piątek, 8 lipca 2016

Brednie wariata ...

Prawda przerasta nawet najbardziej zajadłych obrońców racjonalizmu . Szklane trumny to nic innego jak pierwsze prymitywne komory kriogeniczne  , które w dzisiejszych czasach to powszednia rzecz . Nogi wyglądające jak skoki kangura , po raz pierwszy testowane w niemieckim obozie koncentracyjnym Oświęcim , to nic innego jak prymitywne elastyczne protezy dla okaleczonych żołnierzy . Pastorius wygrywał dzięki nim olimpiady , a armie USA , Chin i wielu innych państw wykorzystują je przy produkcji egzoszkieletów ..... Otwórzcie oczy , rozejrzyjcie się dookoła wszystko co zaczęli testować niemcy w czasie panowania Hitlera teraz działa i funkcjonuje . Jak trzeba być zaślepionym konsumpcjonizmem żeby tego nie widzieć . Historia i badania historyczne , nawet sami zawodowi historycy przyznają iż ,  to największe kłamstwo wymyślone na potrzeby elit rządzących . Hybrydyzacja lub klonowanie , owieczkę Dolly  akceptujecie , a prawdy o niemieckich eksperymentach nad klonowaniem już nie . I wiele innych przykładów , setki , tysiące ofiar eksperymentów medycznych koncernów farmaceutycznych , przeprowadzanych w imię nauki , np firma BAYER , coraz więcej głosów obrony , ale te testy uratowały życie milionom innych i przeciw temu się nie przeciwstawiacie . Jednak prawda o zbrodniach niemców jest niewygodna ich eksperymentach , okultyźmie SS , tworzeniu nowej wiary wiary SS , o podziemnych miastach , podmorskich bazach , wymordowaniu Polaków , Cyganów , Słowian to wszystko kłamstwo . Czy USA , ZSRR , CHRL, GB, FR , RFN , DDR , CSRL i inne nie budowały podziemnych miast na wzór niemców . Czy kompleks Riese nie miał być pierwszym punktem dowodzenia na bazie którego powstaje NORAD i inne .....

3 komentarze:

 1. [...]"Nogi wyglądające jak skoki kangura , po raz pierwszy testowane w niemieckim obozie koncentracyjnym Oświęcim , to nic innego jak prymitywne elastyczne protezy dla okaleczonych żołnierzy ."[...] (pisownia oryginalna) Widzę, że powoli wycofuje się pan ze swoich hybryd na rzecz bardziej racjonalnych teorii, mówiących teraz jakoby w/w kangurze skoki były protezami przeznaczonymi dla okaleczonych żołnierzy. Czyżby zwierzęce przeszczepy były już passe? A może ludzie są już znudzeni tym całym bajaniem i chcą czegoś bardziej wiarygodnego? Prawdopodobnie w TV przypadkiem zobaczył pan wiadomość o skazaniu Oscara Pistoriusa (nie Pastoriusa jak pan pisze!)na 6 lat więzienia i teraz próbuje coś z tego "uszczknąć" - "aha... protezy jak skoki, warto o tym napisać!". Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw by trzeba mieć dowody, że przeszczepy kończyn i prymitywne "komory kriogeniczne", nie mówiąc już o klonowaniu, były znane i stosowane w III Rzeszy i jej obozach koncentracyjnych.

   Bo jak dotąd to blog tego nie udowodnił - nie ma tego też we wspomnieniach osób, które obozy koncentracyjne przeżyły.

   Usuń
  2. Ten blog nie ma na celu udowadnianie "czegoś komuś" Nazwę bloga znasz? Pozdrawiam

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.