo .Szukajcie symboliki masonów jak lwy piramidy oko Horusa i najważniekszy krzyż czarny równo ramieniu oraz swastyka odwrócona też czarna .

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.