wtorek, 26 lipca 2016

Do kąd zmierza świat ...

Cytat to nie moje słowa  -
Ostatni Biały papież sprowadzi zło , pobłogosławi sssszatana  , a jego imię to Sajtis ,czy to nie po staro Hebrajsku - Jahwe , Jezus .....

-  H . Himmler cytat -


 - I nastanie mrok , a brudna armia zmiecie zniszczy wrogów naszego plemienia  i wtedy powstaniemy . ....  I świat pozna moc swych Panów .

 Ten cytat znajdziecie w książce pt , Werble i Fanfary . 

22 komentarze:

 1. Dokąd przepisz sobie sto razy, może się utrwali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle razy wam sie tluki mowilo ze Darek robi spacjalnie te bledy to nie zawsze jakas postronna ameba sie przyczepi-_-

   Usuń
 2. Hodowca kurczaków to malo wiarygodny prorok.Z równa powagą można traktować wrozbite Macieja(PR ma zdecydowanie lepszy)I nastanie mrok...

  OdpowiedzUsuń
 3. Darek, mamy Światowe Dni Młodzieży, należy ludzi uświadomić! Oni o tym nie wiedzą. Ale, gdyby …
  „Darek, co Ty opowiadasz?”:
  Дарек, о чем ты говоришь?
  Дарек, про що ти говориш? (ukraiński)
  Darek, what are you talking about?
  Darek, was redest du da?
  Darek, o čem to mluvíš?
  דארק, מה אתה מדבר? (to po hebrajsku)
  Darek, qu'est-ce que tu parles? (to francuski)
  Darek, mit beszél? (węgierski)
  Darek, che cosa stai parlando? (a to już włoski)
  Na koniec – japoński -ダレク、何を話していますか?
  p.s. to translator ;-) taki żart.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro wspominasz o tych dniach to lec tam moze skapnie troche grosza:)albo dogadaj sie z sidorem moze jakiegos walka zrobicie razem:)chociaz sadze ze i tak sie walkujecie pod kocem razem:P

   Usuń
  2. Dwa cytaty z polskich filmów:
   „No właśnie, kim ty w ogóle, k…wa, jesteś? Pajacu…”,
   „Do szkoły trzeba by cię posłać,
   Znów mnie wszyscy będą pier…ć,
   No, to jest argument przeciwko szkole... "
   Nie odpisuj więcej – proszę.
   Cytat końcowy (to już z historii): „Puste beczki i głupcy robią dużo hałasu”.

   Usuń
  3. Pierwszego dnia MaBu jesteś gościem, drugiego kłopotem, trzeciego zarazą.A tak na marginesie MaBu musi być bardzo wierzącym człowiekiem to dobrze i ten avatar Narodowe Siły Zbrojne

   Usuń
  4. MaBu cytuje to może ja też ;Ten, kto cię obraził jest albo silniejszy, albo słabszy od ciebie. Jeżeli słabszy, oszczędź go, jeżeli silniejszy, oszczędź siebie.

   Usuń
  5. do Rafał Martula,
   te cytaty dotyczyły wypowiedzi tego misia rysia, który bez pardonu mnie zaatakował. Czuję się nadal gościem na tej stronie i nikomu (słownie) krzywdy moimi wpisami nie wyrządzę (chyba, że mam do czynienia z wiadrem umysłowym). A, co do Twojego cytatu dorzucę jeszcze jeden (tego samego autora): „W walce, schodzi się (!!!) na poziom przeciwnika”.
   p.s. kto odpowiedział na mój wpis? Ty, czy ten … ?

   Usuń
  6. ten to cie zrobił misiu pysiu MA BÓL PUPY:)

   Usuń
  7. No MaBu tu musze przyznać że cytat wybrałeś trafny,czy mam Cię za przeciwnika nie,czy za wroga też nie ,czy szanuje twoją wiedze napewno tak ,tylko rzecz w tym jak Darek baja to niech baja,jak pokręci fakty lub daty czy miejsca to jego sprawa ,jak to się mówi jest u siebie ,to jego strona jego blog jeśli wybrał taki schemat działania widocznie jest mu z tym dobrze,ma już tulu przeciwników że aż szkoda mówić ,jadą po nim wzdłuż i wszerz,czy jak to mówisz istnieją wiadra umysłowe napewno tak,ja jako słuchacz zawsze biore poprawke na pewne kwestie,ale może lepiej połączyć siły i do czegoś dojś razem ,po co sobie coś udowadniać żę ja jestem lepszy czy ktoś ,wrogości wokół nie brakuje u góry jak i na dole ,spokoju i zrozumienia życze także tobie MaBu kim kolwiek jesteś ,no i oczywiście cytat; Wrogowie z pierwszych linii frontu są sobie najbliżsi.

   Usuń
  8. Kolego Rafał Martula,
   „… może lepiej połączyć siły i do czegoś dojćś …” - pytam otwarcie, do czego??? Jesteś już na tej „tajemniczej” stronie?

   Usuń
  9. Powiem Ci MaBu tak naprawde sam nie wiem ,czy dochodzić do prawdy ale jakiej ,ktoś powie po co a ja powiem żeby wiedzieć choć kim jestem i skąd pochodze,czy dla mnie ważne jest odkrywanie tajemnic ,jest tylu odkrywców że chyba wystarczy ,a z tajemniczej strony biletu nie otrzymałem

   Usuń
 4. Nawet szatan żądał zawsze, by cyrograf podpisywać własną krwią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moze cos nq ten temat by sie pan wypowiedzial bo jestem ciekawy i pozdrawiam https://youtu.be/3LmMJTFFqug

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już zostało wyjaśnione. To nie żaden rytuał, tylko spektakl związany z tamtejszą legendą o diable, któremu trzeba było zapłacić aby przejść przez te góry. Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.

   Usuń
 6. I nastanie mrok , a brudna armia (muzułmańska) zmiecie zniszczy wrogów naszego plemienia (Chrześcijan) i wtedy powstaniemy . .... I świat pozna moc swych Panów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie,
  Polecam tę stronę, wykłady itd., myślę, że również ciekawy materiał https://naizdw.wordpress.com/page/3/

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam serdecznie,
  Polecam tę stronę, ciekawe wykłady https://naizdw.wordpress.com/page/3/

  OdpowiedzUsuń
 9. odnośnie filmu na stawach ---> haha karp 200 lat :D i zakopuje się w mule . Panie KWIECIEŃ daj pan spokój bo bzdury Pan opowiadasz. Proszę sobie sprawdzić ile żyją karpie i nie opowiadać głupot . MAX 50 lat panie Kwiecień, 50 lat żyją karpie a nie 200, Karpie NIE zakopują się w mule !!! Po raz kolejny pan konfabuluje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałeś(aś) tytuł jaki nosi BLOG? polecam obejżeć jeszcze raz film z karpiem i słuchać ze zrozumieniem to dowiesz się kto mówi o karpiu że ma 200 lat:)

   Usuń
 10. Zielarz od tych ziół to ci resztki zwojów wypaliło😂

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.